reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Słoiczki. Heh ostatnio dałam mu kluszeczki z warzywami po 8 miesiącu ale dosłownie łżeczke to jadł aż się cieszył. Tylko tam są kawałki dość duże no i jest po 8 miesiącu no i nie wiem. Jakoś się boje...
 
Nie chce. Pluje, płacze. Juz nie wiem co robić. Poszedł spac o 19 i już 1 raz się obudził !! :((

Kasiajanicka to ja zazdroszcze że Filipek je z łyżeczki :) a super masz teściową, moja to ma mnie gdzieś i była tu ostatni raz 6 grudnia. Uwaga. Ona mieszka tylko piętro niżej heh ;) A co do półpaśca to nie pomoge, chociaż kiedyś miałam to nie pamiętam. Chociaż wiem wiem poszłam do szkoły dopiero po 3 tygodniach, a ślad mam do dzisiaj ;)
 
kasiajanicka tez jestem w szoku :-p
gosiagro tak sprzedajemy mamy nowa spacerowke bo ta w Quinny nie ma zmiennego kierunku jazdy a na razie wole miec Lile na oku ;-)

Ale jestem zmeczona usypianiem malej... od jakiegos czasu Lilka albo zasypia sama i budzi sie po godzinie i przez nastepne 1,5h bawi sie albo placze, albo tak jak dzis nie chce zasnac... co jest kurka??
 
hefi z polityki pieniężnej.. Nuda straszna:sorry: Ale to tylko (albo aż) kolokwium:confused:

emalia a czemu nie płacą wypłaty? Do sądu pracy takich bałwanów podać!:wściekła/y: Ja bym się wściekła...

Alusia a to mleko które dajesz do kaszki to Twoje czy MM?? Ja też bym obstawiała że on się nie najada. Moja też była straszna przez pierwsze dwa miesiące:-(

kasiu a widzisz jak Cię zaskoczyła? Może rzeczywiście teraz między wami się jakoś ułoży:-)

A ja mam nerwa:wściekła/y::wściekła/y: Wózek dzisiaj po spacerze ma flaka na jednym kole, kupiłam pompkę samochodową i łatki, stary wraca wieczorem rozbiera, a tam druty z opony powychodziły:wściekła/y::wściekła/y: No i teraz nie mam na jutro wózka:wściekła/y: Nie wiem co to będzie, jak ona wytrzyma bez spaceru:-:)-( Już się boję:-:)-( Mam tylko nadzieję że stary jakoś jutro kupi tą oponę, może w sklepie rowerowym...
 
Mała dziś trzeci dzień bez spaceru, aż mi jest przykro, że się dziecko nie może dotlenić, ale 2 dni temu sypało i ciężko byłoby się przekopać przez zaspy, wczoraj -13stopni. A dziś przyjmowałam kolędę. Po raz pierwszy i oczywiście zupełnie nie byłam przygotowana, więc rano musiałam do rodziców jechać po niezbędne akcesoria. :-) W związku z kolędą mam już część porządków za sobą, bo P. ładnie ogarnął mieszkanko przed wizytą księdza :-)
Poczytałam o wyczynach waszych maluchów :szok: Mojej to daleko do prób raczkowania, dopiero polubiła się na brzuch przewracać (a potem płacze, bo na plecy nie potrafi się przewrócić):-) Ale za to ładnie siedzi. Ona chyba nie tylko z wyglądu wdała się w tatusia- chyba będzie po tatusiu preferować siedzący tryb życia:-D
Agast Gratuluję raczkowania, Jagódka ślicznie siedzi:tak:

Właśnie stwierdzam, że albo muszę ściągnąć karuzelkę, albo obniżyć poziom łóżeczka, bo moje dziecko znęca się nad osiołkiem z karuzeli i nie wiem, czy całość konstrukcji wytrzyma to ciąganie za ogon:-D

