reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witam was :)

No pogoda dzis nas nie oszczedza;/ no ale dobrze ze juz niepada... dzis chcialam poukladac ciuszki do komody ale jakos werwy niemam;/ dzis wizyta u gina wiec musze sie ogolic ale na sama mysl juz mi sie niechce;/ ogolnie to mam jakies nieciekawe przeczucia;/ wiec wole torbe spakowac w oncu bo codziennie sie za nia zabieram i jakos zabrac sie za nia niemoge;/

Lozeczko juz ladnie w odpowiednim miejscu ustawione, posciele wyprane:) czyli teraz ze spokojem mozna czekac:)
Kupilam malej butelke TT antykolkowa, musze jeszcze dokupic podgrzewacz, laktator i termometr i karuzelke i na tym koniec zakupow:)

Ewus mam nadzieje ze w koncu mina te skurcze!!

Tyle stron jest naprodukowane ze pozniej to wezme i ze spokojem sobie przeczytam=)
 
reklama
Faceci są z inej planety, i 99% z nich to właśnie takie bezmózge typki

Też miałam takiego męża, który się zaliczał do tych 99 % , ale zmieniłam na takiego z mniejszości i jestem przeszczęśliwa.

Bardzo dużo napisałyście, aż nie wiem komu co odpisać.

Wanienka - ja mam najzwyklejszą i kąpać będę codziennie, na początku z użyciem pieluszki tetrowej, nie wyobrażam sobie jak można kąpać dziecko z ta wkładką w Fiszer Price - przecież w czymś takim raczej się dziecka nie umyje w "zakamarkach".

Ja też jeszcze pracuję i chce pracowąć do samego końca, tak jak z pierwszą córką. Kilka osób się właśnie dziwiło, ze ja jeszcze pracuje - ale widzę, ze tutaj też niektóre z was dziwi, ze są czerwcówki pracujące nadal.

Trzymam kciuki za Ewus - -mam nadzieje, ze chłopaki poczekają jeszcze kilka dni.

Ja w środę zaplanowałam dzień wolny i ostatnie zakupy.


Dziewczyny jak u Was z sexem?? My już teraz się wstrzymujemy, ale za dwa tygodnie koniec posuchy i sobie trochę odbijemy - może uda się urodzić wcześniej :rofl2:
 
Ostatnia edycja:
tak bardzo chciałam Was doczytać, ale niestety nie mam aż tyle czasu:no: a produkcja cały czas na pełnych obrotach:tak:
ja ostatnie dni wykorzystywałam intensywnie póki mogłam;-)
ciuszki mam praktycznie poprane, ale niestety nie poprasowane, nienawidzę tego robić, a ciężko mi się zmóc bo kręgosłup boli...

Mogą się i powiększyć i poszerzyć niestety :crazy: ja w wieku 20 lat wygladam jak zebra... normalnie nic tylko o tym nie myśleć, bo strasznie to paskudne

ja długo nie miałam ani jednego rozstępu,a jak wyszły to w ciągu 4 tygodni też zrobiła się ze mnie zebra:no::no::no:

Lencja życzenia urodzinowe dla męża:-) a na tego arbuza to i ja mam chęć przez Ciebie:-p
lasposa trzymaj się dzielnie w tym szpitalu, trochę mnie przestraszyłaś, bo nie wiedziałam że można nie odczuwać skurczy w takim zaawansowanym stadium...:szok::szok::szok:

w ramach ciążowego szlaeństwa udałam się wczoraj na zakupy, kupiłam torebkę malutką na spacery z Fifim, taką na klucze i portfel i lakier do paznokci.....niebieski, teraz pomalowałam pazury i się zastanawiam co mi do głowy strzeliło, że taki kolor kupiłam :p będzie kolejny do kolekcji na półeczce w lodówce :p dziewczyny z torunia: jak byście były w potrzebie to ja mogę pożyczyć bo mam już ze 30 chyba :p
w razie czego będziemy pamiętały o Twojej propozycji:-p:-p:-p


ITA zamówiłam to łóżeczko z szufladą a poście w serduszka;)Mój mąż już czeka kiedy to przyjdzie;)(
śliczna:-D
ale chyba miałaś jakiś problem z dostawą...dziwne, ja pościel z przewijakiem u nich zamawiałam i do domku i dostarczyli...

mam pytanie do dziewczyn które zamawiają na doz.pl :-) czy ceny w aptece różnią sie od tych z internetu??
w aptece jest duuużo drożej, na fridzie chyba było 6 czy nawet 7 zł różnicy
 
Ja po pierwszej ciąży miałam minimalne rozstępy pod brzuchem i na udach na wysokości spojenia łonowego. W zasadzie, tylko dla mnie widoczne, bo wiedziałąm , ze jej mam.

Teraz narazie nowe nie wyszły i mam nadzieję, ze tak zostanie - a nie smarowałam się nigdy żadnym specyfikiem na rozstepy. jedynie czym się w ciąży skaruję w kąpieli to zwykła oliwka dla dzieci - ale to na suchą skórą, bo az mi sie łuszczy.
 
cześc kochane czerwcóweczki!

melduje sie, u mnie wszystko ok,zadnych skurczy, żadnego twardnienia brzucholka wiec jestem spokojna poza tym normalne dolegliwości ciązowe, ciężko chodzić, puchną nóżki, krzyż pobolewa ale ciesze sie z tego wszystkiego bo wiem ze to normalne;-) poza tym mała tak sie wierci a ze nóżki i rączki ma z lewej strony po mi brzuch w poprzek deba staje a oczy na wieszch wychodzą hehe, jak piąstke w pachwine włoży to zęby zaciskam ;-))) ale to słodkie i ciesze sie ze jest juz taka silna.....
za 3 tyg możemy sie juz wypakowac wiec ja cała w strachu;-) juz mi sie co dzien albo poród albo szpital sni, czym blizej porodu tym panika wieksza ;-) ale to pewnie normalne.....

czekamy wiec na naszą słodką malinkę zeby juz ją utulic i ucałować;-) dziadkowie tez sie juz doczekac nie mogą i w gotowosci czekają na newsy z porodówki!

zycze wam wszystkiego dobrego i trzymam kciuki...papap
 
Dziewczyny czy wam tez jest tak goraco?

Oj tak gprąco. Ja zawsze zmarźluch byłam - pierwsza ciąża mnie troche rozgrzała, a teraz to jeszcze bardziej mi gorąco. W nocy śpię odkryta, tylko M. ciągle mnie zakrywa, bo myśli, że mi zimno, a ja az sie pocę.
 
Ostatnia edycja:
Co do seksu u nas lekarz zabronił w 23 tygodniu :-(i od tamtej pory posucha mój już wariuje i ja też powoli:baffled:kurcze a jeszcze tyle czasu i jeszcze 6 tyg po porodzie jak dotrwam do 37 to chyba jeszcze z pare razy zdażymy tak żeby lepiej urodzić:-D he he gorzej jak nie dotrwam i urodze wcześniej
 
reklama
normalnie czuje sie jakby z 30stopni na dworze bylo , a mi tez zawsze zimno, teraz to na osciez okno by moglo byc otwarte,ale reszcie domownikow znowusz zimno hihi

dzisiaj obiecałam swojemu,ze sie pokochamy, w koncu facet musi sobie ulzyc co nie :p
 
Do góry