reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

my też chodzimy na basen, a dzis w radiu mówili zeby z dziecmi do 2 roku życia nie chodzić, bo ta ilość chloru jest bardzo nie zdrowa dla maluchów:/ ehh juz sami nie wiedzą co jest dobre.
 
reklama
Ja jeszcze o dniu babci i dziadka nie myśle, bo mój tata ma 20 stycznia 50urodziny i tu mam dopiero problem :)
Zdec- jak my byliśmy to ciepło było


czyli nie masz pomysłu?

powiem ci że jak mój tata obchodzil 50. to akurat były chrzciny córci. i dostał torta z 50 . 50 róż, płyte z muzyką Klasyczną, czyli coś co lubi:)i od wnusi miesięcznej wtedy podkoszulek z napisem najlepszy dziadziu na świecie:) i był miłó zaskoczony:) że wszyscy pamietali...
 
co do książek: ta książka zawitkowskiego "mamo tato co ty na to" to przerost ceny i formy nad treścią, jak dla mnie "pierwszy rok z życia dziecka" jest 100% lepszy, tą pierwszą to jak skończe to chyba na allegro wystawię

PIerwszy rok życia mam, jest ok:) a czytałyscie w " w głębi kontiuum??" dla mnie rewelacja:) jak wychować żeby nie skrzywdzić:)
 
my też chodzimy na basen, a dzis w radiu mówili zeby z dziecmi do 2 roku życia nie chodzić, bo ta ilość chloru jest bardzo nie zdrowa dla maluchów:/ ehh juz sami nie wiedzą co jest dobre.

U nas jest chyba nie tak chlorowany albo wogóle (nie wiem czy nie jonizowany ??) bo wogóle nie śmierdziało chlorem na basenie tym dla maluchów i nie śmierdział mi strój chlorem :)
Tak poza tym to witam wśród czerwcówek 2010 :)
 
U nas jest chyba nie tak chlorowany albo wogóle (nie wiem czy nie jonizowany ??) bo wogóle nie śmierdziało chlorem na basenie tym dla maluchów i nie śmierdział mi strój chlorem :)
Tak poza tym to witam wśród czerwcówek 2010 :)


a u nas kurcze mimo wszytko czuć chlor:/

zmykam na dziś, idę poprasowac bo sterta ubrań w garderobie. a o 5 pobudka, bo tak moje skarbki wstaja:) słodkich snów:*
 
kasiajanicka, moj Filip miał nacinane wedzidełko na jezyku jak miał 8,9,10 miesiecy ;/ robione miał 3 razy bo zrosniete było bardzo mocno a lekarka nie chciała mu od razu nacinac całego (sama nie wiem dlaczego) ;/czeka go jeszcze jedno naciecie ale to zrobimy jak bedzie starszy bo ostanim razem pogryzł pokopał i mnie i lakrke wiec bylo wiecej poszkodowanych niz to bylo potzrebne ;/ wydaje mi sie ze im dziecko mniesze tym lepiej robic takie zabiegi, jest mniej swaidome i lepiej to znosi... efektem nie nacietego wedzidełka bedzie seplenienie ;/ Filip miał to robione przy znieczuleniu miejscowym wiec 15 minut i do domu,tylko pozniej przez chyba 2 czy 3 godz nie mogłam mu dac nic do jedzenia i do picia ;/ to tak w skrócie :)

dziewczyny a ktora ksiazke najbardziej polecacie, bo z miłą checia bym sobie jakąs tego typu przeczytała :)
 
Emalia - Jaś jaki rozrabiaka mały:) Mamy taki sam pchacz:)

Magda_M - gratki dla Kacperka i niech mu szybko mija ta ospa

Kasiek - jaki fajniutki Damiś:-)

Kahna - witaj, ale dłuuuuugo milczałas

Perfecta - no to się Jasiek zaprezentował u lekarza, brawo!!!!

Sealet - Witaj znowu!! Córunia duzo potrafi

kasiaj - Fifi na pewno dobrze zniesie zabieg

Zdec - badania powinny wyjśc dobrze, przy krzywicy podobno glówka się poci:confused:może faktycznie nadgorliwa ta lekarka

Oj wreszcie tu spokój zapanował wieczorkiem:-):-)
 
Emalia Kasie ale macie cudnych chlopakow:))

Lena co chcesz wiedziec ?? juz widze tak jak piszec zdec zalezy co chcesz robic jesi chodzi o ZUsy to i tak kazdy musi placic jesi nie mailas wczesneij firmy to przez 2 atra mozesz korzystac z preferencyjnych skladek , ale nawet jesi bedziesz miala 100 firm to i tak 100 razy zaplacisz zdrowotne...

Kasiek co do stulejki nie ma reguky ja Olafkowi odciagalam ale nie puscio, lekarz ktory mu to robil powiedzial ze swojemy synowi nie zrobil by do 14 lat i ze 2 atek ma tyle wzwodow ze dorosly by pozazdroscil.... no i tak powinno samo naturanbie puscic ale Olowi grozila infekcja ropna i wtedy byl by juz bol na maxa wiec musieismy to wyprzedzic. Ja sciagam po kapieli troche sie odkleja ale nie schodzi do konca, ja nie potrafilabym bardziej staram sie codzien bardziej zeby puszczao powoli

Perfekta grauuje wizyty i raczkowania. Troche mnie scielo z tym stawaniem jak chce to chyba gotowe tak myslalam Olaf wstawal nozki ma idealnie proste

Sealt witaj po latach :)) Pieknie sie agatka roziwja mam nadzieje ze ze nerka bedzie ok. Masz racje z tym odwracaniem uwagi eryk pieknie siedzi dopoki cos go nie zainteresuje :-D

Mamakubulki zrowka dla Was

Kahna witaj

U nas Ercio nabywa nowe umiejetnosci ale tylko z babcia :(( nam nawet sie nie chwai dzis podobno potrzasal raczka na dzien dobry calowa i usiadl podciagajac sie koldry... skryty ten nasz smyk wszytsko dla babci ;-)
 
reklama
Hej:)
przepraszam sie sie wtrace, mam tylko do was pytanie, znacie moze kogos lub slyszalyscie o przypadku zajscia w ciaze w 7-8 miesiecy o cesarskim cieciu? i jak to przebiegalo?
pozdrawiam wszystkie mamusie macie slodkie maluszki:) i tyle juz potrafia:) u nas zebow brak jedynie z siedzeniem nie mamy wiekszych problemow:)
 
Do góry