reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

MagdaM u nas nocka też straszna :/ Mała o 5:30 postanowiła już definitywnie nie spać :( a wcześniej marudziła co chwile i albo smoczek wypadł albo się poprostu wierciła. Ja ledwo na oczy widzę, mam nadzieję że mój mąż jak przyjdzie z pracy nie bedzie bardzo padnięty to może z godzinkę pośpię, albo teściowa wpadnie (napisałam jej już smsa :)) ale to zależy na którą dzisiaj do pracy idzie, więc się nie nastawiam.

Gosiagro - super, też czekałam na te wieści.

Wczoraj upiekłam tarte cytrynową: kawiarenka pod złotą pigwą: Tarta cytrynowa
i polecam :)
 
reklama
rzeczywiście mała akrobatka :D
U nas z postępów to mała zasypia już praktycznie sama nie bujana :) trzeba przy niej tylko trochę posiedzieć. Ale jak jest bardzo zmęczona i marudna to niestety jeszcze ta metoda nie działa.
 
Hejus laseczki

gosiargo no ładnie sie obruciła, a jaka masz lampk nad łozeczkiem? bo widze kabelek. Musze wlasnie cos zakupic,bo swiatło głowne jest za jasne.

ale dzisiaj u nas paskudna pogoda, jakby padac miało :/

a ja umieram z bólu brzucha - z powodu @ oczywiscie sie spoznila, musze wyregulowac ja w koncu,zeby sie niepotrzebnie nie denerwowac,a przede wszystkim to chyba do lekarza pojsc w końcu na badanie :/


foty 015.jpg trochę śmieszkowo :-D
 
Dzisiaj jade z mała na usg bioderek mam nadzieje ze juz 3 raznie trzeba bedzi ejechac

Gosiu- tak sie ciesze, super wieścim akrobatka z Majusi niezła moja to zalicza obrot w poprzek łóżeczka eeh

twoja też tak niedługo będzie wędrować:tak:, do wczoraj Majusia tez wędrowała tylko w poprzek a dziś rano niespodzianka:rofl2::rofl2:
powodzenia na usg:tak:

rzeczywiście mała akrobatka :D
U nas z postępów to mała zasypia już praktycznie sama nie bujana :) trzeba przy niej tylko trochę posiedzieć. Ale jak jest bardzo zmęczona i marudna to niestety jeszcze ta metoda nie działa.

super, małymi kroczkami się uda:tak::tak:

ewela - mam lampkę gwiazdkę z Ikei, super zdjęcie:tak:
Zobacz załącznik 291566
 
Ostatnia edycja:
Witajcie,

Majusia rzeczywiście niezła akrobatka;) Jak ona to robi spryciula:)

U nas noc w miarę spokojna, nie musiałam wstawać co kilka minut, a co dwie godziny to już postęp:p
 
Gosiagro, ogromnie się cieszę z pozytywnych wiadomości. :)

U nas dziś noc kiepska. Krzyś budził się kilka razy, w seriach... Teraz chyba odsypia nocne brykanie, a ja delektuję się zasłużoną kawką :)
 
Dzienks Gosia, musze sobie zakupic :tak:, nawet myslalam o ikeii. :cool2:

Chyba zajad mi sie robi w kaciku ust,bo cos mnie piec zaczyna:eek:


Zdec kobito ,a ty kiedy chcesz wrocic do pracy ?
 
reklama
WITAM Z RANA.
Gosiu- Nieźle Majeczka sobie wymyśliła. Może jej się śniło ,że pływa? Mo Jasiek też się obraca wokól własnej osi. Podnosi tyłek do góry i odpycha sie w bok.Ach te nasze szogunki :)
Lampeczke mam tą samą i jest świetna. U nas całą noc się pali.

Perfekta- wydaje mi się ,że od kadr specem była Kalwa

Ewela- fotka niezła. Mój mały ma fotkę z Wrocławskiego rynku , jak mierzył się z krasnalam. Miał koło dwóch miesięcy :-)
Zdjęcie0093 (Small).jpg

Paula- trzymam kciuki za usg:tak:a z doświadczenie wiem ,że nasze czerwcowe trzymanie kciuków przynosi szczęście.:-D

Kochane, czy któryś maluszek miał już gorączkę? Mój ma od wczoraj 37,2 i dzisiaj już nie wytrzymałam i dałam Panadol. Czy to przez zęby. Bo tak poza tym to nic mu nie jest i jest grzeczny.
 
Do góry