reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witam po pracowitym weekendzie.Muszę się pochwalić,że pokój już widać.W sobotę położyliśmy panele,a wczoraj tapety.Bardzo się cieszę,bo to znaczy,że został jeszcze jeden pokój i WC i koniec,nie licząc oczywiście drobnych wykończeń w całym mieszkaniu,ale to już prawie nic.

Dziś byłam na badaniu krwi i przy okazji weszłam na położnictwo dopytać co mi będzie potrzebne.Na szczęście wszystko mam,a zaświadczenie z przed 6 lat ze szkoły rodzenia o możliwości porodu rodzinnego nie uległo przedawnieniu.Dziś o 17.oo mam ostatnie USG,mam nadzieję,że wszystko jest ok i będą same dobre wiadomości.
Chciałam się Was zapytać jak to jest z tym badaniem szyjki,czy to sam lekarz bada,czy trzeba się go dopytać?Ja jeszcze nie miałam takiego badania przy USG.Czy to jest dopochwowo,czy normalnie przez powłoki skórne?Chciała bym dziś mieć takie badanie.

Co do kąpieli,to ja w przypadku Guśki miałam zwykłą wanienkę i wkładałam na spód pieluszkę.Kąpałam codziennie,bo wydawało mi się to ok.Zresztą taka kąpiel ją troszkę męczyła,później dostawała cyca i spokojnie zasypiała.Teraz też mam zamiar tak robić.Dobre to było też na później,bo nie mieliśmy z nią nigdy problemu z porą snu.Tak sobie wyrobiła,że zawsze o tej samej porze chodziła spać bez grymasów.Może czasami było uciążliwe jak byliśmy gdzieś w gościach i na 20-tą musieliśmy wrócić do domy,ale warto było się pomęczyć.

W ciąży jadłam wszystko.Po porodzie starałam się jeść wszystko w rozsądnych granicach.Oczywiście na początku bez smażonego,tłustego i pikantnego,ale nie długo.Stwierdziłam,że dziecko musi się zapoznawać ze wszystkimi smakami i jakoś na szczęście żadnych sensacji nie było i alergii nie ma.
 
reklama
Witam się również w poniedziałkowy poranek:-)rano przywitało mnie piękne słoneczko a teraz niestety zanosi się na deszcz i tyle z pięknej pogody. Noc w miarę przespana, ale samopoczucie takie sobie, ale do tego stanu chyba trzeba się już przyzwyczaić - takie są uroki ostatnich dni ciaży:-)dzisiaj zakupiłam już ostatnie pierdułki: tantum rose, sól fizjologiczna i gaziki jałowe:-)W ciąży z Wiktorią jak zrobiłam ostatnie też takie zakupy to na drugi dzień pojechałam i urodziłam:-Dciekawe czy historia lubi się powtarzać:rofl2:



Magda M - mi niestety nadal puchną nogi i ręce:-(co za tabletki ci pomogły?i czy są one na receptę?



Tabletki to Hydrochlorothiazidum Polpharma i sądze że są na recepte,może zapytaj swojego lekarza o takie tabletki
 
Cześć Mamuśki,

witam się z Wami ze szpitala, w piątek tutaj trafiłam po wizycie kontrolnej, okazało się, że moja księżniczka chciałaby być już na zewnątrz, mam rozwarcie, miękką, gotową szyjkę macicy i skurcze (których w ogóle nie czuje). Od piątku jestem uziemiona, kroplówka i zakaz chodzenia, basenik przy łóżku i działaj.

Lekarzom nie podoba się też to, że mała ma wysokie tętno więc na razie leżę.
Do WC nie mogę iść bo wg. położnych mogę urodzić na podłogę, najdziwniejsze jest to, że ja czuję się dobrze, nic mnie nie boli i nie bolało...

Mam nadzieje, że nie każą mi tutaj czekać do rozwiązania tylko pozwolą wrócić do domu, bo nie mam nic przygotowane...

