reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

My po szczepieniu,Natan jak zawsze dzielny.
Za mało przybiera na wadze, przez 2 m-ce przybrał tylko 400g :-:)-( wiec waży 6800 a mierzy 66. jestem załamana do tego jeszcze ta skaza się napatoczyła, w sumie spodziewałam sie ze z waga bedzie kiepsko ale nie az tak. Odkąd pojawiła się skaza Natan mało zjada, praktycznie jest na samej piersi ale dużo nie zje, kaszki Sinlac za bardzo nie chce jeść jak zje 50ml to jest dobrze. Pokarmy stałe narazie ograniczyliśmy bo zmiany skórne się nasiliły. Mamy wprowadzić Nutramigen, zobaczymy czy bedzie pił.
Musimy zrobić wyniki morfologie i mocz.
Własnie dziewczyny wiem ze niektore tez robiły swoim dzieciaczkom mocz, jak mam pobrać mocz na badanie?? i to musi być ranny mocz, przed jedzeniem czy jak??
Dzisiaj jedziemy popołudniu do pediatry gastrologa, zobnaczymy co powie. W przeciągu miesiąca bedzie to piąty lekarz który bedzie Natana oglądał.
Strasznie sie boje tej wizyty :-(

będzie dobrze :) z wagą, a raczem jej małym przyrostem też walczyłam, robiliśmy morfologię, crp i bad moczu... też macie te badania? myślę, że crp będzie najbardziej miarodajne, żeby ewentualne problemy wykryć... może spróbuj tak jak jak przez kilka tyg podawać po piersi (ja podaję dwie na jedno karmienie) podac butlę z mm, zapisuj ile czasu ssie pierś i ile dopija z butli, mi to pomogło, bo wiedziałam, ile czasu mniej więcej je ( ca 6 min)i z czasem widac było, że mnie z butli wyciąga a dłużej cyca ssie

ja dodatkowo co dzień laktatorem pobudzałam laktację i piłam na umór wodę, żeby mieć więcej mleka i w sumie (odpukać) pomogło bo teraz przybiera prawidłowo

trzymam kciuki za szybkie pozbycie się problemów wagowych
 
reklama
piel 001.jpgpiel 002.jpg takie pieluszki mamy :-)
 
WItajcie
Kajdusia - u nas tez zdarzaja sie kilkudniowe kupy, ale zawsze dziala ciepla pieluszka na brzuszek i po niej kupa zawsze jest, a na jaki smoczek zmienilas ze mala zaczela pić?
Myslicie ze jest szansa by zuzka nauczyla sie pic jeszcze z butelki?

[/url]

My wcześniej dawaliśmy z aventu dwójkę, bo Gosia jest cały czas na cycku, więc nie chciałam, żeby za szybko leciało, ale dziś dalismy jednak trójeczkę i nagle jej się spodobało, próbowaliśmy też soczek z niekapka tommee tippi od 4 miesiąca, ale też słabo... A Zuzia mleczka też z butli nie pije? Może trzeba ją trochę "przegłodzić"?...

kasiajanicki- sen to najlepsze lekarstwo na wszystko :tak: Swoją drogą korzystaj trochę ze spokoju, w przygotowaniach przedświątecznych śpiące dziecko jak znalazł :-D
 
My wcześniej dawaliśmy z aventu dwójkę, bo Gosia jest cały czas na cycku, więc nie chciałam, żeby za szybko leciało, ale dziś dalismy jednak trójeczkę i nagle jej się spodobało, próbowaliśmy też soczek z niekapka tommee tippi od 4 miesiąca, ale też słabo... A Zuzia mleczka też z butli nie pije? Może trzeba ją trochę "przegłodzić"?...

kasiajanicki- sen to najlepsze lekarstwo na wszystko :tak: Swoją drogą korzystaj trochę ze spokoju, w przygotowaniach przedświątecznych śpiące dziecko jak znalazł :-D

heheh żebym ja jeszcze przygotowania świąteczne robiła :p leżę i dumam :p czy lodókę umyć :p co jutro na obiad :p i mi tak na dumaniu dzionek mija :)

co do picia- mój fifi niekapka tt nie ruszał, soczkó z butli nie chciał dopiero magiczny niekapek NUK zadziałał i teraz dulda picie jak stary i się denerwuje jak mu przytrzmuję :p taki samodzielny :) mleczko też można spróbować przez to, pownno zadziałąć :)
 
No nie pije z butelki mleczka, probowalam ja przeglodzic, ale wtedy jeszcze gorzej bo robila sie nerwowa i nawet lyzeczka nie chciala, no moze sprobuje z ta 3, my mamy 2 canpola i nuka.

qq87cwa1hz3qambd.png
[/url]
 
No nie pije z butelki mleczka, probowalam ja przeglodzic, ale wtedy jeszcze gorzej bo robila sie nerwowa i nawet lyzeczka nie chciala, no moze sprobuje z ta 3, my mamy 2 canpola i nuka.

qq87cwa1hz3qambd.png
[/url]

spróbuj, oby pomogło, ja dziś jeszcze żaliłam się dziewczynom, że Małgoś nie chce pić z butli a tu taka niespodzianka

kasiajanicka- to ja jestem lepsza, bo chociaż udaję, że coś robię :-)
 
reklama
Do góry