reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

He mnie nie lepiej urządzili przyszło łożeczko i mam je sobie odebrać na poczcie....ja kobieta ciężarna mam dźwigać jakaś paranoja!!!
I niby tez użytkownik allegro wysyła kurierem !!!

Nie no to juz przegiecie, odpowiedni komentarz mu wystaw . Ja to przynajmniej samochodem podskocze to tak tego nie odczuje,ale do domu zawsze przyjemniej jak dojedzie :-)
 
reklama
Nie no to juz przegiecie, odpowiedni komentarz mu wystaw . Ja to przynajmniej samochodem podskocze to tak tego nie odczuje,ale do domu zawsze przyjemniej jak dojedzie :-)
Ale mnie wkurzyli....masakra po jakiego czorta bierze opłatę za kuriera.....poczekam jak mi ktoś odbierze z poczty i przywiezie aby zobaczyc czy wszystko się zgadza....i znów bedzie problem bo mąż ma w dowodzie inne miejsce zamieszkania niz ja i mu nie wydadzą...
 
Witajcie,

mnie coś brzuszek dzisiaj pobolewa, ale na tym etapie to już chyba wszystko boli:baffled:
mąż już w szpitalu:-( a mama właśnie mi ostatnie Majusiowe ciuszki prasuje:tak: biedna dawno tak malusich rzeczy nie prasowała:rofl2:
lasposa - trzymaj się kochana, w szpitalu na pewno się tobą dobrze zajmą:tak:
ewus - czekamy na wieści!
kajdusia - jak się wycieczka do cyrku udała:-D
koriander- a jak tam serowa uczta i jak koleżanki pokaz mody został przyjęty?:rofl2:
zdec - współczuje zepsutego weekendu:no:, mój mąż choćby chciał to się alkoholu nie napije, po ostatniej chemii będzie musiał jeszcze 6 tyg odczekać, więc sobie nawet na pępkowym nie pofolguje:-(
Gosia** - na naszym etapie te skurcze to już chyba codziennością będą:no:
Lencja - sto lat dla męża:rofl2::rofl2:, a ja arbuzy to nałogowo wcinam:tak::tak:
paulka - takie koleżanki to skarb:-D, ale nie tak jak w przypadku teściowej tych skarbów lepiej nie zakopywać:-D:-D:rofl2::rofl2:
Lena - a to dziwne z tym łóżeczkiem:baffled:, zamawiałaś od Krak-Wita? bo mi normalnie kurier do domu przyniósł:tak:
 
Bleeeee, znów pada, bleeee :angry:
U nas dziś wszyscy pospaliśmy do 10.20 :szok: , no pogoda nie pobudza, niestety :-(
Zdec- to Ty jeszcze pracujesz? :szok:
Lencja- najlepszego urodzinowego dla męża :-)
Paulka- jak dobrze Cię czytać pogodną i uśmiechniętą. Tak trzymaj! :tak:
Olafasola- my też mamy dla Małgosi po Piotrusiu to łóżeczko z funkcją kołyski i byliśmy super zadowoleni :tak: Gratulacje powizytowe!

Wczoraj kupiłam przewijak na allegro i jedną posciel- niech będzie, że Małgoś będzie mieć też coś nowego , a nie wszystko po starszym bracie :-)

Milego dnia dziewuszki, oby słońce wkrótce wyszło...
 
Dostałam wiadomość kuzyna żonka urodziła księżniczkę....ale mówi, że wskazanie do naturalnego umęczyła się i stwierdzili, że cesarka.....wrrr.....
 
Witam dziewczyny, zamówiłam resztę rzeczy dla małej na allegro, ale nie mogę się do kb zalogować wrrr:angry: normalnie mnie te banki wykończą :baffled: chciałam zapłacić jak najszybciej, żeby dostać przesyłkę na dniach, a tak to dupa, poczekam na męża i najwyżej z jego konta zapłacę, nie lubię takich sytuacji :dry:

