reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Ewelinka Zdec ja poczekam z Wami juz jest nas cala 3 :)

Magda ja wczoraj gralam w paletki i squapa :) w nocy mialam zwidy ze mi sie wody sacza :)

Moja druga pralka juz sie kreci, misiek w przedszkolu, ja tez jeszcze podjade do pracy pogoda ma byc piekna wiec zycze milego dnia. Sms od Kreatorki "ciut" dramatyczny... mam nadzieje ze szybko dojdzie do siebie
 
reklama
annajak - Witam na świecie Kasię i serdecznie gratuluję,
kreatorka - Witam na świecie Ninę i serdecznie gratuluję,
hefi - Witam na świecie Julkę i serdecznie gratuluję
Niech dziewczynki zdrowo rosną!!!!

Zdec, Ewelinka ja raczej też z Wami zostanę...no chyba że dzisiejsza morfologia zmusi mnie do powrotu do Instytutu...wtedy sprawy potoczą sie bardzo szybko!!!!!
Dzis piękny słoneczny dzień....Muszę wykorzystać ten dzień na długi spacer...gdyby okazało się , że jutro......
 
witajcie w ten piękny dzień
u nas znowu pogoda cudowna oby tak dalej
przez weekend mało co zaglądałam bo korzystaliśmy ze słoneczka ile się dało
nie nadrobiłam co naskrobałyście w tym czasie jedynie na gorąco wątek smsowy
ile to juz nam się mamuś rozpakowało:tak::-) super pracowity weekend na porodówkach był;-)
a wszystkim dzielnym mamusiom serdecznie gratuluję i życzę dużo zdrówka i apetytu dla maluszków:-)

Zdec, Ewelinka, Milka, Agi ja także dołączę do Waszego grona wyczekujących na samym końcu
chociaż w sobotę chyba śniło mi się że urodziłam 13.06:-);-):-D hahaha zobaczymy

ja od rana też juz biegam tzn. zaliczyłam już przychodnię i badania, zakupy teraz czas na śniadanko i kaweczkę
szczerze mówiąc za bardzo się nie oszczędzam ostatnio z nadzieją że może coś się ruszy a tu nic jakieś pojedyncze maleńkie skurczyki raz na dzień i nic więcej

zbieram się za dalszą lekturę a Wam życzę równie pięknego i słonecznego dnia, szybkich i bezbolesnych porodów dla tych które chcą się rozpakować i wyczekujących:-) oraz udanych spacerków dla tych co mają juz szczęścia po drugiej stronie brzuszków
 
Cześć dziewczyny!

Gratuluję wszystkim nowym mamusiom, oj jak fajnie ze z każdym dniem przybywa dzieciaczków:-D:-D:-D.
Ja za chwilę idę na wizytę u gin. Ciekawe czego się dowiem, mam lekkiego stracha sama nie wiem dlaczego.
Pozdrawiam:-)
 
Witam wszystkich!
annajak, kreatorka, gosiagro, hefi - gratuluje maleństw!

U mnie nadal bez zmian. W sobote byli znajomi, którzy mają wesele 26 czerwca - liczą że będziemy ale tak czy tak nas nie będzie bo wesele 200 km od domu... W niedziele leżałam przez cały dzień jakaś taka nie do życia jestem,do tego mam alergię i siedze w domu jak w puszce zamknięta, wszystkie okna pozamykane - pomaga troszke. Dziś też nie wychodze nigdzie, mam jeszcze kilka ubranek małej do uprasownia...
Kurcze mogło by się coś ruszyć...czekam i czekam. W nocy napina mi się strasznie brzuch i kłuje w dole... to skurcze czy nie? ehhh . A jak w ogóle czuć takie skurcze porodowe? tak jak na okres czy tak mniej więcej jak łapią w łydkę? może głupie pytanie ale może to sciskanie brzucha w nocy to już jakieś początki???

