reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Kasiula_1980 ja nie pomogę bo nie mam takiego
Witam się i ja.
Lenka- to Ci pospała. Jasiek wstał o 7 , trocę się pobawił w łóżku, potem Ola zrobiła mu herbatkę i poszedł spać jeszcze do 10 :-D
Teraz buszuje na macie. Dzisiaj zrobił już parę "kroczków" raczkując. Tata tylko krzyczy co chwilę "patrz, patrz, idzie!!!" . Al jestem dumna :)
Nie ma czasu odpisać, bo stary marudzi ,że "tylko komputerek" :)
Miłego dzionka
rozkoszne to musi być, mojemu daleko jeszcze do tego, a nawet do jakiegokolwiek pełzania, przemieszcza sie obracając się na boczki, a jak chce jakąś zabawkę dosięgnąć to tak się wygina przesuwając się że w końcu ją dopada:-)
Masakra jakaś z tą pogodą nawet na spaer nie można wyjść chyba trzeba ruszyć na jakieś zakupy:baffled:
i jak wyprawa? ja mam zamiar jutro się gdzieś wybrać, chciałabym sobie jakiś ciuch kupić ale zobaczymy czy uda mi się coś upolować
nono piękne te "wypociny"

Witam się. Niestety z zakupów nici bo mój mąz lód na podwórku kruszy.... i wstałam godzinkę temu. Na spozywcze może pojadę po południu lub jutro z rańca , natomiast o lumpkowych na które tak się cieszyłam niestety nie mam co marzyć:(
allee.... mam usg w tym tygodniu , wiec szanowny mąż bierze wolne to jak wyjdę rano to do nocy nie wrócę:)
A swoja drogą juz za stara jestem na nie przespaną noc. Kiedyś mogłam nie spać 3 dni pod rząd i prosperować, a dzisiaj po ścianach chodzę mimo iż od 7 do 12 pospałam... Starośc nie radość
U nas wichura i deszcz pada aż mi szkoda mojego męża :(

eagle- Kochana gdzie Ty byłas??????
Lenka - Pięęęęęęękny torcikkkk ,chylę czoła jak zwykle zresztą:)
a ukrywałam się trochę ;-)
a tak poważnie nie miałam weny do pisania, nastrój jakiś do d... i nie chciałam Wam tu smęcić, poświęciłam trochę czasu dla siebie na przyjemności i jest o niebo lepiej
iiiiiii teraz już będę na bieżąco i się mnie nie pozbędziecie:-)
Hej
My dziś pospałyśmy...Pola poszła spać o 21.00 co prawda....ale wstała o 6.00 na jedzonko, zjadła praktycznie na śpiocha i znów w kimono do 9.00!!!!
Teraz znów śpi....U nas właśnie po wizycie księdza.....Super ten ksiadz...Bardzo nam pomógł przy chrzecie Poli....Polcia dostała obrazek zadowolona....A ja obgadałam troszkę nasze przygotowania do ślubu.... :-)
emalia - gratki dla Jasia!!!!
lenka- fajne te Twoje "wypociny"...hihi :-)
perfecta - szkoda że z shoppingu nici....Najgorsze jak człowiek się napali a potem z tego nici....Przerabiałam to w zeszłą niedziele :-)
zdec - powodzonka!!! Na pewno będzie dobrze a raczej bardzo dobrze!!!!
eagle - Witamy :-D.....Fajnie że się odezwałaś....
a jak Polcia się dziś czuje?
a zaproszenia na weselicho dla czerwcówek mam nadzieję że przewidujecie:-)
 
reklama
Zajrzę i tu :tak: Widzę, że tradeycyjnie spokojnie weekendowo

Lilliti- no kurcze, ale masz zdolną córcię. Moja chyba przeszłaby ten test beznadziejnie, to wszystko abstrakcja na razie co piszesz :sorry2:
hefi- jak na basenie?
Zdec- trzymam kciuki za zaliczenia!
Emalia- gratulacje dla Jaśka!!! Suuuper!
Lena- Tort arcydzieło :tak:
Agi78- A jak Polci zdróweczko???
eagle- to i tak Tomeczek sprytniejszy od Małgosi, jak Gosiak chce dorwać jakąś zabawkę to tak się stara, że zaczyna pełzać- do tyłu i zaczyna się wściekać, bo zabawka jest coraz dalej :-D

My zaraz po obiedzie będziemy jechać na łyżwy, a później jakieś małe zakupki zrobię, bo w lodówce mamy tylko światło :-D
 
Dziewczyny, pytałam na wątku o wózkach, ale nikt mi nie odpisał. Czy któraś z Was używa wózka Quinny BUZZ i może coś o nim powiedzieć?

