reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Perfekta- gratuluję ząbka i całusków Jasia. Mój całuje jak ma ochote. Czasami tak fajnie złapie Ole za włosy i przyciąga jej głowe i całuje. Śmiesznie to wygląda.

A i mój dzielny syn , załapał dzisiaj "pełzanie" do przodu:) Tak śmiesznie jedną nogę podciąga do przodu. Coś podobnego jak Majusia Gosi :)
Lece spać , bo padam. Właśnie skończyłam prasowac wielką sterte prania i następne już powiesiłam aby schło.
Buziaki laseczki :)
 
reklama
emalia gratuluje papania raczka :tak:

peeling kawowy jest super tez polecam zawsze jeszcze cynamonu dosypuje zeby ladnie pachnialo :-D

Milka gratuluje zabka!! Jak grzyby po deszczu dzis na forum
Perfecta wow i jeszcze buzi daje! No super!
nadika widzisz na pewno bedzie dobrze z jedzeniem a jak z waga u was, czy na razie nie kontrolowalas?
 
Magda M Ale się te choroby na was uwzięły:wściekła/y: Zdrówka dla Kacperka!!!!
Perfecta, Milka Gratuluję ząbków!!!!!!!! Szkoda, że wam się nie należą prezenty ze złota za dokonanie odkrycia ;-)
perfecta te buziaki to pewnie przeprosiny za ugryzienie w nos:-D
koriander Na autostradzie mimo prędkości bezpieczniej niż w mieście:tak:
Anik są jakieś efekty na brzuszku?
nadika Zazdroszczę, u nas jest obraza na obiadki :-(
emalia Synek z dnia na dzień coraz więcej postępów robi:tak:
 
jeśli chodzi o peeling to ja mam taki: DAX COSMETICS z perfecty zresztą:-)

heheh:)
Polecam Ci zrobić samej peeling , ja robię od zawsze i maseczki i peelingi sama
Peeling kawowy właśnie robię albo z solą albo z cynanomen jak gdzieś np wychodzę bo pachnie rewelacyjnie. Do tego dodaję oliwy z oliwek lun pestek winogron Można także samą kawą się wypeelingować i też będzie dobrze:)
Potem sobie serwuje maseczkę z papai (ostatnio nigdzie nie mogę jej znaleść) lub avokado i się cieszę ze swojej skóry jak dziecko:)

...no i wiedziałam że tak będzie -kawowy peeling na noc .... Odechciało się spać

Koniczynka - jak jest obraza na obiadki spróbuj pośpiewać przy jedzeniu emilce , u mnie zadziałało i od tamtej pory Jasiek zjada po całym słoiczku. A może nie odpowiada jej smak? Mój Jasiek miał okres że nie znosił dań hippa i tylko gerber mu podchodził. Najbardziej lubi danie z indyka czy kurczaka z kluseczkami , groszek z marchewką i indykiem i szynkę z marchewką. A i jeszcze zasmakował mu teraz kurczak w potrawce , chyba lubi koperek jak mama bo wcina bez spiewania :p A ulubiona rymowanka do obiadku jest Siała mama mak , nie wiedziała jak , Jasiek wiedział nie powiedział a to było tak :p
 
Ostatnia edycja:
Witam.
Znowu pierwsza?:-)
Zaś z rana dzisiaj ciąganko, ale obyło się bez nerwów bo u nas 5 stopni więc szybko odpalił ( po ostatnim faktycznie przeprosił- przyjechała z Karmi ) :)

Lecę córkę do szkoły wyprawić. Buziolki
 
Dzień Dobry Kochane
Przepraszam, żę się nie odzywałam tyle czasu ale nie miałam jakoś głowy bo mam troszke problemów.
Jeden to z rodzicami którzy ciągle traktują mnie jak dziecko i non stop mają pretensje do mnie. Jak do nich jade to czuje się jak 12latka która dostanie zaraz opieprz bo ma złe oceny w szkole ;/ powiedzcie mi czy Wasi rodzice też wymagają od Was żeby zadzwonić w Sylwestra pare minut po półnopcy? Bo moi tak i sie śmiertelnie obraźili że nie zadzwoniłam eh ... szkoda gadać.

Druga sprawa to mój maż. Troszke cichych dni było miedzy nami bo ja miałam jakieś tam swoje urojenia... wydawało mi się że mnie zdradza no ale na szczęście to tylko moje wymysły.

Trzecia sprawa to wracam w poniedziałek do pracy i to od razu na 11 h ;/ maaasakra. Boje się jak diabli no ale co zrobić. No i do tego jeszcze sprzedaliśmy nasze auto znaczy bardziej moje i nie bede miałą jak dojechać do pracy. Tak więc w sobote rano jedziemy do Łowicza po Passata :)

A co u Olusia. Śmieszek mały i kochany. Odkryłam przyczyny budzenia się w nocy :) on się poprosu nie najadał z mojej piersi a jak dostanie butle o 23 to potem do 4 śpi i potem cyc, o 5 cyc i o 6 cyc i koniec spania :)
Zębów też brak, przesuwa się do przoduy i to tak dość ostro. Nawet już zdażyło mu się podniesc na kolankach ale zaraz zachaczył brodą o ziemie :D Do siadania też się nie wyrywa i nie wiem czy sie martwić?

Perfecta - gratuluje ząbka a nos cały ? :D Powiedz mi jak robisz ten piling kawowy i czy on działa bo ja też musze się za siebie zabrać. Waże 10kg za dużo niż przed ciążą ...

Gosiagro super żę tyle już Ci się udało zrzucić. Jesteś na Dukanie? Ja chyba nie mam aż tyle siły w sobie żeby przejść na jakąs diete. Chyba poprostu bede miała diete MŻ - (mniej żreć) :D

Anecznik ja to nawet nie myśle o dyskotece chociaż nie powiem pobawiła bym się ale mój mąż jest typem domownika tak więc niestety ;D a sama jakoś nie potrafiła bym iść na pół nocy :D

Koriander to powodzenia na jazdach. 130 fajna prędkość ! :) Dasz rade :) Trzymam kciuki :)

Anik79 pomaga coś ten Vibroaction?

Lenka śniłas mi się !! Że byłyśmy razem na zakupach i kupowałyśmy suknie ślubne obie :D bo miałyśmy brac ślub w tym samym dniu i w tym samym kosciele :D
 
To tyle chyba kochane. Nie obiecuje że bede na bieżąco bo naprawde nie mam czasu i Was podziwiam :)
 
Najlepszego dla małych solenizantów
Krzysia - Atheny :)
Kacperka - Magdy_M :)
 
witam

my niedługo mykamy na szczepienie, tylko ta pogoda...deszcz pada, lód pod stopmi:no:brrr nie nawidzę chlapy

popołudniu idę do pracy:baffled: miałam mieć wolne ale cóż, zostałam przymuszona:no:

wczoraj nie miałam czasu zdać relacji na zamkniętym-narazie powiem krótko jest lepiej:tak:

dla wczorajszych i dzisiejszych solenizantów wszystkiego najlepszego, rośnijcie kochane maleństwa zdrowo, sprawiajcie dużo radości swoim rodzicom:tak:
 
reklama
Witajcie a my jeszcze gnijemy w łóżku:)
Dzisiaj u nas +5 więc pewnie odwilż a ja już myślę co na obiad więc chyba na 90% grochówka i schabowe;)
 
Do góry