reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
witam się:-) i uciekam szykować się do pracy:baffled: moje chłopaki jeszcze śpią, mój to ma dobrze jak Małym się zajmuję, 8 godzina a Tymek śpi:-p

Jasiu, Oskarku, Kamilku samych słodkości w życiu:-)
dla wczorajszych solenizantów również wszystkiego najlepszego!!!


klementinka-
duuuużo zdrówka dla Jasia
avena-przytulam, trzymam kciuki,będzie dobrze!!!

jak znajdę chwilkę może wieczorem może jutro to opiszę Wam mojego sylwestra:no::no::no:

miłej niedzieli
 
ja też sie witam miło, niedzielnie:-)

i jak wszystkie doszły już do siebie po szaleństwach sylwestrowej nocy, bo nie wszystkie się odzywają:-D

a u nas nieco lepiej, ja już mówię normalnie i gardło nie boli dzieciaki też już dobrze bo szaleć zaczynają a to ewidentna oznaka zdrowienia, jedynie kaszel obojgu został, mam nadzieje że i on szybko minie

anecznik a jak się meble podobały gościom bo nic nie pisałaś
koriander tak dał radę, ale nie miał zbyt trudnego zadania, rosołek postawiony wcześniej, a jego dzieło to nic wyszukanego ziemniaczki, suróweczka i kurak pieczony:-) najważniejsze w tym wszystkim to to że ja nie musiałam siedzieć w kuchni:-D
powodzenia przy Chopinie
ola_fasola oj tak mój też piszczy w niebogłosy, a słychać go pewnie na drugim końcu osiedla

ależ te wasze dzieciaki są zdolne, chyba też musze mojego zacząć " szkolić";-)

ewuś gratulujemy kolejnego ząbka, u nas stan nadal zero
co do zamkniętego Twój post tam jest, ja go widzę i to nawet wklejony dwa razy:tak:
Milka26 to się nazywa talent i wyczucie, zdolny Ercio barwo:-)
ewelinka i jak te chłopy? rozeszli się wreszcie i zakończyli imprezowanie
mam nadzieję że i ty nieco odpoczełaś
Klementinka oby nic z tego sie nie rozwinęło i sto lat dla Jasia
avena doczytałam i mocno przytulam, trzeba wierzyc że będzie dobrze, trzymam kciuki
ita czekamy zatem na relację

Agi a co u Ciebie bo się nie odzywasz wogóle, pisz nam tu szybciutko

oczywiście takze najlepsze życzenia dla wczorajszych i dzisiejszych solenizantów i solenizantek
Zuzi, Filipka, Jasia, Oskarka, Kamilka
 
reklama
Ja również się przyłączam do życzeń dla dzisiejszych solenizantów :)

Co do lenia to ja właśnie zaczynam się opierdzielać po prawie tygodniowym dochodzeniu do ładu w domku. Po przyjeździe miałam tyle prania że dopiero w sumie wczoraj wyszłam na czysto i ostatnia tura suszy sie na suszarce :) Jeszcze tylko zostaje mi uprać małej ciuszki które sie nagromadziły ale ma póki co w czym chodzić wiec sie nie spinam tak z praniem tego.
Dzisiaj posprzątałam w końcu mieszkanie tak na fest, wczoraj przesegregowałam małej ciuchy i zrobiłam porządek w jej pokoiku. Wiec narazie finito :D I lenienie się zaczynam od kawki i bb :p A zaraz wskakuje pod prysznic :D Później jedziemy do znajomych i wieczorkiem nadrobię lekturę bb :D
 
Do góry