reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Agast jak możesz tak dziecko wykorzystywac?:-p:-p:-p

Może Zdec też sobie takiego szampana kupiła i nic nie mówi:-D boi się że będziemy zazdrosne:-)

Moja Klara przez cały dzień piszczy i strasznie wrzeszczy:tak::happy2::confused:

zdjęcia dzieciaczków super!

Proszę nie piszczie nic o jedzeniu bo ja się dziś tak nażarałam ze jak otwieram lodówke to mi sie żygać chce!:-:)szok:
 
reklama
Witam w Nowym Roku :))

Sylwester nie dal mojemu dziecku spac wiec karmilam go chyba z 5 razy az wkoncu przesiural pieluszke na nowym nieuzywanym wczesniej lozku mojego brata:) tak wiec niedosc ze spane po raz pierwszy to jeszcze chrzczone :)) na szczescie wszytsko zostalo w pajacu i spiworku a reszta tylko lekko wilgotna
 
No nie jak tego nie lubie cały post się mi skasował:angry:
Widze że nie tylko mój chłop nie może zakończyc sylwka jeden jego kolega co był u nas na sylwku jeszcze siedzi mam nadzieje ze dzis juz nie będzie nocował bo znów rano zaczną poprawiac och te chłopy:confused:

Moja niuńka to z odgłosów to ostatnio ćwiczy głos i sie na całe gardło wydziera i krzyczy:baffled:
 
ewus ten post co mowilas ze sie nie udal jest na zamknietym, sprobuj jeszcze raz. Ja go widze w kazdym razie.

A Lila dzis zagrala na pianinku Wlazl kotek na plotek i mruga!!!
Jutro siadamy do Chopina
 
nie bylo mnie jakis czas a wasze dzieciaczki juz tak sie rozwinely:)))))
jedne swetry dziergaja, drugie zaczynaja chopina grac, wow

dzisiaj z Jaskiem pojechalismy na pogotowie do pediatry bo tylko tam jakis przyjmuje
spanikowalam jak zawsze bo nie schodzila mu temperatura po podaniu czopka
osluchala go i oczywiscie nic nowego, zero ognisk infekcji tylko temperatura, jais dziwny wirus
swietnego mialam sylwestra, ciagle wsadzajac termometr do pupci
mam nadzieje ze u was bylo lepiej
sprobuje choc czesc ponadrabiac

wszystkiego dobrego w roku 2011!!!!!!
 
Hej.
Ewela ale ja przecież się nie czepiam:-D:-D:-D Tylko wyraziłam swoje zdanie i to w sposób jak dla mnie śmieszny-i chyba nawet tam buźki były,więc nie rozumię:-D
 
Heja.
Avena-coz to za smutna minka?

Zuza tez dzis darla sie na caly glos-jej piski slychac w calym mieszkaniu ;) do tego co jakis czas popierdywala sobie ustami no i oczywiscie swiga gryzakami a potem ryczy bo nie ma co do buzki wlozyc... A wogle to zuza juz kredkamim maluje hehe :)

Ewus-gratuluje zabkow
Klementinka-zdrowka dla jasia

Dobrej nocy :l
 
reklama
mniej wiecej doczytalam, przynajmniej ostatnie kilka dni

Kajdusiu wspolczuje przejsc szpitalnych, dobrze ze juz wszyscy zdrowi
MagdaM dobrze ze juz po ospie
Ola tez w swieta mialam przejscia z ex meza, skad sie biora takie baby?
co do zmarszczek to mam prawie 30 i ani jednej zmarszczki a kremow przeciwzmarszczkowych nie uzywam:)
Kasiek sliczna sesja z Damiankiem, niestety zdjecia nowej fryzurki mi nie pokazalo
AniaCh, Gosiagro, Emalia super dzieciaczki
Ewus bidoku, ty to masz przejscia, zdrowka dla chlopczykow
 
Do góry