reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Paula - Ja miałam tylko podwyższone białe i czerwone krwinki, ale skoro masz jeszcze jakieś bakterie itp to może dla pewności, że jest ok zadzwoń do lekarza i się upewnij? Może da Ci urosept, bo przeważnie dają przy bakteriach:tak:

jutro zadzwonie albo podjade do lekarza rodzinnego niech zerknie na wynik:)

dziekuje Ci:)
 
reklama
lena -u mnie roastępów nie ma ale w poprzednich ciążach też nie było to mam nadzieje że się nie pojawią:tak:
zdec-no naprawde zajrzeć do majówek to aż się gorąco robi pomyśleć że u nas za miesiąc też tak będzie:szok:
 
Hefi GRATULACJE

az mi sie przypomniala moja obrona, na pewno jestes dumna

rozstepow tez u mnie brak a cellulit troche pojawil sie na udach, mam nadzieje ze zostanie spalony w czasie karmienia

ona...m prawde mowiac nic nie rozumie z tej twojej wizyty
ile ty juz chodzisz bez tego czopa?
 
Witam się ponownie i powizytowo:-) a więc tak - mój sen nie był proroczy - Oskarek nadal Oskarkiem:-)waży 3146 czyli tyle ile jego siostra w dniu porodu:-)zreszta on się tez do niego juz po mału szykuje. Coprawda rozwarcia zadnego nie ma ale jest bardzo nisko i nawet jak pobierała mi wymaz to nie do końca mogła włożyć wziernik bo bała sie że małego po główce popuka:-DZmierzyła synka mojego z kazdej strony i wszystko ok, tylko mam zwrócić lekarzom uwage na jąderka małego po porodzie bo pojawiły się jakieś wodniaczki i trzeba to sprawdzić. Uspokoiła mnie że to nic poważnego ze to ma związek z moimi hormonami i napewno będzie wszystko ok. Wyniki badań idealne - i to bez brania witamin:-)gorzej z wagą - w ciągu 2 tyg - 4kg - ale to efekt zatrzymywania wody w organizmie i mojej opuchlizny. Pobrała mi wymaz (GBS) i zawiozłam go do labolatorium - wynik w poiedziałek (koszt 53 zł).

Na koniec usłyszałam - do zobaczenia na porodówce:-D

Gratuluję udanych wizyt:-)

Witam nową mamusię:tak:

Ja tez juz po wizycie. Najważniejsze że dzidzia się odwrócila i leży grzecznie główka w dół:-):-):-) tentno w porządku, kopie jak trzeba:tak: A u mnie wyniki badań książkowe- im bliżej końca tym lepsze hihi:-D Szyjka: częśc pochwowa skrócona, rozwarcie wewnętrzne 1 cm:tak:narazie na jakis szybki poród raczej się nie zapowiada, bo szyjka jeszcze nie jest w pełni gotowa. Cieszę się bardzo. Teraz już nie będe miec wizyt tylko ktg:tak:

gratuluje udanej wizyty:-)

Ja się tylko melduje jako pani mgr :D Obronę oblałam lodami :D
Dzisiaj dzień dosyć intensywny od samego rana bo oprócz obrony bylismy na urodzinkach teściowej i załatwiliśmy przy okazji parę rzeczy na mieście.
Jestem padnięta i mykam poodpoczywać
Miłego wieczoru :)

moje gratulacje Pani magister:-)

Roztępów też jeszcze żadnych nie widzę i w sumie średnio się nimi przejmuję:)
Gorzej z pomarańczową skórką, mam wrażenie że biodra mi nią obrosły:(

tak pomarańczowa skórka - tragedia u mnie - nie poznaje moich ud:-(mam nadzieję że po porodzie jakoś się z nią uporam:tak:

ona...m - twoja wizyta to chyba nic nie zmieniła i niczego konkretnego się nie dowiedziałaś


uciekam robic kolacyjkę
 
My jutro o 8 rano mamy wizytację i jak co tydzień przed wizytą od 2 tygodni mam obawy czy moja Kochan Pani Profesor nie "shaltuje" mnie czasem w szpitalu do rozwiązania Miesiąc przed cc - nie fajnie. Proszę trzymajcie kciukasy

Gratuluje Pani Magister ( na męża mówię Panie magazynierze bez kropki:p)

P.S. Czy któraś z Czerwcowych Mamusiek z Wawy będzie rodziła na Bródnie?
 
reklama
Gratulacje dla Pani Magister :-D

Pomarańczowa skórka - hmm mnie obrosła :szok:
a rozstepów nie mam wcale :-)


Paula,a co ty tak wczesnie te wyniki zrobiłaś? Ja zawsze robie tuz przed wizytą,zeby najświeższe były.
 
Do góry