reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

nadika mi się wydaje ze lepiej jechać razem z mężem, tak jak kasia pisze w razie jakiś nieprzyjemności z jego strony mąż Cię wesprze, albo będzie się bał wyskoczyć z czymkolwiek przy mężu.


Co ja się musze nakombinować zeby moje dziecko smoka zassało:)) musze przytrzymywać z 2 minuty, bo Łukasz z prawej strony wypycha językiem, z lewej strony, memła go zamiast ssać, ciągle mu wypada:)) a bez smoka nie zaśnie.

Dałam zdjęcia do wywołania, staram się co jakiś czas wywoływać, bo na komuterze to nie to:)



lena czy Ty zamawiałaś już ten smoczek http://allegro.pl/show_item.php?item=1217361462 ja zamówiłam 02.10 i jeszcze nie mam, dopiero zobaczyłam że sprzedawca ma mnóstwo negatywów. Zamawiałam inne rzeczy i później i już dawno poprzychodziły:((
 
Ostatnia edycja:
reklama
:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ja pierd..ole , zmienialam se hasło do banku i kuzwa zapomniałam :angry:i teraz musze jechac specjalnie do ddziału,zeby dostac nowe, :crazy: nosz kuzwa mac, co za pech :/
 
gosiagro prztulam... trzymam kciuki żeby było dobrze, bo tylko dobrze musi być... tyle już przeżyliście w ciągu tego roku:(

nadika ja tam bym pojechała sama i już... sądzę że nie ma się czego bać, w końcu co on Ci może zrobić, łajdak jeden!!

iwka piszesz że Twój Krystianek nie chce trzymać głowy w górze jak leży na brzuszku, może spróbuj go czymś zaciekawić w górze!:) Moja ujwielbia leżenie na brzuszku, a jakie wtedy przesmieszne miny wali to pękamy ze śmiechu:) Niepokoi mnie to że jeszcze się nie przewraca z pleców na brzuch, z brzucha bardziej próbuje. Czy wasze maleństwa już się przekręcają?

Wróciliśmy ze spaceru, mała spała 1,5h zostawiłam ją na dole przy drzwiach w wózku, miałam okazję skończyć rozpakowywanie i przy okazji przewietrzyłam sobie mieszkanie nasłu****ąc co się na dole dzieje. A teraz mała ciamka cycolka, a mama pisz lewą ręką:) Tylko coś mi dalej podsypia:(

Chyba wam nie pisałam wcześniej jakiego stracha się najedliśmy.... mała jak miała 2-miesiące miała kleszcza i ni cholery nie mogłam go wyciągnąć bo był dokładnie na gardle, tata zachwował zimną krew i wyciągnął...Jednak nie wiemy jakie będzie miał on konsekwensje, ja mam nadzieję że nic małej nie będzie, bo żadnego rumienia nie było...
 
Ostatnia edycja:
zdec mój Łukasz jest starszy i kilka razy przewrócił się z plecków na brzuch i na tym koniec a z brzucha na plecy ani razu. Najgorsze że nie lubi leżeć na podłodze, poleży kilka minutek i marudzi:((
 
Witajcie dziewczyny

U mnie nocka jakaś tragedia budzenie co 2 godziny, dzień też nie lepszy tylko na rączkach jest ok.

Gosiu - tak mi przykro, ale ja wierze że będzie dobrze, musi być dobrze
Zdec - fajnie że wróciłaś :-)

My w czwartek mamy usg główki Kacperka, takie profilaktyczne neurolog zlecił, a 19 szczepienie na szczęscie już ostatnie na razie.

U mnie Kacperek też sie nie obraca dwa razy mu kiedyś wyszło i cisza
 
fajny bodziak dla dziewczynki BOBAS -- BODY -- AMELKA -- r.74 --- Dł. rękaw (1264661191) - Aukcje internetowe Allegro

bodziak.jpg
 
reklama
Asensja ja mam elektryczny laktator aventa nie wiem dokładnie która wersja , kupiłam najlepszą jaka była ( full opcje) i nie żałuję. Mogę sobie ustawić automatycznie częstotliwość ssania jak i siłę. Zapamiętuje nawet opcję jaką sama ustawisz ( np.ssanie co 2 minuty potem co 3 ). A jak nie mam ochoty na ssanie elektryczne to mogę sobie pompować nim ręcznie ( czego nie polecam) .
Bardzo mi się przydaje jak muszę małego zostawić. Polecam, ale ostrożnie z użyciem , bo mocno pobudza laktację.
 
Do góry