reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witam i ja w nowym roku!
U nas sylwek może byc mój strzelał przed domem uwielbia to nasze petardy były najwieksze w okolicy:-)mała poszła spac o 8 a o 10 juz była wyspana niestety petardy nie dały jej spać ale jak jej się podobały usneła dopiero po 12 jak już ucichło a zaraz za nią nasze chłopy we trzech na jednej kanapie:-D
A ja juz po porannym spacerku z mała wyszłam o 10 wogóle nie ma ludzi na ulicach
 
reklama
Dzien dobry w Nowym Roku!!!!!!

My z imprezki wrocilismy o 2.30, fajnie było, Jadzia spala cały czas, nawet jej petardy nie obudziły:) Ja sobie troszke popiłam bo i winko i drinki i szampan, a i jedzonko było super pyszne:)
Jak dla mnie to ten rok mógłby byc rownie dobry jak ten co minął:) Duzo pozytywnych rzeczy się w nim wydazylo:)
 
ewela- a gdzie ten test jest>? ja mam tyko w ebooku i w ciąży podczytywałam a teraz czasu nie mam... podaj stronę plizzzz :D

Przepraszam,ze ci nie odpisałam, ja robiłam ten test z ksiazki , na zywo.A ksiazka jest chyba w sprzedazy w www.kdc.pl :-)

Dziewczyny ja tez jestem ze wsi,ale nie ktore zachowja sie jak te wies..,a ja rozumiem to jako dziewczyny puste mało inteligentne ,no kurde ,ale jak ktos chce znalezdz dziure w całym to i tak znajdzie, takze iwka nie czepiaj sie tego zdania ,bo to bezsensu ,same wiecie o co chodzi,a tak jakos dziwnie piszecie :dry::baffled:
Ale rzescie na mnie naskoczyły w tym starym roku, najlepeij to chyba nic niepisac :shocked2::baffled:

Agast22 masz racje,ten byly rok 2010 był przeciez dobrym rokiem, urodziły nam sie nasze kochane okruszki, zdrowe przede wszystkim ,a my byłysmy baaardzo szczęśliwe :-) i jestesmy nadal oczywiscie :-D

Ja życze wam w tym nowym roku,aby nasze maleństwa nie chorowały ,były pełne energii, jadły wszystko i dobrze sie rzowijały,a mamy,zeby były szczęśliwe i zawsze piękne i kochane :-D
 
Wszystkiego naj w Nowym Roku!!!!!

Ewela- co sie kochana stało, cos nie wyłapałam? Ja pochodzę z Wrocka ( 16lat życia) przez 8 mieszkałam w wiosce gminnej ( Prawie jak miasto ) a teraz na zadu....u gdzie diabeł mówi dobranoc i wrony zawracają i tu mi najlepiej. Kocham wieś, mój stary dom do remontu, mój kawałek ziemi, koszenie trawy, plewienie i brak dojazdu do świata w zimie. Kocham byc WIEŚNIARĄ i za żadne skarby nie wróciłabym do miasta, chociaż tam są moje korzenie. Jestem wieśniarą pod względem zamieszkania ale to mi nie przeszkodziło się wykształcic, więc ja tam nie widzę nic złego w wiosce :) Tyle :)

Jeszcze raz najlepsze życzenia
DSC03926 (Medium).jpg
 
Ostatnia edycja:
witajcie popołudniowo
ja czekam na obiadek ( dziś mój w kuchni urzęduje), ciekawe czy będę miała co jeść :)
ale pewnie tak bo zapachy niezłe dochodzą

gosiagro a to Ci imprezowiczka rośnie
emalia82 Tobie także, ciekawe czy razem z Majusią będą na te same imprezki chodzić, super maluchy

koriander mmmm szampanik pierwsza klasa, ciekawe co zdec na to?
 
emalia niewazne o co mi chodzi,nie chce mi sie szczerze mowiac powtarzac wciaz tego samego,nie potepiam nikogo kto jest ze wsi. Prosze was czytajcie dobrze posty,to nie bedzie nieporozumiem,po co sie bezsensu klocic.
 
Gosiagro, emalia super zdjecia malych imprezowiczow :-)
emalia tak jak piszesz o swoim domu to mi od razu piosenka sie przypomniala "moj jest ten kawalek podlogi lalalaaaa..." Ja zazdroszcze wszystkim majacym dom poza miastem :tak:
eagle i jak tam obiad? Na pewno maz dal rade. u nas dzis pierogi z bigosem maz dumnie rozmrozil i odgrzal :-D

Dziewczyny czy wasze dzieciaczki tez tak bucza?? jejku normalnie jakby odkryla nowy dzwiek takie monotonne yyyyyyyyyyy yyyyyyyyyyy yyyyyyyyyyyy yyyyyyyyyyyyyy. A dzisiejszy dzien byl tak marudny ze jesli ma byc taki caly rok to ja wysiadam :baffled:
 
jakie śliczne małe nowe roczki widzę
emalia wiem o czym mówisz odkąd mieszkam na wsi nie zamieniłabym jej za żadne skarby spowrotem na miasto
ewela ale przecież my na ciebie nie naskoczyłyśmy to by tekst na rozładowanie sytuacji gddyby tak nie było nie byłoby uśmieszków:-D:-D:-D
koriander uwielbiam tą piosenkę
mój mały też marudny ale to chyba wina zmęczenia wczoraj zasnął nam o 22 przed 24 jak zaczęli strzelać pobudka i nie spał do 1;30:-Dza to dał pospać do 8:-D
mój też dzisiaj dogorywa ale oczywiście poprawił sobie dziś u moich rodziców
 
reklama
Do góry