reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Dziń Dybry:-D:-D

u mnie dziś zapowiada się wizytacja teściów;-)

Koriander - dasz rade z tym 130:tak::tak:

Perfecta - gratuluje ząbka i całusków:-)

emalia - dla Jasia tez gratki:), zdolniacha:)

Alusia - tak, jestem na Dukanie; a z kim dzieciaczki zostawisz jak pójdziesz do pracy?

ita - powodzenia na szczepieniu i ciesze się, że lepiej!


Sto lat dla Kacperka i Krzysia!!:-):-)
 
reklama
Alusia- fajnie ,że się odezałaś. Przykro mi ,że ci się na głowe tyle zwaliło. Co do dzwonienia w sylwka, to ja zawsze dzwonie do rodziców, i teściowej. No ale to indywidualna sprawa. Powodzenia w pracy, dasz rade :)
Ita- powodzenia na szczepieniu i miłego dnia w pracy.
Lena- ty to masz narąbane z tym gotowaniem. Jak Ci się nudzi to przyjedz do mnie coś ugotować:-D
Gosia- miłych odwiedzin teściów. Kurcze, tak bym chciała się z Wami zobaczyć ,ale jak nie pogoda, to znowu brak kasy. Ale na pewno do wiosny się wybiorę :)
Lena nas nie chce i odgraża się ,że ugości nas na korytarzu , więc gdzie indziej się wproszę:-) Kocham Cię Lenka, nie gniewaj się :-D
 
Gosia- miłych odwiedzin teściów. Kurcze, tak bym chciała się z Wami zobaczyć ,ale jak nie pogoda, to znowu brak kasy. Ale na pewno do wiosny się wybiorę :)
Lena nas nie chce i odgraża się ,że ugości nas na korytarzu , więc gdzie indziej się wproszę:-) Kocham Cię Lenka, nie gniewaj się :-D

a pewnie, że przyjedź, zapraszam:tak:
 
Emalia ja czuje sie jakbym miała rodzine 10 osobowa a gotuje tylko dla meza!!!
Wpadniecie jak skonczymy bo sami jak cygany siedzimy;)
 
heheh:)
Polecam Ci zrobić samej peeling , ja robię od zawsze i maseczki i peelingi sama
Peeling kawowy właśnie robię albo z solą albo z cynanomen jak gdzieś np wychodzę bo pachnie rewelacyjnie. Do tego dodaję oliwy z oliwek lun pestek winogron Można także samą kawą się wypeelingować i też będzie dobrze:)
Potem sobie serwuje maseczkę z papai (ostatnio nigdzie nie mogę jej znaleść) lub avokado i się cieszę ze swojej skóry jak dziecko:)
buuu nie umiem :zawstydzona/y: A le pomysł mi się podoba a jakieś szczegóły lub przepis zdradzisz?:-)

Alusia
- no to miałąś troszkę problemów z początkiem roku, mam nadzieję że się wszystko ułożyło. A siadaniem nie martw się!!!!!! MA jeszcze na to czasu a czasu:tak:

Athena, Magda M -
100 lat dla Waszych szkrabów

ita
- powodzenia na szczepieniu i dobrze że jest poprawa

Gosiagro - ta wizytacja zabrzmiała groźnie, ale masz przecież super teściów więc luzik:-):-):-)

A u nas nocka tak średnio, Iga zrobiła sobie godzinną przerwę w spaniu, ale za to później pospała do 8 co jej się nie zdarza. Zmykam do pracy niedługo. Miłego dnia!!!!
 
Gosiagro my dzieciaki zostawiamy z opiekunka a procz tego bedziemy się wymieniać z męzem. Bo mi wychodzi tak 3 razy w tyogdniu po 10h. :)
powodzenia w diecie :)


Emalia tylko że ja poszłam spać o 21.30 w Sylwka bo wiedziałam że wstaje o 6 rano ...

Lenka a ten peeling coś daje? :) aha i na tą grochówke też przyjade moge ? :D
 
reklama
Gosiu- ciebie też nawiedzimy, a gdzie dokładnie mieszkasz?

na Żelaznej, boczna Grabiszyńskiej

Gosiagro - ta wizytacja zabrzmiała groźnie, ale masz przecież super teściów więc luzik:-):-):-)

A u nas nocka tak średnio, Iga zrobiła sobie godzinną przerwę w spaniu, ale za to później pospała do 8 co jej się nie zdarza. Zmykam do pracy niedługo. Miłego dnia!!!!

tak, spoko, ale zawsze to teście:-p
miłego dnia w pracy:-)
 
Do góry