reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Dziewczynki, byłam zobaczyć co słychać w moich "pracach" i się załamałam ile godzin przewidzieli na mój powrót, w obu pracach spooooro nadgodzin, zawsze się jakoś wyrabiałam, ale teraz nie wiem jak dam radę z dwójką dzieci... Czy jest jakiś przepis, że kobieta karmiąca może zrezygnować z nadgodzin ? Ciężarna wiem, że ma takie prawo i korzystałam z tego, a co z karmiącą???
 
Kurcze przyszliśmy ze spacerku , Jasiu śpi cały czas ja glodna jak pies:) Dzisiaj robię papryczki faszerowane i już nie mogę się ich doczekać:) a ten mój synek nie chce się obudzić a woda na mleko już czeka w podgrzewaczu.:)
 
ja tak tylko na chwilkę bo nie mam za wiele czasu
nadrobię wieczorem a chciałam tylko sprawdzić czy sa jakieś nowe wieści od gosiagro

ale nic nie widziałam, chyba że przeoczyłam

jakos cały dzień to mi nie daje spokoju, ech czemu to życie jest takie niesprawiedliwe....

no nic zaglądnę wieczorem
 
reklama
Zobaczcie co znalazłam,można próbki kaszek dostać za rozwiązanie Quizu;-)
Quiz / Quiz / Bebilon

Juz z tydzien temu wkleiłam ten quiz w dział konkursy ;-)

Czy jest jakiś przepis, że kobieta karmiąca może zrezygnować z nadgodzin ? Ciężarna wiem, że ma takie prawo i korzystałam z tego, a co z karmiącą???

Z tego co pamiętam jesli masz dziecko do 4 lat to nie musisz robić nadgodzin i jeździć w delegacje. Dodatkowo jeśli pracujesz 8h to masz prawo do 2 przerw po 30 min na karmienie :-)
 
Do góry