reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Perfekta gratuluje zabka my tez mamy !!!

MagdaM wspolczuje tej ospy jak ja maly przechodzi ze starszym dzieckiem chyba latwiej niz z atakim maluszkiem

Ewa i Julcia to sie nazywa glos!!!

Naszym dzisiejszym solenizantom gratuluje !!!

Moja mama tak jak Olafkowi znalazla dzis zabka u Ercia nasza kropeczka sie przebila i zadzwieczala o lyzeczke !!!
 
Jutro znowu jazdy, trzymajcie kciuki bo bedzie autostrada 130km/h nie mozna wolniej juz sikam ze strachu :baffled:
ALe jestem zmeczona nie mam sily odpisywac tylko to co mi na ostatnich stronach zamajaczylo:

gosiagro
ogromnie gratuluje to bardzo duzo kg w 5 dni!! tak trzymaj :) Nie wiem czego ty sie wstydzisz na tym basenie ale juz niedlgo zaszalejesz w bikini :tak:
perfecta gratki za Jasinkowego zabka, a co z nosem?????

Majusiu gosigro:-D
Julciu hefi
Michalinko AndziS
Ninko kreatorki
Igusiu Paulki
razem z Lilcia skladamy wam najserdeczniejsze zyczenia i witamy w gronie 7-miesieczniakow! Rosnijcie zdrowo i niech kazdy kolejny dzien bedzie dla was prawdziwa przygoda a dla rodzicow radoscia!
 
Majusiu - Julciu - Michalinko - Ninko - Igusiu - najserdeczniejsze życzenia - dużo zdrówka i uśmiechów i pociechy z rodziców:)

A ja siedze z Vibroactionem na brzuchu i czekam jak minie te pół godz i spać bo po 5 pobudka. Jutro ostatnie szczepienie - przsunęło nam się o miesiąc - ale Oskar coś chrypi więc nie wiem czy jutro nam się udda zaszczepić.

Spokojnych nocek i kolorowych snów!
 
Jestem!!!
Lena- to Ci sie horrory śnią. He he. Dobre z tym paznokciem.

Temat sadzania czy stawiania zostawie bez komentarza. Jestem matką dwójki dzieci i żadnego do łóżka bym nie przywiązała,żeby leżało. Rozwój dziecka się stymuluje a nie spowalnia. :) Tyle.

:tak::tak::tak: dokładnie

Koriander - dasz radę, będę trzymać kciuki, ale 130 to jak dla mnie wyższa szkoła jazdy, ja póki co nie przekraczam 70:-D

Emalia - fajnie że Jaś robi papa:)Igulkę uczyłam dawać cześć i nawet jej wychodziło, ale teraz zapomniała chyba bo nie robi:):):)

Magda_M - dużo zdrówka dla maluszków

hefi - ja tez miałam kartę multisport przed ciążą i na fitnesik chodzilam, fajne to!! Teraz nawet jeszcze się nie orientowałam czy nadal mamy dostęp do tego w pracy, dzięki że mi o tym przypomniałaś

nadika - to super że Natanek tak wciąga słoiczki

Asiek83 - zdróweczka życzę

gosiagro - woowwww świetnie dieta działa!!!

Perfecta - gratuluję zębolka

ewa i julcia - hihi ale córcia zadowolona

Milka - gratki dla zębatego Ercia



Serdeczne życzenia dla:
MAI, KASI, MICHASI, JULCI, IGI, NINKI, MARTYNKI

 
Ostatnia edycja:
reklama
Koriander - trzymam kciukasy za jutro , na pewno jak się rozpędzisz to szię szybciutko przyzwyczaisz:)
Emalia - przepraszam Twój post mi gdzieś umknął . Super !!! Jaś chyba jako pierwszy w naszym gronie papa zaczął świadomie robić:) Gratulacje:)
Milka - Super Gratuluję pierwszego zębolka Eryczka!!!
Avena - 70 też prędkosć:) Znam takie osoby , które nie przekraczały 20 a jak widziały tira jadącego z naprzeciwka to na pobocze zjeżdżała i się zatrzymywała ze strachu:) Więc Kochana 70 się nie przejmuj , na pewno jak zejdą śniegi poczujesz "wiater" we włosach:)

A ja obdzwoniłam rodzinkę że mamy pierwszego zębolka , a Jas jakiś inny cały dzień dzisiaj był się teraz zastanowiłam tak. Więcej się śmiał. On generalnie się dużo śmieje ale muszę się wygłupiać, a dzisiaj śmiał się ze mnie nawet jak się ja śmiałam. Przy karmieniu obiadkiem to aż mi łzy ze śmiechu popłynęły bo się tak wygłupiał że musiałam na chwilkę odłożyć jedzenie:)
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA i Kochane moje nauczyłam swojego syna dawać buziaka:):):)
Robi to świadomie. Dzisiaj wycałował tatę z kilkadziesiąt razy. Mama mówiła "Daj tatusiowi buziaka" a on od razu buzia otwarta i do całowania do taty:)
Super dzień dzisiaj! Idę myć głowiznę , zrobię sobie peeling kawowy (POLECAM) i lulu do męża się chyba przytule:)
 
Do góry