reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Hej kochane. Chwilkę mnie nie było ale przez te upały nic mi się nie chce, no i mały bardziej nerwowy.
Widzę ,że u Zdec sie ruszyło. Trzymam kciuki. Oczywiści za wszystkie nierozpakowane też.

Mam pytanko do dziewczyn które już są ze trzy tyg po porodzie.
Czy dalej macie plamienia takie podobne do "okresowych"?:zawstydzona/y:

Ja jestem 2,5 tyg po porodzie i dalej plamie... jest to dziwne, bo powolutku się kolor zmienia... teraz jest taki brązowy ale czasami jest i mocno ciemno czerwony, no i oczywiście skrzepy krwi... dziś sprawdzałam i został mi tylko jeden szew!!! może dziś się wykruszy... jej!!!

Kurcze, ale fajnie że Zdec już urodziła... miałyśmy podobny termin i mi już jej szkoda było!!! :)
 
reklama
aqq na łam się to kwestia kilku dni lub nawet godzin, a będziesz także tuliła dzidzie;-):-)

magdalena79 dzięki, coś mi mówi, że może to być jutro, ale jeśli do poniedziałku się nie rozpakuję to już nie mam nadziei, że samo się rozwinie, zresztą boję się takiego przenoszenia:-(
 
Do góry