A napiszcie mi ile ubranek bierzecie do szpitala? bo ja ciągle nie mogę się zdecydować co wziąć i ile... i po co tyle było tego wszystkiego kupować?? ahhh

Wszystkim życzę miłego poniedziałku a tym co zamierzają sie rozpakować szybkich i bezbolesnych porodów.
 
witam o poranku:-)
ja zaraz się zbieram do ImiD po wyniki paciorkowca , mam nadzieję że go nie mam.:tak:

A do tego przez całą noc i teraz boli mnie brzuszek jak na okres , myślicie że coś się zaczyna??? kurcze mogłoby ....:-D tylko jeszcze małe zakupy bo mi majtoli poporodowych brakuje . A i jeszcze małe pytanko ile saszetek Tantum Rosa bierzecie do szpitala??
zmykam po wyniki
 
witajcie w ten piękny dzień


Zdec, Ewelinka, Milka, Agi ja także dołączę do Waszego grona wyczekujących na samym końcu
chociaż w sobotę chyba śniło mi się że urodziłam 13.06:-);-):-D hahaha zobaczymy

Ja miałam też taki sen....z tym że mi się śniło że ja urodziłam 17czerwca....Zobaczymy czy nasze sny okażą się prorocze....:-)
Witam wszystkich!
annajak, kreatorka, gosiagro, hefi - gratuluje maleństw!

U mnie nadal bez zmian. W sobote byli znajomi, którzy mają wesele 26 czerwca - liczą że będziemy ale tak czy tak nas nie będzie bo wesele 200 km od domu... W niedziele leżałam przez cały dzień jakaś taka nie do życia jestem,do tego mam alergię i siedze w domu jak w puszce zamknięta, wszystkie okna pozamykane - pomaga troszke. Dziś też nie wychodze nigdzie, mam jeszcze kilka ubranek małej do uprasownia...
Kurcze mogło by się coś ruszyć...czekam i czekam. W nocy napina mi się strasznie brzuch i kłuje w dole... to skurcze czy nie? ehhh . A jak w ogóle czuć takie skurcze porodowe? tak jak na okres czy tak mniej więcej jak łapią w łydkę? może głupie pytanie ale może to sciskanie brzucha w nocy to już jakieś początki???

A napiszcie mi ile ubranek bierzecie do szpitala? bo ja ciągle nie mogę się zdecydować co wziąć i ile... i po co tyle było tego wszystkiego kupować?? ahhh

Wszystkim życzę miłego poniedziałku a tym co zamierzają sie rozpakować szybkich i bezbolesnych porodów.

Ola chętnie bym pomogła z tymi skurczami...ale sama nie mam pojęcia jak to powinno wyglądać.....Albo jeszcze nie mam skurczy albo są tak mało bolesne, że wogóle ich nie odczuwam....A co do ubranek ja spakowałam chyba z 5-6 kompletów na zmianę, czapeczki, rękawiczki , skarpetki no i jakiś cieplejszy sweterek jeden....Spakowałam tego więcej bo nie wiadomo ile ja zabawię w szpitalu po porodzie przez ta moja małopłytkowość....a że rodzę w Warszawie a jestem z Siedlec więc wolę mieć wszystko przy sobie żeby nie prosić rodzinki o dowiezienie czegoś....
 
Witam
Ja też jestem na liście czerwcówek ale mało sie odzywam ale cały czas jestem na bierząco myśle że zrozumiecie i przyjmiecie mnie od początku
mam dwójkę małych bąblów i jest ciężko i do tego przeprowadzka
Ale oki
Dawno nie pisałam więc napisze co u mnie
Mam dwa cm rozwarcia od czwartku boli brzuszek ale głupia baba powiedziała ze nie potrzebne ktg
Mam nadzieję ze AMELKA nie długo się zdecyduje i opuści mój brzuszek bo szczeże to mam już dość
I wiecie moja dzidzia jest strasznie malutka waży tylko 2200 ale powiedziano mi ze jest poprostu malutka i bedzie dobrze
 
reklama
Witam wszystkie Panie ciężaróweczki i przyszłe ciężaróweczki:)
Nazywam się Magda jestem z Wrocławia i mam termin porodu na 27 czerwca 2010 r wiec już lada moment:)
Na świat ma przyjść nas synuś Mikołaj :)
 
Do góry