reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

no właśnie pytałam się żeby zobaczyć czy my nie za wcześnie sobie pozwolilismy ;) bo my po 3 tygodniach od porodu i też nie miałam plamień już praktycznie (za to mieliśmy oboje mega ochotę ;)). Ale od tamtego czasu plamienia powróciły, małe bo małe ale są.

Uff.. juz myślałam ze tylko my tacy wygłodniali byliśmy :) Plamienia powróciły bo trochę Ci się macica "pokurczyła" podczas przytulanek :) Jeszcze przez jakis czas tak bedzie...

Kurcze, jak czytam ze karmicie po kilka godzin albo ze dzieci spią po pól godziny to dziękuję Bogu za moją Jagódke :) Ona praktycznie tylko je i spi i kupy robi. W nocy je tylko raz i to po 6 godzinach od zaśnięcia, potem dopiero rano... Ale pierwsza moja córka to była przeciwieństwem. Czasem tak dawała czadu ze nie miałam czasu zjeść przez cały dzien!

Ciekawe co tam u Zdec??
 
reklama
zdec trzymam kciuki.

my po słabo przespanej nocy, jestem wykończona. Już nie wiem co jest małemu, myślałam , ze to kolka. Cały czas się pręży jest niespokojny, napina się jakby kupę chciał zrobić, popierduje z kupką ( tak popuszcza). Nawet jak śpi to się napina. Myślałam ze kropelki pomogły, ale to był chyba tylko zbieg okoliczności.


U nas przed wczoraj tak było i tez niewiem od czego, moze to zaszkodzilo,ze zjadlam doslownie 3cm banana. A ty cos jadłas takiego?

Pisałam do zdec, pisze,ze nadal nic i chyba dzis nie urodzi - biedna no
 
Hej kochane. Chwilkę mnie nie było ale przez te upały nic mi się nie chce, no i mały bardziej nerwowy.
Widzę ,że u Zdec sie ruszyło. Trzymam kciuki. Oczywiści za wszystkie nierozpakowane też.

Mam pytanko do dziewczyn które już są ze trzy tyg po porodzie.
Czy dalej macie plamienia takie podobne do "okresowych"?:zawstydzona/y:
 
U nas przed wczoraj tak było i tez niewiem od czego, moze to zaszkodzilo,ze zjadlam doslownie 3cm banana. A ty cos jadłas takiego?

Pisałam do zdec, pisze,ze nadal nic i chyba dzis nie urodzi - biedna no

banan raczej nie powinien zaszkodzic a tym bardziej mały kawałek. Dajesz małemu herbatkę koperkową?

Biedna Zdec...

Emalia- ja nie mam.
 
Ale mam gastrofaze :/ normalnie chodzę i non stop coś jem :/
pochłonęłam paczkę herbatników właśnie a wcześniej dość spory obiad :|
 
Hej kochane. Chwilkę mnie nie było ale przez te upały nic mi się nie chce, no i mały bardziej nerwowy.
Widzę ,że u Zdec sie ruszyło. Trzymam kciuki. Oczywiści za wszystkie nieroz

pakowane też.

Mam pytanko do dziewczyn które już są ze trzy tyg po porodzie.
Czy dalej macie plamienia takie podobne do "okresowych"?:zawstydzona/y:

ja mam dalej te plamienia :no:

banan raczej nie powinien zaszkodzic a tym bardziej mały kawałek. Dajesz małemu herbatkę koperkową?

Cały czas mu podaje ja do picia.
 
Hej kochane. Chwilkę mnie nie było ale przez te upały nic mi się nie chce, no i mały bardziej nerwowy.
Widzę ,że u Zdec sie ruszyło. Trzymam kciuki. Oczywiści za wszystkie nierozpakowane też.

Mam pytanko do dziewczyn które już są ze trzy tyg po porodzie.
Czy dalej macie plamienia takie podobne do "okresowych"?:zawstydzona/y:
 
reklama
Ale mam gastrofaze :/ normalnie chodzę i non stop coś jem :/
pochłonęłam paczkę herbatników właśnie a wcześniej dość spory obiad :|

Ja tez tak mam i mnie to załamuje, bo nigdy nie schudne...:(

Cały czas mu podaje ja do picia.
To ja juz nie wiem co Ci doradzic...:(

pytanie do tych co mają poczta na wp. CZY WAM TEZ DZISIAJ NIE DZIAŁA???
 
Do góry