reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
a mnie coś brzuch boli i promieniuje w krzyż... takie okresowe bóle co od paru dni tylko nocą miałam, dziś od rana co chwilę mnie nachodzą.. dziwnie się czuję ogólnie
coś mi się wydaje, że co nieco nadchodzi ;-)

jakby co to te bóle na @ zmienią się później w takie kurczowe konkretne? bo znowu łapie fazę, że nie zauważe :p

ja bym se zjadła jakiś zimny sernik z lodówy :zawstydzona/y: tylko kurde że też wszystko na żelatynie muszą robić :wściekła/y:

kajdusia podziwiam, ja też bym już osiadła w tym szpitalu :p
 
Hej , ja to mam kiepski humor dzis. U mnie pogoda idealna jest chlodno i nie pada. Nawet spacerek sobie zrobilam, teraz gotuje, i w planie mam zamiar zrobic szybkie paczusie z watku kulinarnego. Z mezem mamy jakis kiepski czas, on juz jest chyba przemaczony moim stekaniem i wczoraj mi oswiadczyl ze ma meska miesiaczke i nie ma ochoty ze mna ropzmawiac. Narazie jest w pracy, ale czuje ze ta miesiaczka jeszcze mu nie przeszla. :no: Ja mam ostatnio kiepskie noce nie moge usnac, a rano sie zle czuje i wymiotuje. :sorry2: Chyba chce juz rodzic. Jutro ide do ginia moze on mi cos powie kiedy. Napewno poiwie niedlugo, bo do terminu 18 dni:sorry: Trzymajcie sie dziewuszki i te rozpakowane, i te w trakcie i te ktore wciaz czekaja jak ja
 
męska miesiączka no nie moge, tego jeszcze nie słyszałam rotfl_.gif
 
iwonap mój też coś ma mnie dosyć ostatnio ;-) ale w sumie, chyba nie ma co się im dziwić :sorry: niech się nie martwią, za niedługo będą tęsknić żeby im poświęcić chociaż 5 min :-p

ja znowu na temat tych bóli na @
Wy też je macie? ale takie konkretne, nie mulenie
kurcze, bo kolejna schiza mi naszła, że jak łożysko się odkleja to niby też wtedy boli :eek:
 
cytrusik-mnie w nocy przy skurczach też łapało jak na okres tylko mocniej i taki ból ostry w dole brzucha i z tyłu i teraz jak mnie skurcz chwyci to tosamo może coś się zbliża:dry:
 
cytrusik mnie tak w nocy bolał brzuch

Mnie to wkurza jak wszyscy mi mowi,ze ja sie zaraz wypakuję,bo to bo tamto sramto ,a tu nic na to nie wskazuje

Mały dzisiaj ma dzien wierzgania nózkami - mówie mu wychodz juz,a on uparciuch siedzi w srodku
 
reklama
Ale wy się zadręczacie tymi bólami;)Jak pradawne męczennice;)
Ja tam pałaszuję moje kotlety i mam wszystko gdzieś;)


kotleciara haha_.gif




Młode małżenstwo u ginekologa dowiaduje się, że będą mieli dziecko. Młody żonkos pyta:
- Panie doktorze a jak z "tymi" sprawami w czasie ciąży można czy nie?
Lekarz:
- W pierwszym trymestrze można bez obaw, normalnie po bożemu, w drugim trymestrze proponuje na pieska - od tyłu bo bezpiecznie dla przyszłej mamusi, a w trzecim trymestrze to tylko i wyłącznie na wilka.
- A można wiedzieć panie doktorze jak to jest na wilka?
- Leżysz pan koło nory i wyjesz!

Zobacz załącznik 254945Zobacz załącznik 254945Zobacz załącznik 254945
 
Ostatnia edycja:
Do góry