reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Hefi - u mnie też humorek raz lepszy raz gorszy, ale pogoda jest wspaniała i to mnie trzyma na duchu! :)

Emalia
- widzę że nasze dzieci cieszą rzeczy które mamy w domu i nie wiele im trzeba do szczęścia ;)

Aisa
- no tak to już jest... mój mały to bawi się fajnie jak mnie nie widzi, jak tylko coś powiem do niego lub się popatrzę to od razu pełza do mnie i wyje żeby go wziąć na rączki... :(

Koriander - ja już mniej panikuję, wczoraj młody zaliczył nura w wannie, uwaga, przy teściowej! :szok: ta wystraszona, a ja spokojnie, wyjęłam go z wanny i w ręcznik, nawet się tym zbyt nie przejął bo płaczu nie było ;)

Izia, Adorea, Eagle, Emalia i Perfecta: jaką zabaweczkę proponujecie na początek dla chłopca? chcę mu kupić jakieś autko czy coś w tym stylu bo nic chłopięcego nie ma i nie wiem co kupić... ???

Czy Wasze brzdące też już po jakimś czasie na spacerku marudzą? wczoraj zaczął płakać i musiałam go nieść przez kilometr do domu, a wózek drugą ręką pchać... grrr... zakwasy mam!!!

Przepraszam że ja taka zapominalska... JASIU, sto lat słoneczko!!! może się zobaczymy kiedyś to się z Damisiem pobawicie! Perfecta - jak tylko będziesz u mamusi to daj znać, może spotkamy się w połowie drogi w Łodzi? ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jeszcze jedno... u mnie w rodzinie i u znajomych nie ma dziecka w wieku Damisia, no i on nigdy nie miał kontaktu z żadnym rówieśnikiem... ciekawe jak zareaguje jak wreszcie kogoś zobaczy! Nawiązałam kontakt z dziewczyną która ze mną rodziła, ma tez synka... niedługo idziemy na wspólny spacerek :)

A tak w ogóle to mój zawsze uśmiechał się do nieznajomych a ostatnio jak ktoś do niego zagada to jest wielki RYK!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
na poczatek jak bilansy pączkowe?
ja zaliczyłam duuuużo....ale takie pyszne były, że ciężko było się powstrzymać
i zaliczyliśmy kolejna bezcycową noc więc nawet już nie będę próbować
a dziś dzień lenia, na zajęcia do logopedy nie pojechaliśmy bo nie chcę go jeszcze z domu wypuszczać, moze popołudniu na jakieś małe zakupy sie wybiorę jak mój wróci z pracy
a i jeszcze mój wczoraj wrócił do pracy po urlopie a po powrocie dowiedziałam się że od 15 idzie znów na tacierzyński tym razem, chyba mu za dobrze z tym wolnym:sorry2:

dużo buziaków, mnóstwa zabawek, samego słoneczka codzień i wielu kolegów i koleżanek do zabawy dla Jasieńka

ewela
super że taki humorek dobry a może Twój ukochany też się nieco do tego przyczynił;-):-)
pochwal sie to ile już udało Ci się schuść?
Kasiek1983 a u Ciebie na suwaczku też waga poleciała w dół jeśli sie nie mylę?
Perfecta i jak zaopatrzyłaś się w zapas czasu?
kasiaj. i jak wieści , wychodzicie do domku? trzymam kciuki żeby się udało
gratulacje za nowe umiejętności dla Fifiego
gosiagro a to całkiem udane spacerko-zakupy, ja też kiedyś namiętnie kolekcjonowałam torebki:tak:
Klementinka powodzenia na wizycie i miłego podglądania fasoleczki
ewelinka moje jak były chore to też więcej spały w dzień, a jak Ty się czujesz, mam nadzieję że lepiej?
Lencja wrzuć linka do sprzedawcy dywanika może i ja bym takie coś zakupiła tylko taki bardziej uniwersalny dla dwójki
Agi cieszę się że tak szybko i bezboleśnie minął dzionek, dobrze że miałaś tak dużo zajęć przynajmniej nie było czasu rozmyślać, wiedziałam że sobie poradzisz
przyjemnej zabawy z Polusią, a Spa nie wybierasz się dziś?
agast no zdolny ten Twój mężuś, a jak Jagodzia zaospiona jeszcze?
emalia u nas odcycanie przebiega bezboleśnie i bezobjawowo dla mnie
liliti zdrówka, fajnie ze masz pomoc przy małej i możesz sobie nieco pochorować w łóżeczku
Milka26 bardzo mocno gratulujemy Eryczkowi, a Ty kochana zrób może jakieś badania żeby sprawdzić czy wszystko ok, chociaż to pewnie stres, zmęczenie, niewyspanie po trochu się udziela, może jakieś wolne w pracy i totalne lenistwo w domku
lena gratulujemy Gajusi ząbka
koriander no piękna zabawa jak już do rozlewu krwi doszło;-) a swoją drogą kochana wiesz ile przed nami jeszcze upadków, siniaków, guzów etc u naszych dzieci?

