reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Witam :-)

Troche poczytałam co tam u was , bo u nas jakaś tragedia od trzech dni :no: Kacperek ma ciężkie spanie w dzień a w nocy jest jakaś masakra a już było tak ładnie, chyba skok przechodzimy:no: a do tego Kacperek znowu załapał katar:zawstydzona/y: i sie biedaczek męczy w nocy.
Hefi - przykro mi z powodu pracy wiem jak to jest jak się poświęcasz i robisz wszystko żeby było ok a ktoś potem ci mówi że cie zwalnia, ja zostałam zwolniona na początku ciąży

Madziu a może ząbki idą:confused: ale dlaczego w ciąży zostałaś zwolniona, przecież byłaś chroniona:confused:

A prospos spania, czy wy śpicie z waszymi dziećmi?

kiedyś ją częściej braliśmy do łóżka naszego, ale odkąd umie zasypiać we własnym łóżeczku to w zasadzie tego już nie robimy

muszę się pochwalić że Milenka już ślicznie sama zasypia;-) byliśmi konsekwentni i po tygodniu płaczy teraz jest odkładana do łóżeczka i zasypia w chwilę. Zadnego noszenia, bujania i wogóle nic nie potrzeba. Owszem ten tydzień to była walka- wyła czasem po 40 min mimo iż odkładałam ją prawie zaśniętą do łóżeczka. Jak tylko dotkęła podłoż- oczy otwarte i w ryk. Ale my ostro nie podnosiliśmy, tylko głaskałam ją i szeptałam do uszka. Teraz już nawet to nie potrzebne. Buziaczek i lulu;-) zarówno w dzień jak i na na noc;-) jestem z siebie dumna.;-)

widzę, że stosowałaś ta samą metodę co ja:tak:, super, że się udało:-D

dziś mam dzien tylko dla synka: teraz sie opierdzielamy w domku, czytam mu Tuwima i Brzechwę, wygłupiamy sie i gadamy w naszym języku (sąsiedzi zaraz karetkę z domu wariatów wezwą ze względu na odgłosy), potem spacer i zakupy: chcę kupić garnek do gotowania dla Filusia, rozejrzę się za śliniaczkami z ceraty i ogólnie akcesoriami karmieniowymi :) po spacerze dalej będziemy się obijali, aż o 19 wróci tatuś i będzie kapiel synusia :)

to miłego dnia z synkiem:-D:-D
 
Cześć
Pojawiła się kupka!!!!!!!!!!Jupi!!!!!!!! Dzięki za pocieszenie i trzymanie kciuków:) Teraz jadę na szczepionkę to wypytam lekarza co dalej. A później może trochę nadrobię zaległości. Miłego przedpołudnia
 
Madziu a może ząbki idą:confused: ale dlaczego w ciąży zostałaś zwolniona, przecież byłaś chroniona:confused:



dała mi umowe na zastepstwo za dziewczyne która poszła na miacierzyńskie, a jak jej powiedziałam ze jestem w ciaży to dogadała się z tamtą panienką ona niby wróciła do pracy ( była raptownie 1 dzień , dla formalnosci , a potem przez miesiac szefowa podpisywała za nia liste obecnosci ze niby chodzi do pracy) a moja umowa automatycznie została rozwiazana.
 
Zdec - nasz tygrysek śpi w swoim łóżeczku od dawna (co nie oznacza, że łatwo zasypiał). Najpierw łóżeczko stało u nas w sypialni, a potem (jak miał 7 tygodni), przenieśliśmy go do jego pokoju. Co najlepsze, bardzo mu się to spodobało - wpatrywał się wniebowzięty w naklejki na ścianach. Najpierw bałam się, że nie usłyszę gdyby zapłakał w nocy, ale nic takiego nie miało miejsca - nie ma jak instynkt macierzyński, który budził mnie już przy cichym kwękaniu.
 
Zośka śpi w nocy w swoim łóżeczku konsekwentnie po karmieniu odkładam ją do łózeczka:tak:powiedziałam sobie że nie popełnie tego błedu co z Marysią bo Marysia spała z nami od małego i nadal śpi:shocked2:ciężko ją odzwyczaić
Ania ch-współczuje wyobrażam sobie ile nerw musisz się najeść ale nie martw się zawczasu będzie wszystko dobrze:tak:
zdec-a wczoraj o tobie myślałam że długo się nie odzywasz no i prosze zciągnełam cię myślami:-)
hefi-to nieciekawie z tą pracą:no:
 
Dziewczyny, które otrzymały paczki z HIPPa - w środku macie kupon do rossmanna, gdzie możecie iść odebrać za symbolicznego grosza jeszcze jeden kartonik - ja dzisiaj byłam, w srodku obiadek i soczek :-)
 
Hej.
Kasia a gdzie można złożyć zamówienie na paczkę z Hippa???
Ja składałam z Bebiko ale nic nie dostałam(przy Kacperku przyszła mi paczka)
 
reklama
Do góry