reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Lenko Moja Kochana powiedz mi czy ciasteczka Twoje z bloga te ktore można jeść od razu długo się robi ? Czy one mogą poleżec do Wigili ? Bedą dalej dobre?
A no ranny ptaszek jestem bo musze heh :-) Kiedy to ja mogłam spać i spać i spać .... Ahh co to za czasy były.
Przykro mi że miałaś taką nocke. Pewnie masz racje z tą wiertarką że Malutka się wystraszyła i potem musiała w nocy odreagować.


Edit.
Zdec miłego Dnia !! I jak Ty mówisz na swojego Ukochanego cooo :-)

Tak spokojnie mogą poleżeć:)
 
reklama
Witam kochane!!!

Coś małemu chyba dolega, za nic na świecie nie chciał wczoraj zasnąć! Wrzeszczał w niebo głosy! Masowałam mu brzuszek i dopiero zasnął... o godzinie pierwszej płacz!!! ale się wystraszyłam, a ten sobie na brzuszku leży i się dziwi że nie ma miejsca żeby się przeturlać dalej... oj boziu... no i oczywiście skończył u nas w łóżku... ;)

Wiem że to niezbyt dobry pomysł ale dopiero dziś jadę po prezent dla męża... zimno jak cholera, ale trzeba. Szkoda tylko że do Łodzi tak daleko... 40km... a u nas nie ma "normalnych" sklepów... upatrzyłam mu stację pogodową w real'u, wiem że kiedyś chciał taką, więc będzie miał i akurat jest w promocji :)

Miłego dnia! Trzymajcie się cieplutko ;)

Ps. Lena - zagłosowane ;)
 
Anecznik dzisiaj jade na zakupy słoiczkowe to kupie mu takie gęste bo ja mu się nie dziwie że on tych papek nie chce heh :-) o której mały się obudził na karmienie? Pewnie akurat jak się położyłaś cooo :-)

Wstał dopiero przed 6 normalnie szok :-D

Witajcie,

Też się zdziwiłam jak już przeczytałam o kolędzie, u nas dopiero po świętach chodzą;-) A i tak stary nie będzie chciał przyjąć, więc sama przyjmować nie będę:-(

Chyba taka duża dziewczyna księdza się nie boi :-D


cześć dziewczyny tęskniłyście? ;P

Co u Ciebie słychać??

Gardło mnie boli :-( Zastanawiam się kiedy piernik upiec, teraz czy w poniedziałek.
 
Alusia - to nie na chorobe tylko chyba źle spałam :/ ale boli do teraz. Mąż obiecał że rozmasuje jak z pracy wróci :) tylko to będzie 12 w nocy :p

Lena - my jedziemy autostradą do krakowa :)
 
reklama
Do góry