reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

hejka z rana :-) przede wszystkim zdec gratki ogromne, wreszcie nareszcie !! :-D

ja też dziś wyspana, Mały co zjadł to zasypiał, zero kolki, zero czkawki,a wszystko za sprawą odciągniętgo pokarmu i podanego z butelki ! chyba całkowicie na to przejdę... wczoraj postanowiłam na próbę, bo Mały strasznie mi się zachłystuje pokarmem z piersi i co chwilę dusi :-(

ewela za tymi Twoimi avatarami nie da się nadążyć, co już do jednego się człowiek przyzwyczai, że to Ty,to zmiana;-)


aaa byłabym zapomniała. mój luby zamarzył o ciuszkach dla małego, czymś takim co byłoby i w rozmiarze taty i szkraba takie samo ;-) nie wiecie czy gdzieś w necie może jest jakiś sklep gdzie można coś dostać?
 
reklama
cytrusik super pomysl z tymi ciuchami, niestety nie wiem gdzie szukac

aqq takie twardnienie jest normalne, moze sie cos ruszylo

a mi wyskoczylo cos na rece, wyglada jak uczulenie ale jutro ide do dermatologa
cholera w te upaly musze w dlugim rekawie chodzic bo inaczej swedzi, poza tym musze uwazac z tym na Jasia


ewela wspolczuje ci tych problemow gastrycznych. najpierw bolal cie zoladek, teraz to

http://astroportal.pl/index.php?page=157 wrozba z dniami urodzin
 
Ostatnia edycja:
Czesc. Nie było mnie tu tydzien. Raczej nie nadorbie juz teraz zaległosci,choc musze przyznac nie ma ich az tak wiele,jak sie spodziewalam. Wiekszosc z nas zajete sa teraz maleństwami i dochodzeniem do siebie PO...;/
W piątek wrócilismy do domu. Filipk jest cudowny. Grzeczny,choc nocki sa narazie srednie. Duzo spi, ladnie je. w koncu dostalam pokarmu i od 4rano je juz tylko cyca :)
W szpitalu bylo koszmarnie. Mały jest zdrowy,ale nie ufam tamtejszym lekarzom i musze sprawdzic kilka rzeczy.
Gratuluje nowym mamusiom. 3mam kciuki za dwupaki. Wiem co przezywaja i zycze szybkiego rozwiazania.
 
hejus,zmienilam avatrara.bo dopiero teraz znalazlam na watku odpowiedni link do strony :zawstydzona/y:

ale goraco,ja pitole,a tu na plazke nie mozna nawet isc :-(

no ja nadal nie wyprozniona,ale dzis czopka zasadze sobie :szok: najwyzej mnie rozd....pi :szok:
 
przez te upały i mieszkanie w bloku mam przekichane, dobrze, że mogę z małym do rodziców podjechać, stoi sobie w wózeczku na tarasie abo w ogrodzie i ładnie śpi

a u nas w mieszkaniu to pobudka na cyca co pół godzinki niestety była

dziś w nocy spał ciągiem 5 godzin i musiałam go budzić na karmienie bo w jednej piersi miałam tyle mleka, że temperatura 38,7 mi się zrobiła

mały pociągnął cyca i od razu spadła do 36,6
ogólnie to daje radę z karmieniem, tylko ta jedna pierś się zawsze przepełnie, nie wiem co zrobic, ściągam w międzyczasie po trochu, przed karmieniem jak mały jeszcze śpi też, ale w nocy i tak masakra

Zdec GRATULUJEMY


zmykam, może sobie jakąś kawę mrożoną zapodam dla ochłody :-)

P.S. wiecie kiedy można zacząć nosić majtki poporodowe??
 
Witajcie po długiej przerwie
ale najważniejsze

30.06 o godz.21:10 przyszła na świat nasza córeczka Olivia urodziłam siłami natury

więcej napisze jak dotrzemy się w domu

pozdrawiamy serdecznie Marta i Olivka
 
reklama
Ja właśnie pożegnałam koleżanki z pracy, które przyszły z prezentem dla Jagódki :) Dostała karuzelke fishera Rainforest zgodnie z moim zamówieniem :):)
Syleplier, meg- wielkie gratulacje dla Was! Fajnie ze załapałyście sie na czerwiec jeszcze :)

Katarzynajanicka- chyba mozna od razu, ale nie wiem tego na pewno... Ja zaczelam jakis tydzien po porodzie, ale nie non stop i nie codziennie... Ostatnio wcale nie nosze bo mi w nich za gorąco...
 
Do góry