reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

A i tu jest pies pogrzebany :) He he. Znając Ciebie to ostro było. W związku z zapowiadaną odwilżą to i ja sie zapowiadam u Ciebie :) Stęskniłam się za Wami :)

hehe posiedzimy na klatce bo nie chciałabys widziec mojego miesskania teraz;)Pełne worków z gruzem;)Miało byc pomalowane ale zostały tynki nałożone i panele zerwane i kasetony tak jak kiedys sie robiło;)Czyli dewastacja pełną parą;)
Co do rodzinki znasz ich dobrze więc nie powinnaś być zdziwiona;)
 
reklama
A Ty w Luxmedzie szczepisz na dodatkowe ubezpieczenie czy płacisz...bo się zastanawiam czy nasze ubezpieczenie nie obejmuje am szczepień, chyba musze się podpytać....mi w jednej aptece kazali dzwonić jutro bo może już być Engerix w hurtowni, ale jak będziesz miała szczepienie to daj znać czy był...bo może się okazac że jutro nadal go nie będzie....ja na wszelki wypadek jeszcze się na szczepienie nie zapisałam narazie.
Szkoda, że nie mozna przesłac poczta bo u nas maja sporo bo akurat pytałam się bo koleżanka potrzebowała;)
 
Daaawno nie pisałam, ale mam problem i od razu pomyslałam o was. Karmiłam Krystianka przez 3,5 miesiąca piersią, teraz juz leci 7 miesiąc, a ja nadal mam problemy z miesiączką. W pierwszą miesiączkę miałam dwa krwawienia w miesiącu, druga była normalna, a teraz opóźnia mi się okres już 4 dni. Zrobiłam test ciążowy, ale wyszedł negatywnie. Czy to jest normalne, ze jest taka nieregularna? Chcielibyśmy bardzo zajćś w ciążę, ale przy takich miesiączkach nie da rady :/ Czy też tak miałyście??
 
Daaawno nie pisałam, ale mam problem i od razu pomyslałam o was. Karmiłam Krystianka przez 3,5 miesiąca piersią, teraz juz leci 7 miesiąc, a ja nadal mam problemy z miesiączką. W pierwszą miesiączkę miałam dwa krwawienia w miesiącu, druga była normalna, a teraz opóźnia mi się okres już 4 dni. Zrobiłam test ciążowy, ale wyszedł negatywnie. Czy to jest normalne, ze jest taka nieregularna? Chcielibyśmy bardzo zajćś w ciążę, ale przy takich miesiączkach nie da rady :/ Czy też tak miałyście??
Kochana ja dopiero dzisiaj dostałam pierwszą mi się wydaje, że to takie normalne hehe ja się czuję jakbym pierwszy raz dostała;)
 
A Ty w Luxmedzie szczepisz na dodatkowe ubezpieczenie czy płacisz...bo się zastanawiam czy nasze ubezpieczenie nie obejmuje am szczepień, chyba musze się podpytać....mi w jednej aptece kazali dzwonić jutro bo może już być Engerix w hurtowni, ale jak będziesz miała szczepienie to daj znać czy był...bo może się okazac że jutro nadal go nie będzie....ja na wszelki wypadek jeszcze się na szczepienie nie zapisałam narazie.

My mamy w luxmedzie abonament ale za szczepionki (za sam preparat) płacimy. Szczepienie i kwalifikacje do szczepienia mamy bezpłatną. Mam dzwonić we wtorek dzień przed szczepieniem czy już są te szczepionki , więc od razu dam Ci znać.

