reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Witam!
Niestety nic nie przeczytałam bo siedzę na jednym półdupku - bolą te szwy cholerne:szok: przy moim ekspresowym porodzie (na porodówce tylko 2,5 godziny z czego partych w sumie 25 minut) to te szwy to najgorsza rzecz z sn;-)

jak się ogarniemy z Michalinką to porobimy fotki i wrzucę - na razie wyślę do Koriander sms-a ze zdjeciem i mam nadzieję, że uda się to wkleić w odpowiedni watek
Badaicka pewnie wymiary przekazała to nie będę powtarzać - bardzo dziekuję za gratki i kciuki

jestem zakochana w swojej córce

zmykam na razie
 
heheh dziołszeczko, jakby mnie tak przeczyszczać nie zaczęło jak zaczęło, to może bym się skusiła na cokolwiek, a tak chyba jednak poprzejmuje się tymi bólami, nie spałaszuję nic bo mnie skręci ;-) także enjoy za mnie też ;-P




hm to może zgadajmy się na jakiś konkretny dzień, będziemy ścigać się tylko co do godziny
co powiecie na 13tego ^^?
Ok moze byc 13 nawet 23 ;)mi juz wszystko jedno;)
 
No i zakupiłam kolejne 2 kilo truskawek, właściwie to już się nimi przejadłam, ale żeby później za nimi nie tęsknić.... :-)

Widzę, że zdania podzielone co do decyzji pozostania w szpitalu, ale wiecie co, jakby mi ktoś powiedział, że wrócę dobrowolnie do domu to bym sama nie uwierzyła... Ale to jednak zaskoczenie kiedy nagle masz samodzielnie zdecydować o dacie urodzin dziecka... Kusiło mnie trochę dlatego, że akurat mój lekarz miał dyżur, ale z drugiej strony po oxy są większe bóle, poza tym wiem, że on mi to zaproponował tylko dlatego, że wie, że jestem trochę zniecierpliwiona i spanikowana, żeby sytuacja z poprzedniej ciąży się nie powtórzyła (dziecko owinięte pępowiną)... gdyby nie to to by na pewno mnie od razu odesłał do domu... Umówiliśmy się, że najpóźniej za tydzień w czwartek za tydzień pójdę na wywołanie, a tyle to jeszcze przeżyję....

ewela28- genialny kawał, spłakałam się ze smiechu :-D:-D
Andzia- fajnie, że jesteś, czekamy z niecierpliwością na fotki
 
qrwa mac :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: oparzyłam sie o otwarta kuchenke - piecze jak cholera Zobacz załącznik 254955 smutny_.gif



Gdyby znieczulenie było darmowe to z miła checią ,ale nie w kręgosłup.



Wogole ta cisza na bb mnie przeraża:szok: , czuję,ze cos kombinujecie. Zdec tez sie nie odzywa,pewnie na porodówce lezy cichaczem :dry:


Wiedzialam,ze cos sie kroi, patrze,a tu sms od ewelinamariusz,ze lezy w szpitalu , boszee kiedy ja bede lezec ????
 
Ostatnia edycja:
hoho widze ze humory wam dopisuja :-D Oj jak sobie mysle jak cicho i blogo bylo jak malutka w brzuchu siedziala to nie wiem ktore z nas sa w lepszej sytuacji ;-)

Ja dzis zaliczylam babybluesa, mala przechodzi chyba skok wzrostowy bo placzliwa i glodna jak wilk, ja sie zalalam lzami razem z nia :-(
Dziewczyny na porodowce, przyjcie dzielnie, kurcze nawet polowy czerwca nie ma a juz ponad 40 czerwcowek sie rozpakowalo :cool2::cool2:

Gosiagro, kreatork
a malusie sa przesliczne! Wracajcie szybko do sil, i piszcie jak wam mijaja dni :-)

Kajdusia kuuuurcze podziwiam cie, ale ja tez bym wolala zaczac naturalnie, strasznie sie balam ze mi beda w koncu musieli wywolywac... Mam nadzieje ze sie zdrowo i szybko u ciebie akcja rozkreci, nie mozemy sie doczekac zeby zobaczyc Malgosie :-)

Andzia wracaj do sil, na BB bedzie czas!:-D Kurde a ja mam sredniowieczna komorke wiec pewie twoje foto nie dojdzie :sorry2::zawstydzona/y:

ewus pewnie nas nie bedzie teraz czytala, ale nalezy jej sie chyba medal za to ze tak ladnie donosila chlopaczkow :tak:

Trzymajcie sie dwupaki, ciekawe na kogo teraz wypadnie :confused::blink:
 
Witam serdecznie wszystkie czerwcówki te 2w1 jak i te już szczęśliwie "rozdwojone"
troszke póżno się pojawiam na forum ale lepiej póżno niż wcale:sorry: mimo wszystko mam nadzieje że mnie przyjmiecie w wasze grono.Ja postaram się jak najczęściej zaglądać na forum i pisać.Będe raczej się zaliczać do tych ostatnich z terminem - 29 czerwca.To moja trzecia ciąża ta nieplanowana czyli nasze wielkie zaskoczenie.teraz postaram się poczytać troszke przynajmniej ostatnie posty żeby w miarę być na bieżąco
 
U mnie w szpitalu jest darmowe a i tak pewnie nie wezme chyba że naprawde nie będe dawała rady:eek:Przy poprzednich porodach wszystko szybko szło jak teraz tak będzie to nie wezme bo znieczulenie jednak może opóżnic akcje:confused:
sykepleier-dołączaj dołączaj jak z końca miesiąca to chociarz pomarudzisz z nami kiedy to wkońcu się zacznie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ale mam kreche na nodze - czerwone oparzonko :szok:

U mnie lało jak zcebra , uspokoiło sie naszczescie juz,ale takiej ulewy z wiatrem to juz dawno nie było ...

Widzę agast jest dostepowa - kobito jak tam zyjesz???;-)
 
Do góry