reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witajcie,

iiwka z małą zostaje moja mama, właśnie poszła na pociąg, bo starego jeszcze nie ma.

agast ślicznie siedzi Jagódka:) A jaka ona słodziutka:-)

mama kubulki mojej do raczkowania to jeszcze hohohoho, cała droga mleczna. Nawet nie chce jej się obracać wokół włanej osi, a przewracać się na brzuch to tylko jak już ktoś na boczek trochę pomoże. Za to pływanie na brzuszku doskonale znam, szczególnie jak się denerwuje:-D:-D

liliti o 3 to się nie liczy:-D:-D Bo wy jeszcze spać nie poszłyście;-);-)

ewelinka przepiękne storczyki;-) Ale masz rękę:-) Moich dzikusów bez kwiatów wam nie pokażę:-p

magdziak - jak zwykle coś nakręciłam:-D:-D Nie przyzwyczailiście się jeszcze do tego?:eek:

lena - dobrze że cisza, bo udało mi się wszystko doczytać:-D:-D

Dobra uciekam do nauki, bo nigdy się za nią nie wezmę. A póki dziecko śpi to mam chwilę;-)
Będę wieczorkiem;-)
 
reklama
Lena a jedziecie do Wrocka na bielany? Jak tak to zapraszam na kawe/herbatę ;)

Czytam was czytam tylko z odpisywaniem kiepsko bo czasu trochę dzisiaj mi było brak ;)
 
U mnie tak samo jak u hefi podczytuje ale odpisywac sie nie da. Wstawilam do piekarnika rybe po grecku, wystawilam na aukcje Quinny, .......sprzatam ale konca nie widac :wściekła/y:

agast pieknie Jagoda siedzi no i gratuluje pierwszemu raczkujacemu maluszkowi :))
ewelinka przeslicznie ci kwitna widac ze kwiaciarka z ciebie ;)
natuska powodzenia na kontorli!

Sto lat dla Milenki, Damianka, Alanka i Julka!!!!
 
Ostatnia edycja:
Hej
Sorrka nie odpisuje ale mały chyba ma trzydniówke i kurcze mam marude straszna w domu od wczoraj...
goraczka spada po nurofenia ale musze dawac go systematycznie bo powraca...
teraz spi mi juz 1h25min i mam chwile ale pewnie zaraz wstanie... :dry:

Pozdrawiam was kochane i sorrka ze nie pisze tyle... :-(
ale nie mam kiedy i jak ogarnąć wszystkich watkow w których sie udzielam...
 
Elizka zdrówka dla Mikołaja:-) Za każdym razem jak patrzę na Twój suwaczek to nie mogę się nadziwić, jak ogarniasz taką gromadkę:p

Dla wszystkich dzisiejszych solenizantów najlepsze życzenia:-)

lena - wydaje mi się że w Castoramie jest większy wybór niż w Obi, i cenowo również jest tam taniej

A ja oczywiście się uczę. Nie widać?:confused::confused:
 
Elizka- zdrówka dla Mikusia
Lena- zagłosowane. Nawet nie wiesz jak Ci zazdroszcze tego remontu. Ja tyle bym chciała zrobi w swojej chatce a nie mamy nawet na chleb. Już drugi miesiąc nie mamy wypłaty a do wczoraj raty mieliśmy. Za urlop mi dopiero jutro przeleją nędzne 700zł, a rachunków dwa razy tyle. Dobrze ,że już w październiku miałam większą czesc prezentów.
Zgadzam się ze Zdeckiem ,że w Castoramie lepszy wybór i ceny.
 
:szok: Uff ... wreszcie usiadłam !! :-) Jakiś dzień dzisiaj mam strasznie pogmatwany, nawet kawy nie miałam czasu się napić a nie śpie już od 4 !! :wściekła/y:

Rano byłam u lekarza bo cągne L-4 cały grudzień żeby w święta nie pracować a mój lekarz robi problemy :-D i musze co tydzień jeżdzić i choroby wymyślać :-D:-D
Olek jest taaaki marudny że już nie wiem co mam zrobić z nim. Czy Wasze dzieci też non stop marudzą? Non stop trzeba nad nimi gugać, bawić się grzechotką? Bo mój to nawet minuty sam nie polezy oooo nieeee. Zaraz ryczy jak by go ze skóry obrywali. Tak samo ze spanie. W nocy budzi się co 1h :szok: a ostatecznie wstaje o 3/4 :szok: A w dzień żeby go uspać to oooo matko . Wózek mi się już rozpada bo musze nim mooocno bujać :szok: Już mam powoli dość !! Wyglądam jak zombi :no:
Nie wiecie jaka może być przyczyna i co moge zrobić żeby to chociaz minimalnie zmienić?
Aha i próbowałam mu dać przeciwbólowe na spanie, mleko z kaszką (200ml + cycek)...

Elizka zdrówka dla Maluszka. Ja też Cię podziwiam że sobie radzisz z całą trójką i nie narzekasz. Jesteś dla mnie naprawde WIELKA !! :-D:-D

Lenka długo robi się te ciasteczka które można od razu jeść? Przepis z bloga :-) aha i przyjedz z mężem potem do mnie zrobić remont łazienki ok ? :-)

Emalia niestety wiem co przechodzisz z tą kasą bo ja mam podobnie. 100zł naoszczędzałam przez pare miesiecy to kupie mężowi prezent(ja dostałam zegarek na Mikołaja z jego zaskórniaków) a dzieciaki dostną jakąś potrzebną rzecz. Na zabawki mnie nie stać :zawstydzona/y:

Zdec widać widac jak się uczysz na BB :-D


Tyle dziewczyny bo ide zrobić sobie wreszcie herbatke i cos zjem bo chyba jestem głodna
 
reklama
athena - ruchliwy ten twój Krzyś:-)

emalia - do umowy bank wymaga jeszcze jakiś papierków od dewelopera a ten się ociąga:wściekła/y:, mam nadzieję, że sytuacja finansowa się jakoś poprawi, tym bardziej teraz na święta potrzebna

na-tuska - jak po kontroli?

koriander - sprzedajesz wózek?

agast - ślicznie Jagódka już siedzi!:tak:

Eliza_eM
- dużo zdrówka!

Alusia - moja potrafi się sobą w miarę zająć, tylko zmieniam jej ciągle miejsce bytowania:-Da to mama i brzuszek, a to leżaczek, a to siedzenie z rogalem, i tak jakoś się w miarę udaje; co do jedzenia to dajesz już jakieś inne jedzonko oprócz mleczka i kaszki?

Zmykam bo niedługo Housik:-D
 
Do góry