reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Jakbyś często robiła postoje tzn co jakieś 40 min i czujesz się dobrze to myślę, że możesz jechać. Aczkolwiek w 38 tygodniu to już można zacząć rodzić, więc... nigdy nie wiadomo :-D

To że gdzieś po drodze zacznie się poród to mnie jeszcze tak nie martwi w końcu w Lesznie czy Poznaniu też są porodówki gorzej jednak leżeć samej w szpitalu daleko od domu i to nie wiadomo jak długo no i potem wieź kilkudniowe dziecko prawie 300 km do domu.
Zresztą nie mogę się ostatnio skontaktować z moim promotorem, co oczywiście jest moją winą i nie wiem jakie tym razem będzie miał zdanie na temat mojej pracy. Zresztą to akurat zależy w dłużej mierze od jego humoru.

Gratuluje dziewczyny udanych wizyt :-) to już pewnie jedne z ostatnich wizyt :-) jak ten czas zleciał :-D

Znów muszę się położyć bo zaczynam puchnąć :-( wystarczy że trochę posiedzę i stopy jak paliki.
 
reklama
Czy to mozliwe,zeby mały mi sie tak przekrecał w brzuchu?

Jeszcze rano mocno czułam go w prawym boku ,cos tam grzebał,a teraz czuje w lewym . Boje sie,ze wogole sie przekreci i bede musiala miec cc :-(

Spokojnie jeszcze ma trochę miejsca więc korzysta i się przewraca:) Mam podobnie:) Ostatnio to miałam nawet wrażenie że się przekręciła, bo znowu kopała mi w niewymowną;P
 
kurde cos czuje,ze on sie przekrecil jednak pupcia w dół , albo mam schiza jakiegos . A co wy tak nic nie piszecie ??? jeny sama do siebie normalnie musze :p
 
kurde cos czuje,ze on sie przekrecil jednak pupcia w dół , albo mam schiza jakiegos . A co wy tak nic nie piszecie ??? jeny sama do siebie normalnie musze :p
może to tylko złudzenie, moja to raz z lewej strony się wypina raz z prawej, a masz wrażenie że ciężej ci się oddycha, czy czujesz jednak ucisk na dole?Bo jak ucisk to raczej główka jest nadal w dole;-)
 
Athena Zdec ale macie kwiatkowy zapla ja sie dzis zebralam i podlalam moje badyle az cud ze sie trzymaja w takiej pustyni :))

Cobra widze ze Ty twarda jestes !! wiec i samodzielnym porodem poradzisz sobie jak nic a my Cie bedziemy telepatycznie wspierac

Kasiulka ja tez myslalam ze moj misek jest w poprzek a okazalo sie ze juz nietoperzuje nie mam rozeznania czym kopie i co akurat glaszcze

Witamy nowa mame :)
 
szczerze mowiac to juz sama niewiem, teraz czuje jakies uciski na dole po boku , a wszystko sie wyjasni 17maja tak naprawde.

U mnie ostatnio dwa kaktusy uschły :/ a jeden to nawet zgnił,chyba za duzo wody mu wlałam
 
Kurde przez 3 godz nie mogłam się zalogować jakaś masakra...wrrr...
za to zrobiłam kluski śląskie z gulaszem z żołądków;)Do tego sałata ze śmietaną i na deser gofry;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry