reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Cześć Dziewczyny!
Właśnie wstałam i zabieram się za czytanie, bo wczoraj nie miałam ochoty na siedzenie przy kompie, co u mnioe jest rzadkoscią:-D
 
witam Brzuchatki

u mnie pogoda tez raczej do kitu, mam nadzieje ze po poludniu sie rozpogodzi
Maly wwierca mi raczke w jajnik tak, ze nie wiem juz jak siedziec
on w ogole zrobil sie teraz bardzo wymagajacy, musze miec pozycje jaka jemu odpowiada, inaczej raczki i nozki ida w ruch

zazdroszcze wam tych kawek, ja na sama mysl sie oblizuje ale ze cis powyzej 130/80 to odpuszczam sobie

Lencja arbuza to tez moglabym codziennie, na czeresnie jeszcze czekam, mam nadzieje ze dotrwam
Ola_fasola piekny pokoik tylko podpowiedz jak zrobiliscie te drzwi w szafach, bo szafy to chyba ikea?
podsunelas mi pomysl jak przystosowac mebelki dla chlopca

Ewelinka trzymam kckiuki zeby nic sie nie dzialo, chociaz 2 tygodnie
Zdec z facetami to tak jest, Bog wiedzial komu zlecic rodzenie dzieci bo inaczej by ludzi nie bylo, oni nic nie rozumieja
 
witam Was

u mnie też pochmurno, deszczowo jednym słowem nieciekawie.

Siedzę sama w domu, mąż w pracy, wraca dopiero tak koło 16.30. No nic może jakąś książkę poczytam. Powiem wam, że gteraz jakoś czas mi się trochę dłuży, ale wszytsko w swoim czasie.

 
witam Brzuchatki

u mnie pogoda tez raczej do kitu, mam nadzieje ze po poludniu sie rozpogodzi
Maly wwierca mi raczke w jajnik tak, ze nie wiem juz jak siedziec
on w ogole zrobil sie teraz bardzo wymagajacy, musze miec pozycje jaka jemu odpowiada, inaczej raczki i nozki ida w ruch

zazdroszcze wam tych kawek, ja na sama mysl sie oblizuje ale ze cis powyzej 130/80 to odpuszczam sobie

Lencja arbuza to tez moglabym codziennie, na czeresnie jeszcze czekam, mam nadzieje ze dotrwam
Ola_fasola piekny pokoik tylko podpowiedz jak zrobiliscie te drzwi w szafach, bo szafy to chyba ikea?
podsunelas mi pomysl jak przystosowac mebelki dla chlopca

Ewelinka trzymam kckiuki zeby nic sie nie dzialo, chociaz 2 tygodnie
Zdec z facetami to tak jest, Bog wiedzial komu zlecic rodzenie dzieci bo inaczej by ludzi nie bylo, oni nic nie rozumieja

tak, meble są z ikei. w te okienka włożyliśmy zwykłą tapetę i nawet bez kleju się obeszło bo możną ją wsunąć w te szparki. Trzyma się super, tapete zawsze można zmienić a meble jak nowe.
 
reklama
Do góry