Pozdrawiam Was wszystkie ze szpitalnej rzeczywistości :\)

trzymaj sie kochana i trzymaj maluszka w brzuszku!! współczuję tego leżenia, trzymam kciuki żeby skurcze przeszły i może puszczą Cię do domku

ona...m- też trzymam mocno kciuki za Ciebie i dzidzię, żeby jeszcze posiedziała w brzuszku!

AniaCH-odnośnie chodzenia ja mam podobnie, boję się z domu wychodzić bo przejdę tylko kawałeczek i brzuch mnie ciągnie kłóje mnie w dole i boli, mam wrażenie że dziecko zaraz wyskoczy:szok:a siedzieć w domu też już mam dosyć, tym bardziej, że mąż teraz co drugi dzień pracuje po 24h i siedzę w tym domu i wariuję- nastrój od euforii po depresję:crazy:

nadika- mój maluch wierci się całymi dniami, mao co śpi, w nocy nie wiem, bo nie czuję, śpię normalnie, ale w dzień to daje popailć:-) a Twój Maluich może teraz ma taki rytm że wieczorami aktywny
 
Ola super pomysl, dzieki
prosty, niedrogi a efekt swietny

pomysł jest ze strony leroy ... hefi chyba pisała że tam można znalezc fajne rozwiązania pokoi dziecięcych i ja chyba wszystkie zdjęcia pokoików dzieciecych przejrzałam:tak: no i wymyśliłam. można jeszcze tą tapete włożyc od środka ale to juz gorzej wyglądało.
 
mi to tak sie kości wszystkie rozchodzą ze masakra:szok::szok::szok:
a do tego ten ból pleców :-:)-:)-(

zmykam poleżakowac i chyba zadzwonie sobie do mamy a potem zrobię obiadek jakis:)


Miłego wizytowania dizisaj i miłego dnia:-):tak::tak:
 
Witajcie Puchatki;)

Ja wczoraj cały dzień na rybach z mężem i małe zakupy dla dzidzi;)
A dzisiaj nuda....szaro za oknem....chciałam iść na cmentarz ale jakoś nie czuję się na siłach....
 
No właśnie ciekawe co u ewus mogłaby coś napisać cały czas myśle co tam u niej!

Matko jak ta moja się kręci w tym brzuchu nogi to normalnie ją łapie sobie za stopki i nawet nie ucieka chyba ma mało miejsca a by sobie chciała pofiglowac bo aż boli jak się tam kokosi
 
Jestem, własnie wstałam,bo zasnelam z tego wzgledu,ze wstałam jak moj sie szykował do pracy o 6stej i juz nie mogłam zasnac. Aj zła jestem na maxa,chodzi o wozek. Opisalam to na odpowiednim wątku. Wogole to wszystko jakies do d....!

Ciekawe czy ten faszystowski listonosz mi przyniesie zawiadomienie z poczty czy posciel jest do odebrania, dzizes... Mnie tak biodra bola i hemoroid,ktory sie nie wylecza wrrr, kłuje mnie tak mocno ,ze niewiem ,czasem to mam wrazenie,ze maly sie juz do wyjscia pcha ..
 
reklama
Jestem, własnie wstałam,bo zasnelam z tego wzgledu,ze wstałam jak moj sie szykował do pracy o 6stej i juz nie mogłam zasnac. Aj zła jestem na maxa,chodzi o wozek. Opisalam to na odpowiednim wątku. Wogole to wszystko jakies do d....!

Ciekawe czy ten faszystowski listonosz mi przyniesie zawiadomienie z poczty czy posciel jest do odebrania, dzizes... Mnie tak biodra bola i hemoroid,ktory sie nie wylecza wrrr, kłuje mnie tak mocno ,ze niewiem ,czasem to mam wrazenie,ze maly sie juz do wyjscia pcha ..
He mnie nie lepiej urządzili przyszło łożeczko i mam je sobie odebrać na poczcie....ja kobieta ciężarna mam dźwigać jakaś paranoja!!!
I niby tez użytkownik allegro wysyła kurierem !!!
 
Do góry