reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

gosiagro- gratulacje!!!!

Hehe, znalazłam sposób na kupę:-) wystarczy się poskarżyć moim kochanym Czerwcówkom :-D:-D I poszła :-D:-D:-D
I w ogóle cud jakiś, bo dałam jej znów soczek tylko smoczek w butli zmieniłam i jak się przyssała to puścić nie chciała:tak: Moja tępota czasem nie ma granic :baffled:
 
reklama
ewela- może coś przeoczyłam, ale czemu pseudo-teściowa miałaby być ciocią dla tomaszka? a galaretę sama niech zje:) smacznego :)
Bo mojego D mama ja wychowywala,a ona jest matka chrzestna mojego D i wlasciwie jest jakby jego kuzynka,a jego mama zmarła 2 lata temu i ona ie zaczela uwazac jako jego mama, rozumiesz juz?

Lena no wlasnie ja tez nie moge,a chcialam zaznaczyc,ze codziennie glosuje,bo mam na stronie startowej ustawione :-)

A to moj dzinks, dzisiaj mu robilam foto do zaproszenia na chrzest 06.12.2010 002.jpg


Ja goliłam???:) Dlaczego?

Bo wydaje mi sie,ze ma jakis wzor wyciety na głowie :confused:

Gosiargo Gartulacje :-D

Kajdusia a widzisz jak bb dziala i na kupkę hihi :-D
pencil.png
 
Gosiu - GRATULACJE!!!!!!
Kajdusia - super że poszło:)
A ja juz się nie mogę doczekać jak mąż wróci:) Kupił expres do kawy. Mieliśmy kupic sobie zelmera ale w lidlu była promocja i stwierdziliśmy że zaoszdzędzone pieniążki wydamy na coś Jasiowego Extra! róznica to około 280 złotych.
Ale... juz się nie mogę doczekać jak będę siedziałam z zaparzoną kawką dzisiaj:)
A tak na marginesie to mąż był o 8 rano w lidlu i zdążył wziąć PRZEDOSTANI ekspres, tyle ludzi na polowanie wyszło:)
 
Bo mojego D mama ja wychowywala,a ona jest matka chrzestna mojego D i wlasciwie jest jakby jego kuzynka,a jego mama zmarła 2 lata temu i ona ie zaczela uwazac jako jego mama, rozumiesz juz?

Lena no wlasnie ja tez nie moge,a chcialam zaznaczyc,ze codziennie glosuje,bo mam na stronie startowej ustawione :-)

A to moj dzinks, dzisiaj mu robilam foto do zaproszenia na chrzest Zobacz załącznik 306888




Bo wydaje mi sie,ze ma jakis wzor wyciety na głowie :confused:

Gosiargo Gartulacje :-D

Kajdusia a widzisz jak bb dziala i na kupkę hihi :-D
pencil.png

hehehe:) spadłam z krzesła:) przypuszczam że chodzi Ci o zdjęcie mikołajowe bez kapturka?:)
Jemu się robi taki przedziałek na grzywce plus światło i masz wzorek:):p
 
Ostatnia edycja:
Ewela- fajne zdjęcie, jestem w szoku jaki Dzinks jest podobny do Ciebie

Perfecta- a co to za ekspres w Lidlu, my chcemy kupić mamie na Gwiazdkę, szukamy czegoś fajnego w dobrej cenie....
 
Bo mojego D mama ja wychowywala,a ona jest matka chrzestna mojego D i wlasciwie jest jakby jego kuzynka,a jego mama zmarła 2 lata temu i ona ie zaczela uwazac jako jego mama, rozumiesz juz?

Lena no wlasnie ja tez nie moge,a chcialam zaznaczyc,ze codziennie glosuje,bo mam na stronie startowej ustawione :-)

A to moj dzinks, dzisiaj mu robilam foto do zaproszenia na chrzest Zobacz załącznik 306888




Bo wydaje mi sie,ze ma jakis wzor wyciety na głowie :confused:

Gosiargo Gartulacje :-D

Kajdusia a widzisz jak bb dziala i na kupkę hihi :-D
pencil.png

rozumiem, dziwny układ, dobrą nazwę wymyśliłąś pseudo-teściwa


a dzinks super ciacho na tym zdjęciu :)
 
Ewela co za przystojniak

Gosiagro gratuluje zebolka, swietny prezent na pol roczku

wszystkim wczorajszym i dzisiejszym solenizantom zyczymy wszystkiego najlepszego, rosnijcie zdrowo Maluchy
 
WItajcie

Gosiagro - gratulacje ząbka, my nadal czekamy, nie liczac tego ze mamy kawalek trojki, która wyszla bokiem :)
Kajdusia - u nas tez zdarzaja sie kilkudniowe kupy, ale zawsze dziala ciepla pieluszka na brzuszek i po niej kupa zawsze jest, a na jaki smoczek zmienilas ze mala zaczela pić?
Agi78 - super zakupy, ja malej musze chyba kupic kombinzeon, bo ten co ma - jeszcze ani razu nie zalozony jest za maly :(
BButterfly - a co to za masc? sterydowa? my mamy elocom, w sumie dwa razy ja smarowalam nia, ale nie chce wiecej pisze na niej ze moze zaburzac rozwoj wiec boje sie troche

My tez walczymy ze skaza, tzrymam diete a jednak caly czas pojawiaja sie zmiany, poz tym mala nie chce pic z butelki mleka, podaje jej nutramigen lyzeczka ale tylko 30 ml przed karmieniem, bo przeciez wiecej to bym ja z godzine karmila.

Myslicie ze jest szansa by zuzka nauczyla sie pic jeszcze z butelki?

qq87cwa1hz3qambd.png
[/url]
 
reklama
przez tą chorobę moje dziecko ma śpiączkę, 3/4 dnia dziś śpi z krótkimi przerwami, ale to dobrze, bo chorubsko zwalcza :) cwaniak już na brzuszku nie poleży, tylko siup na pleci i się cieszy jak mama brawo bije :) a jeszcze kilka dni temu stekałam, że się nie turla, a teraz jak chcę, żeby gluty z nosa spłynęły to ten siup na plecki........... i weź tu kobiecie dogódź :p
mąż dziś pewnie po 19 wróci, bo jeszcze leki z apteki musi odebrać, więc cały dzień sama ze śpiącym filusiem :p mogłabym lodówkę umyć, ale mi się nie chce :p jutro też jest dzień :p:p:p
 
Do góry