reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Paulka trzymaj się dzielnie, życzę zdrówka dla męża, będzie dobrze!!!
Koriander- no mała Koriandrówka jest już niezłym klopsikiem :-) Gratulacje!
zdec- cudne wiadomości powizytowe! Cieszę się z Tobą!
annajak- bez obaw, z czasem laktacja sama się dostosowuje, do potrzeb maleństwa i do Twojego rytmu dnia... tylko na początku robi co chce :baffled:

Rozmowa dziś z Piotrkiem:
P: to kiedy w końcu pojawi się to moje urodzeństwo?:-) Bo już się nie mogę doczekać...
K: już niedługo, może za miesiąc... A wiesz gdzie mamusia urodzi Małgosię??
P: tak, wiem, w stajence! :-D:-D:eek:
 
reklama
Nie śmiej się zdec, ja w czasie porodu poproszę o fajkę i popielniczkę

:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D


a propos... jak myślicie ;> czy np. po jednym karmieniu można by było zapalić sobie raz dwa i potem za te 2h już można z czystym sumieniem wziąć się za następne karmienie? czy kategorycznie zero fajek ;)? wiem, głupia jestem ;p jak wytrzymalam tyle to wytrzymam i więcej ale z drugij strony człowiek już kombinować zaczyna ;)

jezu paulka przykro mi bardzo :( trzymaj się dzielnie dla siebie i Szkraba i męża oczywiście, bo jemu też będzie lepiej, gdy będzie wiedział, że z Wami wsio ok, musi być dobrze ! czasem los dziwne w dziwne gierki się bawi...

ewa oby mężowi szybko zapał nie minął ;D faceci mają dziwne nagłe jazdy, ale w drugą stronę niestety też ;) więc korzystaj ile się da hihi

kajdusia Ty tam uważaj na warunki sanitarne w tej stajence ;D matko, ależ taka słoma musi kuć w tyłek ;p
 
Witajcie.
Czytam, czytam bardzo pilnie Wasze posty:tak:tylko odpisać nie mam kiedy :-( Cieszę się bardzo ze wszystkich wizyt udanych:-)

paulka trzymam kciuki za zdrowie męża:tak:

ewus trzymaj sie dzielnie, juz nie raz pokazałaś że dzielna z Ciebie babka:tak:;-)

kajdusia :-D:-D:-D Piotrek po prostu zwala mnie z nóg:-)świetny maluch

Ja ciągle zabiegana, już powoli nie mam sił:eek: Maleźstwo pięknie kopie i narazie trzymamy się 2w1:tak:

Pozdrawiam Was cieplutko życząc miłego dnia:tak:
 
U nas piękna pogoda od rana,słoneczko grzeje,aż chce się żyć.Guśka została wczoraj sprzedana do cioci jak dobrze pójdzie i będzie chciała zostać to nawet do jutra:-).Nie jestem wyrodną matką,ale czasami dobrze odpocząć od dziecka zwłaszcza w czasie remontu.Śniadanko właśnie skończyłam i zaraz się ubieram żeby iść na zakupki,bo to przecież trzeba na 3 dni kupić.
Przesyłam wszystkim słoneczko i ciepełko i życzę udanego piątku.

paulka82-życzę zdrówka dla męża,mam nadzieję,że wszystko się szybko wyjaśni i mąż wróci do domku i do Was.Jest pod opieką,a to najważniejsze.Trzymaj się dzielnie.

EWA1981-udanego wyjazdu i wypoczynku

kajdusia-:-D:-D:-D

cytrusik-a może by tak wykorzystać szansę i rzucić to w cholerę,zamiast kombinować? Życzę dużo silnej woli:-)
 
Witajcie!
Ale cudna pogoda aż chce się żyć!:-)
koriander-ładny klocuszek już niedawno cieszyłyśmy się że dzieciaczki mają prawie 2 kg a teraz będą dobijać już do 3 kg:tak:
paulka-oby mąż zdrowy wrócił szybko do domku:tak:
kajdusia-o zapowiada się jakiś powrót do czasów Jezusa teraz to będe miała długo przed oczami ciebie rodzącą w stajence:-D:-D:-D
 
Paulka zdrowia dla męża i siły dla Ciebie

Ja wymazu nie miałam robionego w pierwszej ciąży i teraz też gin nic nie mówi.
USG z reguły mam na każdej wizycie, chyba, ze mówię, ze się śpieszę (tak było przedostatnio) to tylko gin posłuchał serduszka.

Skurcze przepowiadające dają mi się we znaki, dałam się na spokój z porządkami w domu, robię wszystko po łepkach.
Ja oczywiście wszystko na ostatnią chwilę zostawiam i dopiero zaczęłam kompletować wszystko dla malucha, dla siebie do szpitala zresztą też dopiero kilka dni temu pokupowałam.
 
Witam z rana :-)

Ajj cos dzisiaj ciezka noc miałam, brzuch mnie tak ciagnął,ze na zadnej pozycji sie dobrze nie spało - chyba sie u mnie zaczyna to co u was dawno - bezsennosc :/

Ewa ,a ty ani sie waz zawfajczyc, przeciecia to sie 4 godz utrzymuje ,no chyba ,ze przetrzymasz dziecko na głodzie dłuzej :-)
 
reklama
Do góry