z rzeczy pozytywnych jescze: mam L4 do 24.12 więc do pracy nie 10.01 wracam ale 20.01 :D:D:D
Zawsze to jakaś korzyść z choroby :-p
Ale mimo takich zalet choroby, zdrowiejcie szybciutko :tak:
No proszę, jak teściowa potrafi zadziwić:tak:
Klementinka Jasiu cały czas pamiętał, ale nie chciał się popisywać tylko przy rodzicach- niech babcia też zobaczy, jaki jest zdolny:tak:
Anik wooow, Oskar musi fajnie wyglądać z takim uzębieniem :-D
Nadika Dobrze, że z karmieniem już lepiej, to i waga wzrośnie. A skóra jest ładniejsza? Wyniki najlepiej zinterpretuje pediatra.
iiwka głosik dodany:tak:
Agi szybkiego powrotu do zdrówka
A ja sobie wczoraj przypomniałam, jak mnie w maju próbowano poderwać ;-) W kiecce szłam, przez brzuch się mini zrobiła, a że u mnie w ciąży tylko brzuch rósł, to od tyłu wyglądałam jak szczupła laska:-p za mną szli jacyś chłopcy i próbowali zwrócić moją uwagę, rzucając kiepskie komplementy:-D śmiałam się pod nosem, ale dopiero się głośno uśmiałam, gdy skręcili i zobaczyli mnie z profilu:-D Wtedy usłyszałam: "widziałeś?! Miała brzuch jak słoń":-D:-D:-D
mamakubulki moja to dzisiaj tak zaszalała, że już nie w poprzek się ułożyła, a nogami w stronę wezgłowia:-D A główka między ochraniaczem a szczebelkami już mnie nie dziwi :-D
Lencja Jak minął pierwszy dzień w pracy?
Na-tuska Co lekarz powiedział na kontroli? mniam, uwielbiam zrazy, ale sama nie potrafię zrobić i żeruję na innych;-)
kajdusia Najważniejsze, że mąż zdrowy, bo to chory facet jest najgorszy;-), a wy się szybciuteńko wykurujecie, skoro już jest poprawa:tak:
Gratuluję wygranych konkursów, mam nadzieję, że nagrody ciekawe :-)
Zdec ładna fryzurka:tak: Ja chciałam iść dzisiaj do fryzjera, ale miejsc już nie było:dry:
Podobno czerwona pomadka zawsze dodaje lat:-)
A wózek na gwarancji? Bo jak na gwarancji, to lepiej samemu nic nie majstrować, żeby nie złamać warunków gwarancji.
A na spacer możesz iść- kombinezon, 10 koców i możesz nosić Natalkę na rękach ;-)
Lena Zagłosowane. U ciebie są prawdziwe generalne porządki:-)
liliti Ja jeszcze z prezentami jestem w plecy:-( Gratuluję tak wspaniałego rocznicowego wieczoru:tak:
_avena_ Co z twoimi jazdami? Wyruszasz na miasto w te śniegi?
emalia Duży i dzielny chłopak z Jasia.:tak: Po roku pracy już ci się należy zasiłek z UP, tylko staż pracy ci nie będzie wzrastał. Współczuję sytuacji finansowej, zwłaszcza w okresie świątecznym:-( Ja się wkurzyłam, że wypłaty nie dostałam, postraszyłam OIP (2dni temu) i do końca tygodnia mają być zaległe pieniądze wraz z odsetkami
hefi Ładny avatar:tak:
kasiek
[*]
A Damianek uroczy. Jak zwykle:tak::-) I jaki mądry:tak: Wszystkiego naj dla niego!!!!!!!
Także najlepsze życzonka dla Milenki, Julka i Alanka!!!:-)
Eliza Życzę zdrówka małemu!!!!!!!
Ewelinka śliczne te kwiatki, szczególnie żółty i zosiowy:-)
Athena Ale masz torpedę w domu, my mamy kojec, ale pewnie jeszcze długo będzie stać nieużywany
Alusia Nieciekawie masz z Olkiem:-(
Hehe, cały dzień nadrabiałam dwudniowe zaległości i znowu wyjdzie post na całą stronę :-D
 
reklama
koniczynka szybko ta kolęda, przed świetami?? wyniki okazały się dobre, byłam dziś z nimi u pediatry, a skóra już lepiej ale to zasługa maści sterydowej, już miał wyleczoną a wczoraj pojawiło się kilka nowych zaczerwień (w tym samym miejscu) zaczynam podejrzewać że to od ziemniaka- muszę obserwować
my też 3 dzień bez spacerku, za duży mróz
 
Do góry