reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Zdec - Mój maluch tak jak Twoja Natalka - z brzucha próbuje (udało mu się kilka razy, ale tylko w seriach), zato z pleców na brzuch - nie bardzo. Czasami tylko usiłuje sie przekręcić na bok, ale to okazjonalnie, jak go coś wyjątkowo zaciekawi.
 
reklama
Magda_M czemu masz USG główki Kacperka?
Piszesz że wstawałaś co dwie godziny? Matko....
To jak to jest ze spaniem waszych dzieci? Ja wstaję w sumie prawie co godzinę:(

anecznik na farmeramie hodowałam kiedyś zwierzaki, ale to kiedy miałam czas jak byłam na zwolnieniu, teraz u mnie to raczej nie możliwe:)
 
Ostatnia edycja:
Zdec - ja też się zdziwiłam skad tyle urlopu więc trochę poszperałam na necie jak to jest z niewykorzystanym urlopem, niby jest tak że zaległy urlop powinno się wykorzystać do końca marca, u mnie w pracy nigdy nikt tego nie przestrzegał i urlop zaczął mi się odkładać. Z tego co doczytałam to niewykorzystany urlop ulega przedawnieniu po 3 latach. Jest też tak że po urlopie macierzyńskim pracodawca nie może odmówić udzielenia urlopu, w innych przypadkach nie musi się zgadzać na urlop.


co do przewracania to Natan jest leniuszkiem, 20-go skończy 5 m-cy a jedynie przewróci się z plecków na brzuszek i to jeszcze przy mojej pomocy. Na brzuszku troszkę poleży i zaczyna się denerwować więc muszę go sama z powrotem przewracać.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Lena - co do ekspresu to ja mam tchibo cafissimo jest ciśnieniowy i ze spieniaczem i na te kapsułki tchibo, kawka smaczna

Gosiagro - bardzo mi przykro, dużo zdrówka dla męża, musi być dobrze!!!!!!

Ewela - super te ceny pampków, a od ilu kg są czwórki??

Lencja, Zyrafka - buziaki z okazji 4 miesięcy Łukaszka i Kornelki:-):-):-)

Zyrafka - zagłosowane, a to lustrzanką cykasz??Ja się zastanawiam nad zakupem już od dłuższego czasu.

Kasiajanicka
- trzymam kciuki za ważenie

Nadika - ja bym pojechała osobiście, nie ma się czego bać, ale urlopu masz full

Asnecja - maleństwo prześliczne

zdec
- a byłaś u lekarza powiedzieć o tym kleszczu??

MagdaM - moja też miała usg główki, to takie bardziej standardowe podejście neurologów

Eliza - na wątku kulinarnym są linki bo ja też niedawno pytałam o dynię

Andzia - to jesteś mój ziomal bo ja też z Będzina:-D


Co do obrotów to Iga od wczoraj ćwiczy z plecków na brzuszek, wpierw zarzuca nogę i przetacza się na brzucholek, a jak jej nie wychodzi to jak się złości!!!!!! Udało jej się2 razy. Ale spokojnie, dziewczyny te obroty to umiejętność dzieci 6 miesięcznych więc nasz mają jeszcze czas na naukę, na pewno wszystkie szkraby opanują ten manewr do perfekcji.
I Igula wkrótce będzie bogatsza o ząbek...już go wyczuwam pod palcem, a jej daje się nieźle we znaki.
 
Do góry