reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
kasiek,ale po cc tak jest,ze 4 tyg potrafi leciec z kuciapki :baffled:

zdec w koncu - koniec meczarnii :-)

kurde, a ja juz 4 dzien sie nie wyprózniam :szok: co robic????:confused:
 
tuchna gratulacje!!!

ewela28 może kefirek ci pomoże a jak nie to zapodaj sobie czopka glicerynowego :-)
mi w ciąży pomagał tylko i wyłącznie cheeseburger z maka za 3 zeta... efekt murowany
 
Witam :))

Zdec juz wkoncu ma Natalke , doczekala sie :tak:

U nas zaczely sie schodzic tlumy gosci :) wczoraj nawet nie dalam rady kompa wlaczyc, wszyscy mowili wpadniemy jak sie skoncza tlumy i tak prze 2 tyg byl spokoj bo kazdy myslam ze przetaczaja sie tlumy a byli tylko dziadkowie i moj brat a teraz te tlumy ruszyly :)


Emalia zadalas to samo pytanie ktore wpadlo mi do glowy, minely 3 tyg a u mnie dalej plamienia a nawet skrzepy raz mocniej raz slabiej czasem wkladki wystarczaja a czasem mnie zaleje. Poprzednim razem wydaje mi sie ze skonczylo sie okolo 2 tyg, robilam zalecane przez gina irygacje po tyg od porodu, teraz tez robilam nawet wczesniej


A ja wpadlam sie pochwalic Eryk pozbyl sie pepka :)) dla mnie to wielka ulga bo nastraszyli mnie w szpitalu ze mam uwazac na ten pepuszek zeby nic sie nie babralo bo on taki chudziutki i slabiutki. I tak 19 dnia znalazlam pepek w pieluszce :-D
 
agast wybaczam;-), mało się odzywam, mimo że regularnie czytam od listopada bodajże... Ale tutaj taka produkcja szła, że ciężko nadążyć z odpisywaniem.
Czy któraś z Was przed porodem miała twardnienia brzucha? Tzn. chodzi mi o to, że w sumie żadnych jakichś skurczów nie mam, tylko dzisiaj cały dzień mocno twardnieje mi brzuch u góry, a pobolewa lekko w dole.
 
mam pytaniie co u Kaj? nie czytalam 2 dni wiec moze cos pomijalam ale odezwala sie po tym wypadku chyba tylko jeszcze raz
 
reklama
hej dziewczyny :-D
Ja sie w koncu wyspalam :tak: Mąż dał w nocy małej butle więc ja tylko wstałam na 10 min zeby mleko odciągnąć bo już mnie cycki bolały i dalej spać więc można powiedzieć że spałam 7 godzin jednym ciągiem :-D później ja wstałam dać małej cyca i pospałyśmy ok 1,5 godzinki. Teraz podsypia u mnie na brzuchu :) bo chyba chciala sie poprzytulac :)
Poza tym dzisiaj kończymy 4 tygodnie :happy2: Jak ten czas leci.
 
Do góry