reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
witajcie! u nas nocka dawno nie była taka paskudna wstawałam chyba z 6 razy nie wiem co to było
zapomniałam wam napisać jak byłam we wtorek po kwiaty to babka mówiła że dużo ostatnio pogrzebów młodych ludzi dzisiaj jest chowana dziewczyna 27 lat była w 8 miesiącu ciąży a zmarła podobno z powodu cukrzycy ciążowej:szok:czy to w dzisiejszych czasach możliwe?
 
Witam i ja.
Najlepsze życzenia dla dzisiejszych jubilatów Kasi, Julci, Majusi, Igusi, Niny i Michasi.

Zdec- co do przebijania uszu, to ja jestem zwolenniczką jak dzidzia jest mała. Ja przebiłam Oli na 3 latka i był problem, bo spadł jej kolczyk i nie dała sobie kolczyka założyć. Dziurka zarosła i drugą ma już krzywo przebitą. Natomiast moja siostra córce przebiła jak miała kilka miesięcy i jak miała 5 lat to sama sobie kolczyki już zmieniała. Takie jest moje zdanie.

A mój Jasiek ciągle robi "pa pa". Tak słodko rączką macha :)

Miłego dzionka :)
 
Najlepszości dla solenizantów!
Ja swoim starszym przebijałam uszy jak miały tak koło roku a Zośce pewnie na wiosne jak juz będzie cieplej i mniej ubran do zakładania
Ale jestem śpiąca mała w nocy sie obudziła i z półtorej godz nie spała ale ładna pogoda trzeba sie na spacer wybrać
 
witajcie! u nas nocka dawno nie była taka paskudna wstawałam chyba z 6 razy nie wiem co to było
zapomniałam wam napisać jak byłam we wtorek po kwiaty to babka mówiła że dużo ostatnio pogrzebów młodych ludzi dzisiaj jest chowana dziewczyna 27 lat była w 8 miesiącu ciąży a zmarła podobno z powodu cukrzycy ciążowej:szok:czy to w dzisiejszych czasach możliwe?

Nie do pomyślenia, aż mnie ciarki przeszły. Wrrrr... w tych czasach takie historie.

Czyżby Ola wyzywałą przez okno mojego chrzestnego??

No nie gadaj ,że mój krzykliwy sąsiad jest twoim chrzestnym. Wiedziałam tylko ,że to wujek :) Współczuję. Powiem Ci ,że ostatnimy czasy jest bardzo miły dla mnie, a twoje kuzynostwo to już w ogóle :)
 
Ogromne buziole i najserdeczniejsze życzonka
dla naszych dzisiejszych solenizantek
Igusi, Majeczki, Kasi, Julki, ,Michalinki i Ninusi....
Wszystkiego dobrego, radości, miłości
i mnóstwo usmiechu każdego dnia!!!!
 
Ostatnia edycja:
Nie do pomyślenia, aż mnie ciarki przeszły. Wrrrr... w tych czasach takie historie.



No nie gadaj ,że mój krzykliwy sąsiad jest twoim chrzestnym. Wiedziałam tylko ,że to wujek :) Współczuję. Powiem Ci ,że ostatnimy czasy jest bardzo miły dla mnie, a twoje kuzynostwo to już w ogóle :)
hehe bo była wojna z I i J dostały kazanie odemnie aż chyba im w pięty poszło!!Typowe wieśniary\;)Daj spokój maja problem, ze nie zaprosiłam ich na wesele;)
 
reklama
Do góry