reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

ja zrobiłam sobie 5 kompletów, za rada koleżanki popakowałam w woreczki: kaftanik+bluzeczka+śpioszki+skarpetku, do tego zabieram 2 czapeczki i jedne niedrapki, chociaż podobno lepiej nie zakładac dziecku niedrapek, bo je to stresuje, że przez cały czas miało rączki dostepne a tu nagle schowane :p tak położna na szkole rodzenia twierdzi, ale ja i tak zabieram, nie spakowałam za to kocyka czy rożka, bo w sumie nie kazali nam brac do szpitala,

na wyjście mam komplecik w domu przygotowany, mąż razem z kocykiem i moimi ciuchami dowiezie, chociaż może się okazać, że to ubranko dla małego za małe jest i będzie musiał sam wybierać jakieś inne :)


ja już mam dosyć wizyty u lekarza, teraz co tydzień mam badanie tętna i przepływów, GRATIS, sama nie wierzyłam, jak sie okazało, że chociaż to za darmo jest, a co 2 tyg wizyta 120 zł, jak raz zapytałam kolesia o rabat to mi odpowiedział, że mam USG 4D w cenie wizyty i mam nie marudzić, bo gdzie indziej bym 300 zł za 4D płaciła

tych wizyt to juz sporo miałam, bo mi się karta ciąży skończyła i nie ma gdzie wpisywac :p więc to znak dla synka, że powoli czas się do wyjścia zbierać :)
 
reklama
Witam z rana :)
Humorek dzisiaj nawet dopisuje :) Ostatnie dwie noce miałam całe przespane i to od razu pomogło :)
Wczoraj mieliśmy pierwszą rocznice ślubu i poszliśmy sobie do kina na Księcia Persji. Tak sie zastanawiałam, że śmiesznie by było, jakby w kinie odeszły mi wody :p
Mam nadzieje, że zaczne rodzić albo dzisiaj albo w czwartek, bo dzisiaj kończy mi sie zwolnienie i dopiero w środe wieczorem ide po kolejne.
Czekam i czekam, ale na razie żadnych obiawów porodu nie ma. Do tego byłam w sobote u teściowej i ona powiedziała, że pierwsze dziecko i to chłopczyk, to nawet do dwóch tyg. po terminie pozwala na siebie czekać...no myślałam, że jej coś powiem :/

gosiagro, dziumdzia, nemezizaki, annajak, kreatorka, hefi - gratuluje maleństw :):)
Kasiulka_1980 - mam nadzieje, ze niedlugo zaczną sie te wlasciwe skurcze. Powodzenia życze.

Życze, żeby dzisiaj było dużo wypakowań :)
 
Mi nogi też nie puchną więc się ciesze że moge pomykac w japonkach przynajmiej nie trzeba się schylac żeby założyć albo wiązać u mnie wizyta jutro i dwa tyg temu powiedział że jak na nią dotre to wizyty będą co tydzień holera jeszcze bardziej chce ze mnie zedrzeć piernicze po tygodniu pójde chyba po zwolnienie do internisty no i jutro odbiore wynik na paciorkowca tez jestem ciekawa co tam zapłaciłam za niego 140 to mam nadzieje że chociarz go niemam:wściekła/y:
eagle-no właśnie ja rodziłam w pażdzierniku i grudniu to inaczej ubierałam ale mysle że pierwsze dni po porodzie to jakiś bodziak i na niego pajac albo bluzeczka ze śpiochami wystarczy
 
Alusiu co do tego bólu to nie pomogę, bo generalnie jak by na to popatrzeć to może być wszystko;-) Też mnie kiedyś biodro bolało, po paru dniach samo przeszło.
Dziewczyny jestem w szoku, jak wiele z was puchnie:szok: W sumie nie wiem co to znaczy, więc się nie wypowiadam, mi dodatkowe kilogramy poszły głównie w biodra i tyłek no i kulkę na brzuchu:-D We wszystkie buty wchodzę normalnie, wszystkie pierścionki nadal normalnie zakładam.
katarzynajanicka to rzeczywiście miałaś sporo tych wizyt skoro Ci się skończyło miejsce na karcie ciąży:szok: Tak patrzę na moją i zostały mi jeszcze 3 wolne rubryki, mam nadzieję że wystarczy:-)
Wróciłam z pracy i teraz się krzątam po domu, bo nie wiem za bardzo co robić... Pranie zrobione... może poprasuję ostatnią partię ciuszków:-) W ogóle mam dzisiaj powera od rana, od momentu kiedy wstałam do pracy o 5:30:szok: I sama jestem zdziwiona:confused:
Ale dzisiaj o 16:45 wizyta:-) Już się nie mogę doczekać, kiedy zobaczę znowu małą na USG:tak: bo ostatnie miałam ponad miesiąc temu...
 
