reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

nadika-ten żółty to oncidium mam jeszcze brązowy ale narazie nie kwitnie do tej pory miałam same phalenopsisy bo myślałąm że inne nie będą rosły ale te długolistne też super kwitną niewiem czy nawet nie częściej
 
reklama
ja mam dwa storczyki nie robię przy nich nic oprócz podlewania i kwitną na okrągło od 2 lat nie wiem czemu bo mamie co jakiś czas a ten ostatni faktycznie piękny
 
athena zdolniache masz :D Filip zaczął raczkować jak miał 8,5 miesiaca :szok: wiec gratulacje dla Twojego smyka za tak szybkie postępy :tak:
moja tez nie ma zamiaru siedziec na kolanach i owszem ale sama to leci na twarz :-D straszak miał 6,5 miesiaca jak usiadł sam więc pewnie nic straconego :p

a ja dzisiaj jade na 16:30 na kontrole z maludami, mam nadzieje ze jest lepiej :D zła tylko jestem ze zastępstwo jest bo nasz jak zwykle musi za granice w okresie przedswiatecznym jechac... ;/ miłego dnia mamuski :D u nas od rana pada snieg z przerwami i jest -8 stopni wiec mus nie mus ale trzeba sie bedzie po tyg ubrac i wyjsc :p
 
Ostatnia edycja:
lena zagłosowane
dziewczyny piękne macie te storczyki, aż nabrałam ochoty żeby kupić, ale nasłuchałam się, że storczyki sa bardzo trudne w utrzymaniu - chyba kupie i zobaczymy

gratulacje dla nowych ząbków, u nas jeszcze nie widać :(

zdec - moją mała od 3 miesiąca śpi na klinie na płasko juz nie chce ale typowej poduszki jeszcz enie mamy
 
reklama
Do góry