reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Ale tu dzisiaj spokojnie było;-) Pewnie przez to wrocławskie spotkanie - nagadałyście się na żywo ;)
liliti - mój Gagatek połowy z tych rzeczy nie potrafi:szok: nawet nie zawsze chce jej się reagowac na imię, a o rozumieniu i wykonywaniu poleceń zapomnij...mam nadzieję, że wszystko nadgoni w swoim czasie :tak:
 
reklama
Witam nocną porą:)

Agi78 - dużo zdrówka życzę, mam nadzieję, że się już poprawia:)

Milka26, Lencja, BButerFly - przekazałam komplementy Miłoszowi, uśmiechnął się jak stary podrywacz;)

Mam pytanie co do tego fotelika smoby do dziewczyn, które używają - sprawdza się w kąpieli? Dzieciaczki lubią w tym siedzieć? Zastanawiam się, czy kupować, bo Mały już nie nadaje się do kąpieli w wanieence postawionej na łóżku...Strasznie chlapać zaczął i brykać:)

Co do wagi - ja przed ciążą ważyłam 45 kg, utyłam 34 kg - przed samym porodem ważyłam 79 kg. Po ciąży schudłam do 64, jak przestałam karmić piersią skoczyło do 70 kg i tak się utrzymuje. W sumie wyglądam chyba ładniej niż przed ciążą, ale mam problem ze wszystkimi ubraniami, szczególnie garniturami do pracy - kilka rozmiarów mi przybyło... Chciałabym chudnąć tak do 60 kg. I tu mam pytanie do liliti :-) - ze względów zdrowotnych mam dietę wysokobiałkową, muszę się dobrze odżywiać - stąd przyrost wagi - ale może powinnam unikać jakichś produktów, żeby nie tyć już więcej lub nie łączyć jakichś produktów?​

Jeszcze moje pytanie do tych z Was, które stosowały A6W - przepraszam, jeśli już był temat wyczerpany kiedyś - czy to są ćwiczenia mocno wyczerpujące fizycznie czy takie bardziej light w praktyce? Chodzi mi o to, że forsować się też nie mogę:)

Aha, liliti - jestem pod wrażeniem! aż zajrzałam, czy nie masz w suwaczku jakiegoś drugiego, starszego dziecka! mój prawie nic z takich rzeczy nie potrafi:)

Dzięki i pozdrawiam!​

Najlepsze życzenia piątkowo -sobotnie dla wszystkich miesięczniaków!
 
Ostatnia edycja:
Pierwsza - całą noc nie spałam bo Jaś mi w dzień zrobił 2x rzadką kupkę i sobie ubzdurałam że się żle czuje i ze w razie w gdyby wymiotował to co ja zrobię jak będę spała... Tym samym własnie się kładę spać! Ma sa kra
Oczywiście Jasiu przespał cudownie całą nockę i dopiero teraz wstał na chwilke by sie najeść i pójść dalej spać.
Tata wstał więc mamusia idzie lulu na 2 -3h a potem na zakupy...
Miłej soboty

edit. U Was tez tak leje jak u nas?
 
Witajcie porannie,

Oczywiście mój łobuz pobudka rano jak zawsze:-(
Odpuściłam sobie dwa wykłady, moja mama przyjedzie pójdzie z małą na spacer a ja będę się uczyć na ten egz dzisiaj o 14.

Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych solenizantów:)
Miłego dnia wszystkim (szczególnie tym co wybierają się na zakupy);-)​
 
Ja również się witam :)
Wszystkim przedwczorajszym, wczorajszym i dzisiejszym solenizantom wszystkiego naj :) !!
Perfecta - udanych zakupów.
Zdec - powodzenia na egzaminie/kolokwium dzisiaj i jutro. Chociaż pewnie i tak będzie na 5 :p

A ja dzisiaj już zrobiłam śniadanko (czeka na wrzucenie do piekarnika :-D) i obiadek (też czeka na wrzucenie do piekarnika ale to później :p). Zaraz sobie kawkę zrobie bo tak średnio się wyspałam jako że mój mąż dopiero po 3 wrócił z pracy a ja bez niego tak średnio sypiam. Mam nadzieje na relaksik dzisiaj :D Bo popołudniu mykamy do Gosi po zgubę i na kawkę :p a później zostawiamy malucha u babci a sami na saunę!! :-D Jutro przed południem wybieramy się na basen z Julką :-D próba oswajania z wodą numer 2 :-) Tym razem pójdziemy po drzemce i mam nadzieje że Julka będzie miała większą frajdę niż ostatnio :-)
 