madzius - tutaj nie chodzi o to że lekarze gadają bzdury , tylko formę przekazu... Wiesz... takie zwracanie uwagi w beszczelny sposób jest raczej nie na miejscu. Bo rodzic ma wyrzuty sumienia a można pewne rzeczy normalnie powiedzieć. Np. zamiast NIE SADZAĆ NIE STAWAĆ ROBI PANI DZIECKU KRZYWDE itp można powiedzieć - "radziłabym/radziłbym mniej ingerowac w rozwój maleństwa , ono samo sobie reguluje kiedy ma usiąść a kiedy stanąć" Nie uważasz że lepiej by to brzmiało? Lekarz jest po to by pomagać nam a NIE KARCIĆ , nie wspominając o tym że płacimy za wizytę! bo przecież to nasze dzieci a my chcemy dla nich jak najlepiej i każdy popełnia błędy...Ale to kwestia kultury osobistej wydaje mi się tylko:) Poza tym do lekarza idziemy po fachową poradę i pomoc a nie po to by wychodzic z mega wielkimi wyrzutami sumienia... To jest tylko i wyłacznie kwestia przekazu...
 
Ostatnia edycja:
MadziuS - zgadzam się z Tobą w 100%! Aczkolwiek chodzi mi o to co już Perfecta napisała, forma przekazywania tych informacji niedoinformowanym rodzicom! Przecież my jesteśmy tylko ludźmi i błędy popełnialiśmy i będziemy popełniać, więc lekarze powinni to w inny sposób ująć... tak mi się wydaje ;) zresztą, same chyba wiecie jak to jest z naszymi małymi, tzn. może Wasze dzieciaczki są inne, ale mój Damiś jest bardzo ruchliwy i za nic w świecie nie mogę go zmusić żeby sobie poleżał chwilkę, no chyba że zaraz po drzemce... wyciąga rączki żeby mu pomóc usiąść, a mi go szkoda że tak musi leżeć cały czas, ja bym nie wytrzymała ;) no dobra, idę bo wiercipięta wzywa, zresztą pora coś ugotować!

Miłego dnia!!! :)
 
Cześć
U nas bez zmian Szymek zdrowieje i już w poniedziałek po 4 tygodniach nieobecności pójdzie do przedszkola, ale za to u Kacperka ospa wychodzi normalnie szok kolejne 2 tygodnie siedzenia w domu :-(

Zabieram się za czytanie was :-) mam nadzieje ze dużo nie napisałyście od wczoraj :-)
 
Cześć
U nas bez zmian Szymek zdrowieje i już w poniedziałek po 4 tygodniach nieobecności pójdzie do przedszkola, ale za to u Kacperka ospa wychodzi normalnie szok kolejne 2 tygodnie siedzenia w domu :-(

Zabieram się za czytanie was :-) mam nadzieje ze dużo nie napisałyście od wczoraj :-)

Oj współczuję i pozdrawiam:)
 
reklama
Daaawno nie pisałam, ale mam problem i od razu pomyslałam o was. Karmiłam Krystianka przez 3,5 miesiąca piersią, teraz juz leci 7 miesiąc, a ja nadal mam problemy z miesiączką. W pierwszą miesiączkę miałam dwa krwawienia w miesiącu, druga była normalna, a teraz opóźnia mi się okres już 4 dni. Zrobiłam test ciążowy, ale wyszedł negatywnie. Czy to jest normalne, ze jest taka nieregularna? Chcielibyśmy bardzo zajćś w ciążę, ale przy takich miesiączkach nie da rady :/ Czy też tak miałyście??

Ja po odstawieniu Jasia w 3 miesiącu chyba lub koniec 2 , po miesiącu dostałam miesiączke i mam regularnia , ale ja całe życie miałam miesiączki co do godziny. Moja ginekolog mówiła że mogą być zaburzenia nawet do roku po porodzie , jednak 6 miesięcy to jest reguła. Ja bym sie wybrała do ginekologa na Twoim miejscu , nie wiem czy rodziłaś naturalnie czy cc , czasem po cc robia się zrosty i może być właśnie taka nieregularność. Ginekologiem nie jestem jednak więc idz Kochana na kontrolę , będziesz spokojniesza:)
MagdaM - współczuję!!!! Niech Kacperek szybko zdrowieje!!! Zasrana ospa!!!
ale tu cisza , my po spacerku:) słoneczko piknie świeciło więc się wybraliśmy :)
 
Do góry