reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Paulka trzymaj się dzielnie, życzę zdrówka dla męża, będzie dobrze!!!
Koriander- no mała Koriandrówka jest już niezłym klopsikiem :-) Gratulacje!
zdec- cudne wiadomości powizytowe! Cieszę się z Tobą!
annajak- bez obaw, z czasem laktacja sama się dostosowuje, do potrzeb maleństwa i do Twojego rytmu dnia... tylko na początku robi co chce :baffled:

Rozmowa dziś z Piotrkiem:
P: to kiedy w końcu pojawi się to moje urodzeństwo?:-) Bo już się nie mogę doczekać...
K: już niedługo, może za miesiąc... A wiesz gdzie mamusia urodzi Małgosię??
P: tak, wiem, w stajence! :-D:-D:eek:
 
reklama
Nie śmiej się zdec, ja w czasie porodu poproszę o fajkę i popielniczkę

:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D


a propos... jak myślicie ;> czy np. po jednym karmieniu można by było zapalić sobie raz dwa i potem za te 2h już można z czystym sumieniem wziąć się za następne karmienie? czy kategorycznie zero fajek ;)? wiem, głupia jestem ;p jak wytrzymalam tyle to wytrzymam i więcej ale z drugij strony człowiek już kombinować zaczyna ;)

jezu paulka przykro mi bardzo :( trzymaj się dzielnie dla siebie i Szkraba i męża oczywiście, bo jemu też będzie lepiej, gdy będzie wiedział, że z Wami wsio ok, musi być dobrze ! czasem los dziwne w dziwne gierki się bawi...

ewa oby mężowi szybko zapał nie minął ;D faceci mają dziwne nagłe jazdy, ale w drugą stronę niestety też ;) więc korzystaj ile się da hihi

kajdusia Ty tam uważaj na warunki sanitarne w tej stajence ;D matko, ależ taka słoma musi kuć w tyłek ;p
 
Witajcie.
Czytam, czytam bardzo pilnie Wasze posty:tak:tylko odpisać nie mam kiedy :-( Cieszę się bardzo ze wszystkich wizyt udanych:-)

paulka trzymam kciuki za zdrowie męża:tak:

ewus trzymaj sie dzielnie, juz nie raz pokazałaś że dzielna z Ciebie babka:tak:;-)

kajdusia :-D:-D:-D Piotrek po prostu zwala mnie z nóg:-)świetny maluch

Ja ciągle zabiegana, już powoli nie mam sił:eek: Maleźstwo pięknie kopie i narazie trzymamy się 2w1:tak:

Pozdrawiam Was cieplutko życząc miłego dnia:tak:
 
U nas piękna pogoda od rana,słoneczko grzeje,aż chce się żyć.Guśka została wczoraj sprzedana do cioci jak dobrze pójdzie i będzie chciała zostać to nawet do jutra:-).Nie jestem wyrodną matką,ale czasami dobrze odpocząć od dziecka zwłaszcza w czasie remontu.Śniadanko właśnie skończyłam i zaraz się ubieram żeby iść na zakupki,bo to przecież trzeba na 3 dni kupić.
Przesyłam wszystkim słoneczko i ciepełko i życzę udanego piątku.

paulka82-życzę zdrówka dla męża,mam nadzieję,że wszystko się szybko wyjaśni i mąż wróci do domku i do Was.Jest pod opieką,a to najważniejsze.Trzymaj się dzielnie.

EWA1981-udanego wyjazdu i wypoczynku

kajdusia-:-D:-D:-D

cytrusik-a może by tak wykorzystać szansę i rzucić to w cholerę,zamiast kombinować? Życzę dużo silnej woli:-)
 
Witajcie!
Ale cudna pogoda aż chce się żyć!:-)
koriander-ładny klocuszek już niedawno cieszyłyśmy się że dzieciaczki mają prawie 2 kg a teraz będą dobijać już do 3 kg:tak:
paulka-oby mąż zdrowy wrócił szybko do domku:tak:
kajdusia-o zapowiada się jakiś powrót do czasów Jezusa teraz to będe miała długo przed oczami ciebie rodzącą w stajence:-D:-D:-D
 
Paulka zdrowia dla męża i siły dla Ciebie

Ja wymazu nie miałam robionego w pierwszej ciąży i teraz też gin nic nie mówi.
USG z reguły mam na każdej wizycie, chyba, ze mówię, ze się śpieszę (tak było przedostatnio) to tylko gin posłuchał serduszka.

Skurcze przepowiadające dają mi się we znaki, dałam się na spokój z porządkami w domu, robię wszystko po łepkach.
Ja oczywiście wszystko na ostatnią chwilę zostawiam i dopiero zaczęłam kompletować wszystko dla malucha, dla siebie do szpitala zresztą też dopiero kilka dni temu pokupowałam.
 
Witam z rana :-)

Ajj cos dzisiaj ciezka noc miałam, brzuch mnie tak ciagnął,ze na zadnej pozycji sie dobrze nie spało - chyba sie u mnie zaczyna to co u was dawno - bezsennosc :/

Ewa ,a ty ani sie waz zawfajczyc, przeciecia to sie 4 godz utrzymuje ,no chyba ,ze przetrzymasz dziecko na głodzie dłuzej :-)
 
reklama
Do góry