reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

gosiu trzymam kciuki aby było dobrze

paula24211 też nie lubię swojej teściowej a zwłaszcza jak zajmuje się maluchem, ale jestem tego samego zdania co yoshe. To babcia mojego dziecka kocha go i nie zrobi mu krzywdy a mój stosunek do niej nie może wpłynąć na stosunek Kamila do niej za parę lat. Kiedy zajmuje się maluchem, po prostu zaciskam zęby lub wychodzę zostawiając go z babcią i tatą. W końcu żadne nie chce jego krzywdy.


Dziewczyny nasze dzieciaczki mają jeszcze czas na przewroty, cierpliwości:)))

To samo sobie mówię czytając o przewrotach waszych maluchów i widząc że mojemu maluchowi się nie śpieszy :-) Do 6 miesiąca nie zamierzam się tym martwić, po prostu stawia na rozwój intelektualny a nie fizyczny :-D
 
reklama
paula nie jestes nienormalna, ja np lubie moja tesciowa a tez nie zostawilabym z nia malej jeszcze..a zreszta Lili jak widzi babcie lub dziadka to drze sie jakby ja ze skory obdzierali :baffled: Rob co uwazasz za sluszne:tak:

zdec moja tez wazy kolo 6kg a prawie miesiac starsza od Natalki :-( Jak nie bylo zaczerwienione to nic ten kleszcz nie wpuscil, mam nadzieje. A suwaczek ..? moze iiwka nam wyjasni?\

kasiajanicka no to chyba problem z glowy i wielka ulga dla was z ta waga

hefi super pewnie pieniazki zawsze sie przydadza gratuluje!

avena Lencja zyraffka wszytkiego najlepszego dla slodziakow 4-miesieczniakow!!
 
hmmmmm no ja tez sie zastanawialam co to z tym suwaczkiem
gratulowac czy jak?

KatarzynaJanicka skoro nie odpowiadasz to znaczy ze ze spotkania nici?
moze jeszcze Lencja odpowie


jak będzie ładna pogoda, czytaj nie będzie padało, to będziemy :) sorki, ale przez lekarza i potem warsztaty zupełnie zapomniałam, jutro 12, przy fontannie??
 
Klementinka - ja już rano pisałam o spotkaniu :) wysłałam Ci na PW swój tel., zawsze to lepiej mieć kontakt ze sobą w razie W.
Koriander - ja już dwukrotnie pobierałam mocz do badania, z tego co wiem nie wolno przykleić woreczka na całą noc, nawet na nim jest napisane, że może być przyklejony maksymalnie godzinę. Ja naklejałam zawsze nad ranem ok 5-6 i zakładałam na to luźno pieluszkę, nie zakładałam body ani śpiochów czy pajaca, za to okrywałam mocno kocem lub śpiworkiem tak aby po godzinie móc odkleić woreczek i zawsze udawało mi się nie obudzić przy tym Nelci. O czym koniecznie trzeba pamiętać to to aby przed naklejeniem woreczka dziecko bardzo dokładnie podmyć, ja tego nie zrobiłam za pierwszym razem i wyszedł mi zafałszowany wynik, za drugim było już wszystko ok.
Kasiajanicka - jaką książkę kupiłaś??

A to moja Nelcia na warsztatach z eko-pieluchowania :) Dzień 3 - Warsztaty: Eko-pieluchowanie | Flickr - Photo Sharing!
Dzień 3 - Warsztaty: Eko-pieluchowanie | Flickr - Photo Sharing!
lecę Was poczytać ;-)

Kornelka z okazji czwartego miesiąca dostała do polizania i possania jabłuszko - podobało jej się:-)
 
Ostatnia edycja:
Moja mala od wczoraj zaczela sie przewracac na brzuszek i dzisiaj oszalala normalnie ja ją na plecy odwracam sie patrze a ona znów juz na brzuchu i takw kółko tak sie z nia bawilam hehe cwaniarka mała teraz to trzeba uwazac juz na lózku nie zastanie sama bo strach ze zleci jeszcze

gratuluję, spryciulka mała:))
 
Witam wieczornie. Dzień szalony. Jasiek mi śpi max godzine przez cały dzień. WRRRR....

Gosiu- jestem z Tobą kochana, musi być dobrze!!! Mam nadzieję,że obędzie się na strachu. Ja miałam guzki w piersiach i wiem jak to jest. Na szczęscie były niegroźne. Jak zbierzesz siły i będziesz chciała to pisz na priv.

Faktycznie Iiwka ma dziwny suwaczek, no ale chyba nie myślicie...???Hmmm....

Kasia- super ,że wkońcu się udało. Kaska zawsze się przyda :)

Zdecku
- Cieszę sie,że wróciłaś. Nawet nie wiesz jak mi Cię kochana brakowało :* A co do przewracania, to Jasiek z dnia na dZień prawie zaczął i teraz przestac nie może. Lada dzień i Natalka Też zacznie :)

Czy któraś się orientuje w sprawach spadkowych?
 
reklama
Do góry