 
Eagle - bardzo dobrze zauważyłaś... leci leci... nawet dość szybko, ale zawsze tak jest i znowu stanie albo pójdzie w górę, zwłaszcza po wczorajszych 4 PĄCZKACH!!!!! ;)
 
Sto lat dla solenizantów :)

Lena - gratki ząbkowe dla Gajki :D
gosiagro - torebeczka super :) taka mała i wygodna wiec bedzie akurat na spacerki.


Nam wyszła druga górna dwójka więc mamy juz 4 ząbki :)

A z fajnych informacji to przyjeżdża do nas moja mama w poniedziałek i zostaje do piątku więc Julka będzie miała towarzystwo babci a ja będę mogła sobie pogadać bo rozmowy telefoniczne to nie to samo :) przy okazji pewnie zrobie porządek w mieszkanku bo już troche zapuszczone ;) I pewnie mniej czasu będzie na komputer bo moja mama rzadko przyjeżdża a chce się nacieszyć :D
 
Eagle - bardzo dobrze zauważyłaś... leci leci... nawet dość szybko, ale zawsze tak jest i znowu stanie albo pójdzie w górę, zwłaszcza po wczorajszych 4 PĄCZKACH!!!!! ;)
eee tam trzeba wierzyć że tym razem będzie inaczej, wiosna w końcu się zbilża

mój ostatni bardzo lubi kierownicę vtech o taką VTECH - INTERAKTYWNA KIEROWNICA - MIĘKKA (1483048528) - Aukcje internetowe Allegro oraz kolejke Asi, jak tylko zauważy że jest rozłożona na podłodze to zrobi wszystko żeby sie do torów dostać ;)

i standardowo wszystko co niedozwolone tj. kartki, gazety, kredki, telefony, piloty
 
gosiagro tez ci mialam napisac o tej torebeczce, mam prawie identyczna po mojej mamie, kocham ja, tutaj w ogole jest szal na tego typu torebki im bardziej retro tym lepsze :-) A wiec bardzo modna tej wiosny bedziesz :tak:
 
reklama
Kasiek - nasze dzieci wchodzą teraz w okres "lęku" do nieznajomych, niektóre wcześniej, inne poźniej, niektóre przeżywaja to bardzo mocno :( Agatce juz trochę przeszło - ryk jest po troszkę dłuzszym okresie czasu niz po 5 sekundach :)
Gratuluje wagi!
eagle - dzielny Tomuś :D ja póki czas jeszcze cieszę się cycowaniem, ale już pomału ograniczam
koriander - jak Lili? zaakceptowała picie mm chociaż w ciągu dnia? Pisałaś wcześniej, że cycanie juz tylko wieczorem i w nocy. Możesz mi napisać jak wygląda u Was teraz plan jedzenia?
Lena - gratulujemy zębolka :D ja coś czuję, że teraz u nas cisza, ale jak ruszą to wszystkie na raz ;)
Agi - na którą masz SPA? opisz wrażenia :)
emalia - ty też becycowa juz ?
liliti - dużo zdrówka
Milka - gratulacje dla Ercia
agast - super fotki
izia - i jak? lekarka w strzepach?
badaicka, kasiaj - normalnie horror jak czytam o tych warunkach w szpitalach :(
 
Do góry