reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Ciesze się tym zębem jak idiotka:-D:-D:-):-) najlepsze jest to, ze nawet tak źle nie było marudziła ostatnio, ale nie tak jakoś strasznie, gorączki nie miała, w nocy spala dobrze tzn budziła się tak jak zwykle, tyle ze śliniła się jak jakiś buldog:-D mam nadzieje, ze kolejne ząbki tez pójdą w miarę gładko:tak::tak:

reszta na zamkniętym...

zdec - fajnie te Mikołajki zorganizowaliście:tak: dzieciaki miały na pewno wielką radochę:-D jaki suuuper pojazd królikowy ma Natalka:rofl2::rofl2:

hefi - byłaś dziś z Julką u lekarza? fajny pomysł z ta skarbonką:tak:

Agi - widzisz jaka cudowna masz córeczkę:tak: więc jakiekolwiek doły zabronione:no:

koriander - i jak wystawa koleżanki się podobała?

emalia - śliczny Jasio:rofl2:, jednak poszliście do szwagra;-)?

Magda M - Śliczny Mikołajek:laugh2:

dorotka - dużo zdrówka!

Perfecta - przystojniak z Jasia! A bąbelki bardzo widać mu się podobały:-) smacznej kawusi:-D

Lena - uważaj bo ci Gaja na tym koniku pokłusuje w siną dal:-p głos oddany:-)

koriander - jak po bilansie?

magdziak - Mikołajka pierwsza klasa:-)

nadika - przykro mi z powodu waszych dolegliwości:-( co gastrolog powiedział? ja zbierałam poranny mocz

Butterfly - zdjecia prześliczne, pomysł z sankami bomba, a w garniturku kojarzy mi się z takimi latami 20stymi, super!

kajdusia - w razie problemów wal do nas jak w dym:-)

ewela - dzinks słodziutki:-)
 
Lena -Kozie bobki jeżyka:p:p To jezyki są no nie widać no:):p Co prawda może wygląd nie fajny ale za to smakowite są:)
Kasia - pół kostki masła , od pół do jednej szklanki cukru ( jak ktoś woli słodsze to szklanka ) , 4 łyżki stołowe kakao i 8-10 łyżek stołowych mleka. To podgrzewam (nie gotuję)!
i wrzucam co popadnie teraz jest : 250g mieszanki 4 zboża , 2 szklanki orzeszków nie solonych, 200gr żurawiny i garść wiórków kokosowych i garść siemienia lnianego. To wszystko mieszam , troszkę studzę , jak zaczyna być kleiste to wykładam na tackę i do lodówki do zastygnięcia. Najlepsze są na 2 dzień:)

Ważne by nie zagotowac tego bo cukier lubi się krystalizować więc mały ogienek i mieszać.
Zamiast 4 zbóż można dodać 2 szklanki płatków owsianych tez pycha

Zdec - super Łowczyni królików Cos czuję że pierwsze zdanie Natalki będzie brzmiało: "Ciiii MAMO POŁUJĘ NA KŁÓLIKI"
Ewela - super przystojniak z świetną fryzurką!
 
Ostatnia edycja:
Perfecta- no i oczywiście ekspresów już nie było, grilli elektrycznych też, na pocieszenie kupilismy radio kuchenne podwieszane co by mi muzyczka grała w czasie świątecznych przygotowań :-)
 
hejka

u nas dziś masakra,serce mi pęka Sonik sie zęby wyżynają i tak strasznie płacze, trze ręką w buzi o dziąsłach,ja płacze razem z nią :-(((((((daje jej nurofen przeciwbólowo, smaruje najlepszą maścią ale nic wiecej nie da sie zrobić i to jest straszne .....nic od rana nie może zjeść nie wim jak zaśnie, głodna i z bólem....bezsenna noc nasz wszystkich czeka....


nie mam nastroju światecznego przez to wszystko :-(
 
reklama
Do góry