Ale mi sie pospało poszłam jeszcze spac sobie i wstałam po 10
ale co tutaj robic jak pogoda do kitu padało teraz jakos sie uspokoiło:tak::tak::tak:
oby juz nie lało:no::no::no::no:nienawidze takiej pogody

podczytałam i widze ze wiekszosc z Was czeka juz na maluchy i bacznie wyczekuje jakichkolwiek objawów ze poród sie zbliza:-D:-D:-D
ja juz przestałam czekac wypróbowałam wszytskiego nic nie działa przynajmniej na mnie:no::-:)-:)-:)-(

wiec mała niech wychodzi wtedy kiedy bedzie chciała kilka dni w ta czy w tamta bez różnicy:-D:-D:-D

athena- moze cos sie rozkreci:tak::tak::tak:
 
To czemu masz tak dużo tych wizyt....ja miałam jedną w miesiącu a w ostatnim miesiącu 2 i raz KTG....teraz po terminie już do lekaRZA NIE CHODZE TYLKO DO SZPITALA I NA SZCZĘŚCIE ZA NIC NIE PŁACE A OBSŁUGA SUPER. za każdym razem KTG i badanie lekarskie, tylko zostawić mnie nie chcą.

Cały czas boli mnie brzuch na dole i to coraz gorzej, chyba w końcu wezmę Nospe

Co do puchnięcia to nie mam takiego problemu, nadal wszystkie buty na mnie pasują, obrączka rozmiar 8,5 też spokojnie wchodzi i schodzi z palca.


do 36 tyg miałam wizyty co 3 tygodnie teraz co dwa plus raz na tydz badanie tętna, normalnie jak już do poczekalni wchodzę to mam odruch wymiotny bo znam każdy obrazek i każdą plamkę na ścianie :p amm nadzieję, że 15. czerwca Filip będzie na świecie już i nie będzie wizyty :) a te 120 zł moge w nową dostawę pampersów zainwestować :)



włąśnie miałam się zbierać, pojechać do rodziców i na leżaczku w ogrodzie ksiażke poczytać, wychodzę na balkon a tam DESZCZ........... dawno nie padało w toruniu mówię sobie :/
 
Ostatnia edycja:
mi opuchlizna pojawia się tylko na lewej stopie, ale to chyba dlatego że maluszek mi coś uciska:tak: ja od 4 rano mam skurcze ale bardzo nieregularne i tak jakoś dziwnie bo mam najpierw co 9 minut potem co 18 potem 21 minut i za chwile co 13 minut:-( poobiedzie chyba sie przejde do mojego lekarza zeby mnie podłączył pod ktg i ewentualnie niech mi da skierowanie do szpital
a co do książeczki ciążowej to ja też już nie mam miejsca:tak:
 
U mnie w karcie zostały dwie rubryki a jednej na początku nie wpisał bo dopiero na drugiej założył karte jutro wypełni jedną i zostanie jedna nieżle to sobie wykalkulował wszystko musi być wypełnione:sorry2:
paula-ja już tez chyba zaczynam powoli olewać wszystkie objawy nawet nie jestem ciekawa co na wizycie powie bo co on może wymyślić albo będzie rozwarcie 2cm jak poprzednio albo troche wiecej ale co z tego jak i tak nie rodze:happy2: najwyżej połaże sobie tak do końca miesiąca juz mi wszystko jedno :wściekła/y:to już niedługo
 
właśnie przecież w końcu wszystkie kiedyś urodzimy:tak::-D

a coś agast i lencja się nie odzywały dziś jeszcze, ciekawe jak one sobie w tych szpitalach radzą?
 
reklama
HA! u mnie zostało 5 rubryk wolnych :-),a najgorsze jest to,ze juz mam 18kg na plusie i zaczyna mnie to denerwowac,ze jem za duzo slodyczy chyba - tak to przez ten krem czekoladowy do kanapek :wściekła/y:, arbuzy juz mi zbrzydly,a te truskawki jakies bez smaku sa. :dry:

Ja w sumie wzialam 3 bodziaki,dwa spioszki i dwa kaftaniki,jeden pajacyk cienki i jeden z frotki na wyjscie i wzielam jeden grubszy ,bo niewiem jaka ta pogoda bedzie .Czapeczki wzielam dwie i 3 pary skarpetek. Styka chyba. i rozm.62 w wiekszosci.
 
Do góry