reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
kotleciara Zobacz załącznik 254942




Młode małżenstwo u ginekologa dowiaduje się, że będą mieli dziecko. Młody żonkos pyta:
- Panie doktorze a jak z "tymi" sprawami w czasie ciąży można czy nie?
Lekarz:
- W pierwszym trymestrze można bez obaw, normalnie po bożemu, w drugim trymestrze proponuje na pieska - od tyłu bo bezpiecznie dla przyszłej mamusi, a w trzecim trymestrze to tylko i wyłącznie na wilka.
- A można wiedzieć panie doktorze jak to jest na wilka?
- Leżysz pan koło nory i wyjesz!

Zobacz załącznik 254945Zobacz załącznik 254945Zobacz załącznik 254945
hehe dobre;)
 
kotleciara Zobacz załącznik 254942




Młode małżenstwo u ginekologa dowiaduje się, że będą mieli dziecko. Młody żonkos pyta:
- Panie doktorze a jak z "tymi" sprawami w czasie ciąży można czy nie?
Lekarz:
- W pierwszym trymestrze można bez obaw, normalnie po bożemu, w drugim trymestrze proponuje na pieska - od tyłu bo bezpiecznie dla przyszłej mamusi, a w trzecim trymestrze to tylko i wyłącznie na wilka.
- A można wiedzieć panie doktorze jak to jest na wilka?
- Leżysz pan koło nory i wyjesz!

Zobacz załącznik 254945Zobacz załącznik 254945Zobacz załącznik 254945

Hehehheeee :) Dobre :) A jakie prawdziwe ;)
 
wiecie co, poszperałam z nuda po tym forum bb i wpadlam na taki stary watek o zblizajacym sie porodzie i laski tam pisaly,ze po wizycie u gina,ktory stwierdzil,ze wszystko pozamykane czyli jak u nas ,co nie i one mowia,ze w ciagu paru dni mialy bole jak na okresa i po krzyzu i stwardnialy brzuchol no i,ze te pare dni po porod im sie zaczal

wiec tak przeszlo mi przez mysl,ze moze w przyszlym tyg sie juz wszystkie wypakujemy :-)
 
wiecie co, poszperałam z nuda po tym forum bb i wpadlam na taki stary watek o zblizajacym sie porodzie i laski tam pisaly,ze po wizycie u gina,ktory stwierdzil,ze wszystko pozamykane czyli jak u nas ,co nie i one mowia,ze w ciagu paru dni mialy bole jak na okresa i po krzyzu i stwardnialy brzuchol no i,ze te pare dni po porod im sie zaczal

wiec tak przeszlo mi przez mysl,ze moze w przyszlym tyg sie juz wszystkie wypakujemy :-)

Te ostatnie niedobitki takie jak my, wypakuja sie hurtowo;)
 
Ale wy się zadręczacie tymi bólami;)Jak pradawne męczennice;)
Ja tam pałaszuję moje kotlety i mam wszystko gdzieś;)

heheh dziołszeczko, jakby mnie tak przeczyszczać nie zaczęło jak zaczęło, to może bym się skusiła na cokolwiek, a tak chyba jednak poprzejmuje się tymi bólami, nie spałaszuję nic bo mnie skręci ;-) także enjoy za mnie też ;-P


Te ostatnie niedobitki takie jak my, wypakuja sie hurtowo;)

hm to może zgadajmy się na jakiś konkretny dzień, będziemy ścigać się tylko co do godziny
co powiecie na 13tego ^^?
 
reklama
Przepraszam, ale ja się wtrącę z innej beczki ... czy któraś z Was zdecydowała się na znieczulenie?
 
Do góry