ja w miedzyczasie znalazlam przepis na necie taki jak Twoj i zrobilam i .. o matko, pod koniec to ja to ledwo mieszalam - a mikser odmowil mi wspolpracy :D teraz sie piecze, ale ciekawa jestem, czy dam rade wbic jutro w to zeby .. ;D pewnie cos pokrecilam :D
Heh mieszałaś po dodaniu dodatków mikserem? :szok: heh to dobry wariat z Ciebie :-D hih potem to już tylko łyżką zamieszać delikatnie i jest, a ciacho wychodzi zawsze :tak: więc mam nadzieję, że jednak się udało :-)
Witam po weekendzie,
ja już na nogach, męża do pracy odwiozłam no i szykuje się do labolatorium już chyba ostatnie wyniki robić - morfologia i mocz.
Dziewczyny jak jest z ruchami waszych maleństw już teraz pod koniec ciąży??
Tak jak jeszcze 2 tyg temu prawie całymi dniami się wiercił tak teraz w ciągu dnia jest spokojny a wieczorem daje znać o sobie. Nie wiem czy się tym martwić czy na tym etapie (skończyłam 36tc) to normalne.
Ja też czuję ruchy małej delikatniej, ale lekarz powiedział, ze to normalne na tym etapie, bo ona już ma bardzo mało miejsca. Ważne, zeby uczuć dzidziusia :tak::-)

Hej czerwcóweczki! daaawno mnie tu nie było, nie miałam czasu, mężuś wział sobie kilka dni wolnego... U mnie dobrze. W między czasie miałam wizytę, z naszą Klarą (bo już chyba ostatecznie tak sie będzie nazywała chociaż...) wszystko dobrze:-) w 32 tyg ważyła 1800 - nie jest mała ani duża - średnia;-) lekarz powiedział żebym szykowała się na szybszy poród bo mała jest nisko i raczej urodzi sie przed terminem.
A tak pozatym wreszcie i ja mogę się pochwalić przygotowaniami do powitania nowego członka rodziny :-) zamówiliśmy wózek Quinny Speedi SX z fotelikiem maxi cosi cabrio fix,mamy już wybrane łożeczko (jutro jade zamówić) Klupś łóżeczko-kołyska - takie rozwiazanie wydaje mi sie najlepsze bo bede miała zwykłe duże łóżeczko i kołyske w jednym no i najważniejsze - zrobiliśmy remont pokoju dla małej i z efektu jesteśmy bardzo zadowoleni (poniżej zdjęcia) i wreszcie moge zacząć prac bo do tej pory nie miała bym gdzie tego wszystkiego układac a sporo mam juz ciuszków.
Trzymam kciuki za Ewuś!! i ciesze się że u was wszystko ok. Miłego dnia:-)Zobacz załącznik 243767Zobacz załącznik 243768Zobacz załącznik 243769
pencil.png

Śliczny efekt uzyskałaś :tak: bardzo mi się podoba :happy:

U mnie dziś piękna pogoda:-) właśnie wróciłam ze spacerku z psem.

Ja dziś zauważyłam pierwsze rozstępy:-:)-:)-( a jeszcze wczoraj sobie myślałam że to juz 34 tydzień i nie mam żadnego więc może mi sie nie zrobią a jednak... ciekawe czy takie rozstępy mogą się powiększyć??

Mogą się i powiększyć i poszerzyć niestety :crazy: ja w wieku 20 lat wygladam jak zebra... normalnie nic tylko o tym nie myśleć, bo strasznie to paskudne
 
Matko jak ta moja się kręci w tym brzuchu nogi to normalnie ją łapie sobie za stopki i nawet nie ucieka chyba ma mało miejsca a by sobie chciała pofiglowac bo aż boli jak się tam kokosi

Moja córa też się kokosi jak szalona ale co ciekawe czuję ją tylko z prawej strony :)
Spakowałam dziś torbę- niech sobie cierpliwie czeka na "godzinę zero".
 
reklama
lena-ech ci sprzedawcy niewiem czemu każą płacić za kuriera a wysyłają pocztą ja we wtorek zamówiłam łóżeczko i we wtorek wpłaciłam kase w tym samym banku oczywiście do piątku nie przyszło więc wysłałam wiadomość a on odpisuje tak tak pieniążki dawno doszły wyśle w poniedziałek jakby wysłał kurierem to powinno po południu dziś być ale moge się założyć że wyśle pocztą a płaciłam 22 zł za kuriera:angry::angry::angry:wariacji można dostać
kaszasa-moja wczoraj urzędowała po prawej a dziś z lewej strony
 
Ostatnia edycja:
Do góry