reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Mój Jasiek poprzecznie leży cały czas ale w dole mnie pobolewa i się śmiejemy że mnie depcze nóżkami. Ucisk na łono i pecherz jest niesamowity czasami.

Cobra
głowa do góry z tego co czytam idzie wszystko ku dobremu a Ty się nie denerwuj bo w Twoim stanie to nie służy. Jak będzie trzeba to zrobimy wideo konferencje na skype. Poprosisz położną by ustawiła laptopa na stole i będziemy Ci dopingować a Ty powiesz że to Twoje osobiste internetowe cheelliderki:)
Głowa do góry wszystko powolutku się poukłada
 
reklama
Gratuluje super wiadomości z wizyt!
Witam nową mamusię!
athena-ślicznie ci kwitną te kaktusy,ja też uwielbiam kaktusy:tak:

A my właśnie wróciliśmy ze sklepu byliśmy po rowerek dla małej ale żeby go wybrać było trochę zamieszania oczywiście musiał być różowy mieć koszyczek na zakupy a najbardziej była zadowolona jak facet przyczepił do klamek jakieś odpustowe wstążeczki:rofl2:ale tak naprawde to ciężko wybrać rowerek a to niedosięga pedałów a to siodełko nie wygodne no ale się udało teraz niech będzie tylko pogoda Marysia rusza a ja chyba będe biegać za nią:baffled:
 
ewelinka te biegi to sie przydadza po porodzie :) ja za swoim to juz bym nie nadazyła biegac,tak zasuwa jak szogun
 
Ja się tylko melduje jako pani mgr :D Obronę oblałam lodami :D
Dzisiaj dzień dosyć intensywny od samego rana bo oprócz obrony bylismy na urodzinkach teściowej i załatwiliśmy przy okazji parę rzeczy na mieście.
Jestem padnięta i mykam poodpoczywać
Miłego wieczoru :)
 
Ja się tylko melduje jako pani mgr :D Obronę oblałam lodami :D
Dzisiaj dzień dosyć intensywny od samego rana bo oprócz obrony bylismy na urodzinkach teściowej i załatwiliśmy przy okazji parę rzeczy na mieście.
Jestem padnięta i mykam poodpoczywać
Miłego wieczoru :)

No to gratulacje pani magister:-):-):-):-)
Zazdroszczę Ci że masz to już za sobą;-)
 
Ja się tylko melduje jako pani mgr :D Obronę oblałam lodami :D
Dzisiaj dzień dosyć intensywny od samego rana bo oprócz obrony bylismy na urodzinkach teściowej i załatwiliśmy przy okazji parę rzeczy na mieście.
Jestem padnięta i mykam poodpoczywać
Miłego wieczoru :)
Gratulacje PAni Magister;)Superancko, że zdane;)
 
Ja się tylko melduje jako pani mgr :D Obronę oblałam lodami :D
Dzisiaj dzień dosyć intensywny od samego rana bo oprócz obrony bylismy na urodzinkach teściowej i załatwiliśmy przy okazji parę rzeczy na mieście.
Jestem padnięta i mykam poodpoczywać
Miłego wieczoru :)
gratulacje moja droga pani magister:-):-):-)
 
reklama
Do góry