reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Ja polecam na kupe lakcid jest tanszy niz biogaia albo dac słoiczek jabła a za chwilke soczek jabłkowy i nie ma siły zeby nie poszło;)
Gosiagro gratuluje ZEBOLKA:)
 
reklama
ewela - pierwsze słyszę, nazwę pampers activ vit, nawet w tesco tego nie ma:(

A tu obiecane od rana zdjęcia królika na króliku:
DSC01810.jpgDSC01805a.jpg
 
Wszystkie dzieciaczki cudowne! Tak świątecznie!!! :)

Perfecta - w nocy dalej głowa bolała... mam problemy z migreną od dziecka :( masakra

Lena - zagłosowane! ;)

Gosiagro
- gratuluję ząbka!

Zdec
- śliczny królik! A jak Natalka ładnie na nim siedzi! Super :)

Dziewczyny, ja jestem ciemna... co to są probiotyki?
 
ewela - pierwsze słyszę, nazwę pampers activ vit, nawet w tesco tego nie ma:(

A tu obiecane od rana zdjęcia królika na króliku:
Zobacz załącznik 306912Zobacz załącznik 306913
u nas tez takie sa, active fit, fioletowe opakowanie, jakies takie do raczkowania zeby sie nie odklejaly jak dziecko bardzo sie rusza
w ogole w PL sa inne pampersy, tu sa baby dry do spania te niebieskei a w PL chyba active baby
no i tu nie dodaja zadnych substancji zapachowych

zdec wiec jednak krolik nie wyladowal na lodowce? super Natalka na nim wyglada
tylko, że płacisz 10 zł i masz na 10 dni, a za biogaję masz na 30 dni za 35 zł więc wychodzi prawie na to samo
a jak sie doda do tego liczbe fiolek zle otwartych to roznica moze byc nawet na rzecz biogaji
ja dawalam lacidobaby bo z lakcidem nie wytrzymalam
 
mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
mam ekspres:) <jupi> i juz kawkę wypiłam i piszczałam przy tym jakbym pierwszy raz z ekspresu piła:):p
Kajdusia - on jest firmy Silver Crest kosztował 179 złotych!!! Jest na parzoną i na tabsy
ma i dyszę do spieniania mleczka i w sicie są dwa "kraniki" więc jednocześnie mozna 2 kawki parzyć. 15 bar , szybko się nagrzewa , jestem naprawdę zadowolona (póki co)
Ładnie wygląda do tego wszystkiego i jest bardzo prosty w obsłudze:)
Kasiek - współczuję serdecznie , mnie jak chwyci to tydzień potrafi trzymać , przy tym mdłości , zawroty głowy. <przytulam>

Ach zapomniałam się pochwalić , do kawki wczoraj zrobione jerzyki:) 4 -zboża , orzeszki ziemne, żurawinka i troszke kokosowych wiórek... Pychotka a przygotowanie zajmuje z 20 minut:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
tylko, że płacisz 10 zł i masz na 10 dni, a za biogaję masz na 30 dni za 35 zł więc wychodzi prawie na to samo

Niewiem jak Ty ale ja byłam tylko po 1 buteleczce zadowolona bo wiecej widziałam minusów w biogai po pierwsze robi się żelowa i dużo zostaje na dnie!!Nie ważne czy w lodówce czy na stole!!!A po drugie moze byc otwarta max 4 tygodnie!!
 
Do góry