reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

normalnie czuje sie jakby z 30stopni na dworze bylo , a mi tez zawsze zimno, teraz to na osciez okno by moglo byc otwarte,ale reszcie domownikow znowusz zimno hihi

dzisiaj obiecałam swojemu,ze sie pokochamy, w koncu facet musi sobie ulzyc co nie :p

To masz fajnie:) ja niestety mam zakazane sie kochac od poczatku ciazy:( wiec wyobrazcie sobie jakie sny potrafie miec hihi, juz niemoge sie doczekac kiedy bedziemy mogli sie pokochac=)
 
reklama
czesc dziewuszki
JA dziś miałm niezbyt dobry poranek, taki skurcz mnie złapał....ale już ok.
Chciało mi się cukini, więc skoczyłą do warzywniaka i wciągnełąm prawie całą taka z patelni.

Co do sexu... mhm, już dawno nic bo ja tak nie mam ochoty , mężus wariuje, chyba będę musiała się zmusić :):):)::)
 
Cześć wszystkim!

Ja dzisiaj już po wizycie - Agatka waży ok. 2500g :) poza tym wszystko po staremu - czyli głowka ustalona, przyparta, szyjka skrócona i rozwarta na 2cm. Jeszcze 2 tygodnie leków rozkurczowych /fenoterol z isoptinem / i potem niech się dzieje wola nieba. W przyszłym tygodniu jeszcze mam zrobić posiew z pochwy, ale już wiem gdzie podjechać.

Trzymam kciuki za wszystkie ciężarówki leżące w domku lub szpitalu - już naprawdę tylko kilka tygodni !
Co do sexu to u nas posucha też od przynajmniej 2 miesięcy - ale po tym jak mój małż ostatnio się zachowuje, to mi go wcale nie żal.... czepia się o wszystko i uważa , że takie zachowanie jest OK... a wszystko ma podane na gotowe... po prostu grrrr......
 
Widzę, że Anecznik pisała o książce "Język niemowląt" Trecy Hogg. Mam tę książkę w wersji elektronicznej, jeżeli któraś z Was byłaby zainteresowana to proszę o kontakt, mogę przesłać mailem :tak:

Czytałaś ją??


Witam dziewczyny, zamówiłam resztę rzeczy dla małej na allegro, ale nie mogę się do kb zalogować wrrr:angry: normalnie mnie te banki wykończą :baffled: chciałam zapłacić jak najszybciej, żeby dostać przesyłkę na dniach, a tak to dupa, poczekam na męża i najwyżej z jego konta zapłacę, nie lubię takich sytuacji :dry:

To mamy konto w tym samym banku :-) Też mam ten problem tyle że kupiłam sobie parę rzeczy do szpitala żeby mieć co do torby włożyć a tu nic z tego :-D Lepiej żeby zdążyli :-D

Dziewczyny jak u Was z sexem?? My już teraz się wstrzymujemy, ale za dwa tygodnie koniec posuchy i sobie trochę odbijemy - może uda się urodzić wcześniej :rofl2:

Seks rzadziej niż wcześniej bo jakoś nie sprawia mi frajdy ostatnio, chyba po prostu zbyt duża jestem :-D Specjalnie przerw nie robiliśmy tyle że przez ostatnie parę tygodni to z gumką a tak w razie gdyby te plotki jako że sperma może przyśpieszyć poród były prawdziwe :-) jednak jeszcze tydzień może dwa i bez gumki ryzyk fizyk. Naprawdę wolę urodzić przed terminem niż później się męczyć :-)

Nogi i dłonie mam opuchnięte, nie wygodnie mi już w żadnej pozycji a huśtawkę emocjonalną mam większa niż w pierwszym trymestrze :-) i wiem już jak to jest mieć zgagę :-) jednak ciąża to fajny stan :-)

Mam nadzieję, że u Was wszystko ok i same pozytywne wiadomości :-)
Trzymam za nas wszystkie mocno kciuki :-D
 
Ostatnia edycja:
Cześć wszystkim!

Ja dzisiaj już po wizycie - Agatka waży ok. 2500g :) poza tym wszystko po staremu - czyli głowka ustalona, przyparta, szyjka skrócona i rozwarta na 2cm. Jeszcze 2 tygodnie leków rozkurczowych /fenoterol z isoptinem / i potem niech się dzieje wola nieba. W przyszłym tygodniu jeszcze mam zrobić posiew z pochwy, ale już wiem gdzie podjechać.

Trzymam kciuki za wszystkie ciężarówki leżące w domku lub szpitalu - już naprawdę tylko kilka tygodni !
Co do sexu to u nas posucha też od przynajmniej 2 miesięcy - ale po tym jak mój małż ostatnio się zachowuje, to mi go wcale nie żal.... czepia się o wszystko i uważa , że takie zachowanie jest OK... a wszystko ma podane na gotowe... po prostu grrrr......

gdzie będziesz robic posiew? ja dzisiaj po 17 odbieram wyniki a zawoziłam do laboratorium w ETC i płaciłam 53 zł

co do seksu...mogłabym powiedziec a co to jest? od początku ciąży zabronione - ale dajemy radę:-D
 
liliti- super że u Ciebie wszystko dobrze!!oby tam dalej, a Malutka niech rośnie aż bedzie gotowa do wyjścia:-)


ja pochodziłam po kilku sklepach i odrazu humor lepszy, samo wyjście z domu to jakaś rozrywka:-D i odziwo nawet nic mnie nie bolało:-)
 
Lencja mogłabym prosić o przesłanie tej książki na maila? Chciałam ją kupić, ale chyba nakład się skończył, bo nie mogę jej dostać nigdzie.

Mój e-mail: kedzierska.j@gmail.com

Oj a co do seksu, to ja też niestety nie mam ochoty, ale może trzeba będzie spróbować by przyspieszyć akcję porodową. ZObaczymy.


 
reklama
witam
melduje tylko ze zyjemy jeszcze i nie siedze tutaj zbyt czesto bo nie moge bol nie pozwala na poruszanie sie ani siedzenie.
w piatek mialam wizyte ale nie bede nic opisywac bo mozecie sie domyslec ze zero badan wszystkie moje obawy i dolegliwosci zostaly skwitowane ze to normalne wiec o nic wiecej nie pytalam i wyszlam.Boje sie porodu jak nigdy niczego w zyciu !!!!!!!!:szok::szok::szok: mam tylko nadzieje ze pojdzie szybko bo inaczej to niewiem ...
wam zycze dotrwania do terminow i samych pozytywnych wynikow:-D:tak:
 
Do góry