Ja go uzywalam do listopada,ale sprzedałam, siedzisko kubełko nadaje sie dla roczniaka przynajmniej, nie polecam dla tak małego dziecka,poniewaz nie mozna ustawic odpowiedniego poziomu, poza tym wozek skrzypi , nie ma osłonki na nozki - te wozki tego nie posiadaja po prostu, ewentulanie kupujesz spiwor,ale pod nim dziecko moze zmarznac, budka jest bardzo waska ,niewiem po co wogole jest bo od niczego nie chroni. Fajna byla w nim tylko gondola,ale na lato. To juz twoja decyzja,ale jak chcesz zmienic woz to polecam mutsy ,one maja szerokie siedziska i lekko sie je prowadzi. Ktoras z dziewczyn chyba go ma.



A ja dzisiaj mialam w SPA zabieg na ciało antycelulitowy - uuuuuuulalalala jak sie błogo czułam i nadal czuję, skóra miekka ,pachnąca ,dobrze nawilżona - cud miód malinka :-D
 
No i po obiadku.
Eagle- fajnie ,że jesteś :)
Kaiulka- nie znam tego wózka, i nie pomogę ;(
Anecznik- powiem Ci ,że ja też gdzieś wewnatrz byłabym lekko zawiedziona. Ale jak nie jesteś teraz , to masz szanse sobie wszystko poukładac tak jak chcesz.
Kajdusia- ale ja Ci zazdroszcze tych ciągłych wypadów z dziecmi. Fajnie masz. My jak nie kasa, to czas a właściwie jego brak , bo wszędzie trzeba dojechac. Życzę miłej zabawy na łyżwach. :)
 
U Polci dziś bez zmian....Tzn jest tak że przez 2 godziny ani nie za kaszle ani nic z nosa nie leci....a za chwile i z nosa i kaszel, że szok! Ale mała radosna usmiechnieta....apetyt też spoko....więc narazie nie panikuje zbytnio

Konczę bo dziadki się dobijają na skype.... :-)
 
Dobry wieczór, mam chwilkę na poczytanie ale widzę, że nie aż tak dużo do nadrabiania :)
Chyba muszę zrobić sobie podstawowe badania, od kilkunastu dni mocno kręci mi się w głowie, oj nie fajne to jest... Zmęczona coś się czuję...

Ile Wasze dzieci są aktywne po drzemce - zanim zaczną znowu wykazywać oznaki zmęczenia? Nelcia to wytrzymuję max 2 godziny, czasem już po godzinie zaczyna trzeć oczka.. Mam wrażenie, że nie wysypia się należycie pomimo, że śpi dość długo... Trochę mnie to niepokoi, dobrze, że muszę na dniach zrobić jej badania krwi i moczu - potrzebne są przed wizytą u alergologa i kardiologa, to się okaże, czy wszystko jest ok.
Zmykam czytać co napisałyście :)
 
cześć kochane Mamuski;-)
dziękuję za wszystkie miłe słowa odnośnie postępów mojej córci, ale pamiętajcie że ona jest jednym z najstarszych czerwcowych dzieciaczków;-) poza tym to kwestia ostatnich dwóch tygodni, taki skok rozwojowy.nic sie nie działo a tu nagle taki wysyp i postępy;-) lada moment wasze szkraby tez bedą nawijac jak szalone.
dzis Sonia był z babcia cały dzie, wracamy do domu a ona tata,tata,tata i nawija wkółko ;-) także co dzien pojawia sie cos nowego.

my szykujemy sie do wyjazdu ,pakowanie...ehh ciekawe jak to bedzie, tzn jak mała zniesie podróż,
wyruszamy w poniedziałek ok 6 rano, jak mała sie obudzi to ją zapakujemy do fotelika;-)
bedzie jechała juz w foteliku 2, mysle ze bedzie jej wygodnie, ma 3 pozycje ustawienia od siedzącego do półleżącego .zmontujemy go z tyłu z kierowca ,obok bedzie miała stoliczek i babcie a ja z mężem z przodu pojedziemy. kupiłakm jej tez małą wanienkę bo ta jej nie zmiesciła by się do auta;-)
troche sie stresuje ale kiedys musi byc ten pierwszy raz;-)
 
reklama
lencja kochana, to nic niepokojącego, moja mała musi isc na drzemmke po 2 godz zabawy , dłuzej nie wytrzymuje tak samo trze oczka i ziewa, ale to norma w wieku naszych maluchów;-) mimo iz w nocy spi swietnie od 19:30 do 7, 7:30 rano. jedna drzemka w dzien ok 2 godziny a reszta to ok 40 min rano i po południu.
 
Do góry