reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
kajdusia- ja bym dała probiotyk (kupiłam krople biogaja) i dużo soczku jabłkowego, fifiemu pomogło, choć mi dziś pediatra powiedział, że przy rozszerzaniu diety takie kuowe przygody mogą się zdarzać
 
Kajdusiu a prezy sie, boli ja brzuszek?
moze sprobuj podac jej probiotyki? a jabluszko skrobane nie pomaga?

pręży się tylko chwilami, puści wtedy bąka i jest ok, raczej brzuszek jej nie boli... Jabłuszko nie pomaga... spróbuję z tymi probiotykami, to można bez recepty dostać? Soczku nie chce pić, nie lubi, tylko cyc i cyc
 
Hejka, wrocilam ze spaceru ,ale chlapa na dworzu ,kozaki mi przemokły :/

Perfecta,a ty Jasiowi włosy goliłas???? Ślicznie wygląda w tym stroju :-)

Kurde ,ale ta moja pseudo tesciowa ma tupt ja piernicze, dzwoni do mnie i mowi tak" ja wiem ewelinko,ze twoja mama chciala nozki od swini na galarete,ale ja je juz ugotowałam" bosze jakas załamka wam powiem,co ona to specjalnie zrobila czy o co jej do chooya chodzi. Kuzwa moja mama o wiele lepsza galarete robi i chyba ona zazdrosna jest cos czuje.

Wiecie dostałam dzis ten komplet na odlewy co tu ktoras z was robiła, przepraszam,ze nie pamietam która :/ Niewiem tylko kiedy to zrobię :) A moze zrobie jak prezen dla tej gupiej baby ,no zobacze jeszcze :-)



Nadika nie przejmuj sie kochana widac małego taka natura ,ze z niego mały niejadek ,poczekaj az podrosnie to lodówke bedziesz na kłodke zamykała :-D


Ja goliłam???:) Dlaczego?
 
Dziewczyny doczytam Was wieczorem, bo muszę się pochwalić jaka niespodziankę nam Majusia zrobiła na swoje pół roczku

MAMY PIERWSZEGO ZĄBKA!!!

Kochana córeczka wiedziała kiedy nam humor poprawić!!!!

dzięki za dobre słowa i trzymanie kciuków napisze więcej wieczorem
 
reklama
Do góry