reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Liliti - fajowo z tą zupką :)
Kahna - Witaj
KasiaJanicka- Współczuję i będe trzymała kciukasy jak wszystkie tutaj obecna mamusie:) Pamiętaj siła czerwcowych mam jest niesamowita:) Nasze kciuki zawsze pomagają:)
Sealet - Witaj!
Mamakubulki - Zdrówka dla Kubusia. Nie martw się , każdy brzdąc inaczej sie rozwija , a im póżniej zacznie wstawac tym lepiej dla kręgosłupika :)
Lenka - dobrze że wyniki Gai ok. I pewnie im szybciej Ty się zrehabilitujesz , tym lepiej dla kręgosłupa. A powiedz mi z tym chudnięciem tarczyce sprawdzałaś??
Zdec - wieści dobre ogólnie. Zobaczysz porobicie badania malutkiej i na pewno wszystko bedzie ok:) Ja trzymam kciukasy
Na pewno nadgorliwość u lekarzy jest atutem , bo lepiej chuchać na zimne przy tak malutkich dzieciach:)
Ewela - a szczypawki na zabawki... Gdzie Ty o tej porze???
 
U nas pluskanie poszło sprawnie i się podobało, aparatu nie wzięliśmy bo zapomnieliśmy :(
Mała jak tylko wyszliśmy i zjadła butle to poszła spać w foteliku samochodowym. :)
 
U nas pluskanie poszło sprawnie i się podobało, aparatu nie wzięliśmy bo zapomnieliśmy :(
Mała jak tylko wyszliśmy i zjadła butle to poszła spać w foteliku samochodowym. :)

Świetnie:)
A powiedz mi jak teraz tam jest: w przebieralniach jest ciepło czy nadal zimno? Nie chcę iść tam w zimie właśnie z tego powodu... chyba jednak poczekamy do wiosny;)
 
moja Niunia już śpi jak Aniołek ;-) wiec mama ma troche czasu dla siebie.
mamo kubulki Twoj skrzat rozwija sie prawidłowo , każde dziecko radzi sobie inaczej.Moja córa mimo iż jest wczesniakiem siedzi np sama, jak ma sie czego złapać podciąga sie i siedzi ale np nie raczkuje, nie potrafi sie podniesc na kolanka ale jak je sie poda rączki to wstaje sztywno na nogach i potrafi wytrzymac kilka sekund, podskakuje jak sprężyna podtrzymywana pod paszki cieszac sie ale jak lezy na brzuszku nie potrafi podniesc pupy, ale to pewnie po mnie bo ja nie raczkowałam ale wczesnie zaczełam chodzic, zobaczymy
ważne zeby niczego nie przyspieszac,, pomagac dziecku rozwijac sie w jego własnym tępie i chwalic, chwalić i jeszcze raz chwalic;-)
kupiłam sobie książkę Syuperniani "i ty możesz miec super dziecko" polecam wszystkim przeczytanie;-)
 
Świetnie:)
A powiedz mi jak teraz tam jest: w przebieralniach jest ciepło czy nadal zimno? Nie chcę iść tam w zimie właśnie z tego powodu... chyba jednak poczekamy do wiosny;)

Jeżeli mówisz o tych przebieralniach rodzinnych (z przewijakiem itp) to jest cieplutko :)

Macie jakieś fajne pomysły na dzień babci i dziadka?

Ja kupiłam z allegro ramki z odciskami stópki i rączki :D I babcie dostaną też kilka świątecznych wywołanych zdjęć ale to poza okazją ;)
 
dzieciaki spią:) mieliśmy znajomych teraz jeszcze, którzy chcą nas wyciagnać na słowacje na weekend.zobacze dowiem sie jutro, bo młody nie ma dowodu, a jak nas tak sprawdza to bedzie, że ukradłam dziecko i wywoże:( orientujecie sie jak to jest??

a co o nas wiecej: mam 25 lat, mieszkam niedaleko Tarnowa, mam kochane bobaski:)

katarzyna janicka współczuje juz przeżyź czerwcowych:( ale bedzie dobrze...nam w szpitalu nic nie kazali robic, lekarka odciagac co 2-3 dni,a lekarz odciagac codziennie...bądz tu mądry i pisz listy:/

dziewczyny muszę was dozyac jeszce raz bo juz nie pamietam komu mam opdisac i co:( wybaczcie :) poprawie sie:*
 
reklama
Do góry