reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Oto jaka jestem odważna: lekarz po ktg dał mi wybór, żebym się położyła na porodówce i wywołamy poród, tym bardziej, że do późnego wieczora ma dziś dyżur, albo czekamy dalej... Powiedziałam, że to ja już sobie pójdę :zawstydzona/y:
Bo rozwarcie nadal nic nie większe- ok 2 cm, skurczy brak, ale znów białko mam w moczu, no i dziecko duże, gdybym od razu chciała cesarkę to pewnie bym się zdecydowała, żeby zostać ale ja chcę spróbować urodzić naturalnie...
No więc jestem z powrotem w domu i czekam z Wami dalej :-)

gosiagro- Majka rewelacyjna!
kreatorka- Ninka przecudna!
emalia, Żyrafka- to chyba kolej na Was! Powodzenia
Kasiek- ja takie kłujące bóle w podbrzuszu mam od ok miesiąca, bardzo ostre i przenikliwe, ale krótkie... Ktoś kiedyś pisał, że to od skracającej się szyjki, ale mój gin tego nie potwierdził...

no to lenimy się dalej...
 
Kajdusia,fajnie że jednak zdecydowałaś się wrócić do domu i chcesz rodzić naturalnie.
Ja jakbym była na Twoim miejscu od razu bym została:-D i niech robią co chcą:-D bo na wywoływanie nie chciałabym się zgodzić...;/
 
tak sie nie robi...nooo:(
zyraffka tez na porodowce:wściekła/y:
a dopiero tu byla

az mnie z emocji brzuch rozbolal;p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
kajdusia cykorze jeden - mogłas zostac w tym szpialu - szkoda,ze mnie lekarz tego nie zaproponowal :dry:

Jak sie ma pecha to na calego, wyslalam dziecko do sklepu mowie mu kup mi big bambino - nieeee musial kupic big milka :wściekła/y:
 
Nie no niedość że upał to dobiją nas tymi porodami następne dwie rodzą:-Doby im szybko poszło bo w ten upał to kiepsko :no:
kajdusia-dobrze że się nie dałaś :-Di z nami zostajesz:tak:ja też bym nie chciała żeby mi coś wywoływali lepiej niech naturalnie się zacznie bo po oksy skurcze jeszcze gorsze
A ja właśnie wsunełam botwinke i zaraz będe wcinać pierogi!
 
reklama
dupa_.gifstwierdzam,ze mam dzien wscieku cos dzisiaj:wściekła/y::no::angry::growl::crazy:nie2_.gif ,nawet biedne dzieciaki co jechaly na rowerach strabiłam ,no,ale jechaly obok siebie,a sie jedzie wężykiem
 
Do góry