reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

a my byliśmy dzisiaj u cioci w przychodni więc nie omieszkałam zważyć i zmierzyć mojego"maluszka"hihi
a więc uwaga mój bobasek waży 11,450 i mierzy 80 cm!
 
reklama
izia co za dorodny kawaler :-D

casia nie jest tak xle :-D slicznego masz synka :-)

no i nie pamietam jesczez co komu ;/

LEna gratulacje dla Gai u nas sztuk 2 i zadnych nastepnych na razie nie widac :p

czekam az sie dzieciaki pobudza i smigamy na spacerek :p

miłego słonecznego dnia :)
 
Yoshe- dzięki za radę. Mój właśnie ma kubek Aventa i gryzie ten ustnik :)
Magdziak- miłego wygrzewywania :)
Casia- cudownego masz syneczka. Piękne ma włoski :)
Agast- zdrówka dla Jagodzi
Izia- no to ładne kawał chłopa. Szok normalnie. My w środę mamy bilans i już ciekawa jestem ile moje dziecie urosło ;)
Na-tuska- miłego spacerku. Spóźnione , ale szczere życzonka dla Milci :)
 
witam sie i ja:-)
cóż za cudowna pogoda:tak::tak: wysiedziałyśmy się z Majusią na ławce, no bo przecież w siedzenie w wózku to taka nuuuuda dla Majusi:-D:-D

Milka - gratki dla Ercia! zdrówka dla Ciebie!

Lena
- gratki dla Gajusi:-) a jak ci idzie z chłopczykiem??

Kasiek - u nas tez w kwestii ząbków od 2 m-cy cisza:dry: co do marudzenia w wózku to właśnie dzisiaj Majusia marudzić zaczęła no i w ten sposób wiekszosc spaceru sobie na ławce spędziłyśmy;-) u nas ryk na dawno niewidziane osoby już przeszedł, jak byliśmy ostatnio na weekend to byłam w szoku, że po 5 minutach była już u kogoś na rekach:szok::szok: zobaczymy jak jutro bo wybieramy się ze znajomymi na lody, jak na nich zareaguje:blink::blink:

hefi - super, ze mama cię odwiedzi:-) nieobecnosć na BB usprawiedliwiona będzie:-D:-D gratuluje ząbków, to już dawno Majusia w tyle za Julcią;-)

Perfecta - dokładnie mi o to chodziło, żeby mieć ręce wolne, torebkę przepasam przez ciało i nie pamiętam, ze ja mam:tak: a najważniejsze rzeczy jak komórka portfel klucze się zmieszczą:tak: Najlepszości dla Jasia!

Agi - to cie dzisiaj relaksik czeka:-) zazdraszczam:tak:

kasiaj - wychodzicie dzisiaj??

yoshe - właśnie się zastanawiałam nad tym kubkiem, skoro polecasz to chyba go kupię:tak:

magdziak - gratki ząbków:-)

Casia - śliczne zdjęcie, widać, że jedzonko smakowało;-)

agast
- o masz ci los:-( czyli siedzenia w domu ciąg dalszy:baffled: zdrówka dla Jagódki!

izia_tcz - niezłe gabaryty:-);-)

koriander - ciekawe jak my będziemy za pół roku reagować, pewnie tak jak twoja koleżanka:) wyjście na cały dzień jest dobrym rozwiązaniem, tylko z tego co pamiętam ty w dzień nie masz problemów tylko wieczorem, to jak nic musisz na jakieś całonocne balety pójść;)
 
Ostatnia edycja:
Wróciłam......Było BOSKO....Szczegóły wieczorem....Teraz idę dać deserek Luśce i mama teraz coś zje.....chociaż tak mi dobrze że chyba nawet nie muszę..... :-D
 
witam sie i ja:-)
cóż za cudowna pogoda:tak::tak: wysiedziałyśmy się z Majusią na ławce, no bo przecież w siedzenie w wózku to taka nuuuuda dla Majusi:-D:-D

Milka - gratki dla Ercia! zdrówka dla Ciebie!

Lena
- gratki dla Gajusi:-) a jak ci idzie z chłopczykiem??

Kasiek - u nas tez w kwestii ząbków od 2 m-cy cisza:dry: co do marudzenia w wózku to właśnie dzisiaj Majusia marudzić zaczęła no i w ten sposób wiekszosc spaceru sobie na ławce spędziłyśmy;-) u nas ryk na dawno niewidziane osoby już przeszedł, jak byliśmy ostatnio na weekend to byłam w szoku, że po 5 minutach była już u kogoś na rekach:szok::szok: zobaczymy jak jutro bo wybieramy się ze znajomymi na lody, jak na nich zareaguje:blink::blink:

hefi - super, ze mama cię odwiedzi:-) nieobecnosć na BB usprawiedliwiona będzie:-D:-D gratuluje ząbków, to już dawno Majusia w tyle za Julcią;-)

Perfecta - dokładnie mi o to chodziło, żeby mieć ręce wolne, torebkę przepasam przez ciało i nie pamiętam, ze ja mam:tak: a najważniejsze rzeczy jak komórka portfel klucze się zmieszczą:tak: Najlepszości dla Jasia!

Agi - to cie dzisiaj relaksik czeka:-) zazdraszczam:tak:

kasiaj - wychodzicie dzisiaj??

yoshe - właśnie się zastanawiałam nad tym kubkiem, skoro polecasz to chyba go kupię:tak:

magdziak - gratki ząbków:-)

Casia - śliczne zdjęcie, widać, że jedzonko smakowało;-)

agast
- o masz ci los:-( czyli siedzenia w domu ciąg dalszy:baffled: zdrówka dla Jagódki!

izia_tcz - niezłe gabaryty:-);-)

koriander - ciekawe jak my będziemy za pół roku reagować, pewnie tak jak twoja koleżanka:) wyjście na cały dzień jest dobrym rozwiązaniem, tylko z tego co pamiętam ty w dzień nie masz problemów tylko wieczorem, to jak nic musisz na jakieś całonocne balety pójść;)

Kochana na zamnkniętym:)Bo wiesz pitu-pitu a może ktoś podczytuje!!
 
Dziewczynki umieram ! Już jestem blada jak pupa
Przyjechała@ ale jeszcze takiej nie było... Chyba się skończy na lekarzu jutro najpóżniej bo troche za dużo tego...
 
reklama
Do góry