reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

hej zrzędy :-D

a ja postanowiłam sprowokować losa i spędizłam godzinę pod prysznicem, jestem gotowa na wszystko hihi
i powiem Wam że o ile chodzenie, porządki etc nic nie dały tak te wygibasy żeby się ogolić jak nie przyspieszą czegoś to będzie cud :p

golicie się całkiem na łysego ;>? bo ja taki jeżyk zostawiłam żeby podrażnienia nie mieć, ale nie chciałabym żeby mieli ze mnie lachane w szpitalu :-D

też mi się wydaje, że zdec jakiś numer odwaliła, przecież nawet jak w pracy siedziała to zawsze pisała a tu cisza :shocked2:

ewela Ciebie to chyba normalnie rozniesie jak jeszcze ktoś się wypakuje dziś :-D
 
reklama
napisałam do niej smska , no zobaczymy :-)

Kurde sama do siebie zaczynam chyba juz tu pisac :dry: cobra tez pewnie cos kombinuje,bo sie ulotniła i jej nie ma :dry: wystawiła chyba nas :confused:
 
zdec odpisala,ze jest na zakupach i ma nowine :-D ,ze Julia urodziła Amelke,ale opisze szczególy o 21-wszej

A paula24211 pozdrawia was wszystkie i dopiero jutro wychodzi ze szpitala :tak:
 
Ja już sobie sama wmawiam że zaraz się zacznie bo co rusz mam jakiś dziwny ból... ale teraz to już chyba tylko zchizuje... jak to mówi ewela " o maj gudnes"... ;)
 
od jakiegoś czasu boli mnie w krzyżu, a czasem mnie taki ból lapie, że aż nogi nie czuję....

brzuch napięty, ale nie boli :/ jakoś dziwnie jest :/
 
:-D:-D:-D Po prostu nie mogę z was:-D Mój mąż też się śmieje;-);-)
Zapomniałam wam napisać że jadę na zakupy, a wy już podejrzewacie że jestem na porodówce:-D
Jeszcze sporo z was przede mną w kolejce, więc spokojnie;-);-)
Chcieliśmy sobie trochę ciuchów letnich kupić, tzn mój mąż :-) No i zarobił: dwie koszulki, spodenki i koszulę w kratkę:-) no i jeszcze na dokładkę klapki:-) Też chciałam sobie kupić, ale niestety nie było takich żeby mi się podobały:-(
No ale trudno, ważne że on jest szczęśliwy, a w portfelu 3stówy mniej:-:)-(

katrzynajanicka może coś się rozkręca:-)
Ja dzisiaj obeszłam 3 centra handlowe, może to coś ruszy, ale nóg nie czuję, a jeszcze się umówiłam na zaraz na lody;-)
 
reklama
Ja wieczorkiem bylam na badaniu KTG..ponad 2 godz. tam spędziliśmy.
No ale się opłacało, bo lekarka powiedziała, że widzi, że mi czop sluzowy zaczął wychodzić i żeby mnie pocieszyć dodała, że do niedzieli pewnie urodze. No tak mi poprawiła humor, że nie moge. :)
Dostałam zalecenia, że seks, seks i jeszcze raz seks (od razu męża zmusiłam :p ). Sama tego czopu na wkładce nie widziałam, a wczoraj byłam u mojego gin, to powiedział, że jeszcze troche...więc byłam tym bardziej zaskoczona :)
Teraz musze sie zmobilizować i streścić się z praniem, prasowaniem itd :)
Nawet jak do niedzieli nie urodze, to i tak opłacało się to usłyszeć dla poprawy humoru ;)
PS. cobra i ewela - jakby co, to nie bijcie ;)
 
Do góry