Witajcie-Gajka dopiero wstała;)hehe musi częściej na spotkaia jeździć i już śpiewa ledwo oczy otworzyłą;)
Ja mam kuchnię wysprzątaną więc tylko sypialnia i łazienka;)
 
Witam się i tu:-D

kasiajanicka - też czytam Majusi bajki najbardziej podobają jej się rymowanki z wyrazami dźwiękonaśladowczymi:-)

Casia - dla mnie A6W były forsowne, szczególnie kiedy liczna powtórzeń była już wysoka

Perfecta - to miałaś nieciekawą noc:-( mam nadzieje, że z Jasiem już lepiej:tak:, udanych zakupów!

zdec - powodzenia na egzaminie!

hefi - super dzień się wam zapowiada:-D

agast - dzień dobry:-D

Lena - już po remoncie, ze sprzątasz?
 
Ostatnia edycja:
Witam się i tu:-D

kasiajanicka - też czytam Majusi bajki najbardziej podobają jej się rymowanki z wyrazami dźwiękonaśladowczymi:-)

Casia - dla mnie A6W były forsowne, szczególnie kiedy liczna powtórzeń była już wysoka

Perfecta - to miałaś nieciekawą noc:-( mam nadzieje, że z Jasiem już lepiej:tak:, udanych zakupów!

zdec - powodzenia na egzaminie!

hefi - super dzień się wam zapowiada:-D

agast - dzień dobry:-D

Lena - już poi remoncie, ze sprzątasz?
Mój mąż pracuje teraz nad ścianami;)Jeszcze w lesie jest;)
 
reklama
Witam nocną porą:)

Agi78 - dużo zdrówka życzę, mam nadzieję, że się już poprawia:)

Milka26, Lencja, BButerFly - przekazałam komplementy Miłoszowi, uśmiechnął się jak stary podrywacz;)

Mam pytanie co do tego fotelika smoby do dziewczyn, które używają - sprawdza się w kąpieli? Dzieciaczki lubią w tym siedzieć? Zastanawiam się, czy kupować, bo Mały już nie nadaje się do kąpieli w wanieence postawionej na łóżku...Strasznie chlapać zaczął i brykać:)

Co do wagi - ja przed ciążą ważyłam 45 kg, utyłam 34 kg - przed samym porodem ważyłam 79 kg. Po ciąży schudłam do 64, jak przestałam karmić piersią skoczyło do 70 kg i tak się utrzymuje. W sumie wyglądam chyba ładniej niż przed ciążą, ale mam problem ze wszystkimi ubraniami, szczególnie garniturami do pracy - kilka rozmiarów mi przybyło... Chciałabym chudnąć tak do 60 kg. I tu mam pytanie do liliti :-) - ze względów zdrowotnych mam dietę wysokobiałkową, muszę się dobrze odżywiać - stąd przyrost wagi - ale może powinnam unikać jakichś produktów, żeby nie tyć już więcej lub nie łączyć jakichś produktów?

Jeszcze moje pytanie do tych z Was, które stosowały A6W - przepraszam, jeśli już był temat wyczerpany kiedyś - czy to są ćwiczenia mocno wyczerpujące fizycznie czy takie bardziej light w praktyce? Chodzi mi o to, że forsować się też nie mogę:)

Aha, liliti - jestem pod wrażeniem! aż zajrzałam, czy nie masz w suwaczku jakiegoś drugiego, starszego dziecka! mój prawie nic z takich rzeczy nie potrafi:)

Dzięki i pozdrawiam!

Najlepsze życzenia piątkowo -sobotnie dla wszystkich miesięczniaków!

Ja kupiłam krzesełko do wanny dla mojej Basi i widać ze baśka ma naprawde radoche.
Kupiłam tego typu: KRZESEŁKO DO KĄPIELI DLA DZIECI --LODZ E.LECLERC (1408290668) - Aukcje internetowe Allegro
oczywiscie rózowy :)
 
Do góry